Vyhľadávanie
Nové hľadanie

HERRYS - 4 izbový byt, Predaj, Bratislava-Nové Mesto

PREDAJ, POSLEDNÝ 4kk mezonet III VEŽE, 145m2, 2x parking a kobka zdarma , 307 560 €

EN

V rámci projektu III Veže Vám na predaj ponúkame posledný 4-izbový mezonet. Rozlohou veľkorysý byt ponúka 145,45 m2 interiérovej plochy + 12,8 m2 terasu. Nachádza sa na 23. a 24. podlaží, čo zaručuje jedinečný výhľad z vyššej perspektívy. Vďaka veľkoformátovým hliníkovým oknám s presklením cez celú šírku podlažia je príjemne svetlý počas celého dňa. Mezonet sa predáva v stave holobytu. Štandardným vybavením je klimatizácia nainštalovaná v každej miestnosti a príprava na elektrické interiérové žalúzia. Exteriérová jednotka klimatizácie je umiestnená na streche vďaka čomu nie je počuť hluk a priestorovo neobmedzuje využívanie terasy.

III Veže obyvateľom ponúkajú nadštandardné služby spojené s bývaním. K dispozícii je 24-hod. recepcia a strážna služba. Parkovanie je zabezpečené v monitorovanej podzemnej garáži s priamym vstupom „suchou nohou“ do výťahu. Najvyššie podlažie, kde sa mezonety nachádzajú, je zabezpečené elektronickými kľúčmi, čo rezidentom zabezpečuje maximálne súkromie a bezpečnosť.

Projekt Tri Veže je lukratívna ponuka bývania. Nachádza sa v modernej a občanmi obľúbenej bratislavskej štvrti Nové Mesto, pár minút od centra mesta. Lokalita ponúka širokú občiansku vybavenosť, ideálne dopravné spojenie a športové a kultúrne možnosti v blízkom okolí. V rámci obchodnej promenády tu nájdete reštaurácie, maséra, solárium, banku, zubára, kaderníka, potraviny... V blízkosti sa nachádza plaváreň, športová hala a wellness. Služby dopĺňajú obchodné centrá Polus a Central.

Cena: 307.560 Eur vrátane 2 parkovacích státí a pivničnej kobky. Uvedená cena je vrátane DPH. 

Financovanie kúpy je možné prostredníctvom hotovostných prostriedkov, ako aj hypotekárneho úveru viacerých bánk.

Pre viac informácií nás kontaktujte na 0948 847 555 alebo petra.galovicova-ZVNC-herrys.sk.

Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava III
Obec:Bratislava-Nové Mesto
Ulica:Bajkalská
ID inzerátu:MTV-8-422
Úžitková plocha: 145 m2
Na poschodí: 23
Stav: novostavba
Druh parkovania: garážové státie
Počet balkónov: 1
Výťah: áno
Dohodnite si obhliadku
Chcem byť informovaný o novinkách
 


Moje naposledy
zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť