Vyhľadávanie
Nové hľadanie

Chcete predať nehnuteľnosť?

Tak ste tu správne. Pretože my vieme ako.

 

 

Spolu zistíme:


* aká je aktuálna hodnota vašej nehnuteľnosti

* ako predať najvýhodnejšie a najrýchlejšie

* či je lepšie predať alebo prenajať

* ako zarobiť viac a mať menej starostí

 

V roku 2016 sa nám darilo takto:


„Úprimne musím vyzdvihnúť a vyjadriť spokojnosť so skvelými službami spoločnosti Herrys pri sprostredkovaní predaja bytu v Bratislave: užitočné poradenstvo pri prvej obhliadke – ako pripraviť byt na predaj, zaujímavé nafotenie a prezentácia bytu – byt upútal a nič neskresľoval, samostatná organizácia a absolvovanie obhliadok so záujemcami, veľmi dobrá dojednaná predajná cena – lepšia ako pri predchádzajúcich pokusoch predaja bytu mimo realitnej kancelárie, predaj zrealizovaný do dvoch týždňov, všetky právne služby, milý  a ústretový prístup. Odporúčam využiť služby tejto spoločnosti pre jej naozaj profesionálny prístup – zohľadňuje záujem predávajúceho aj kupujúceho k spokojnosti oboch strán. Ešte raz ďakujem za skvelé služby – bez starostí, rýchlo a veľmi výhodne!“

(Tatiana Judová, predávajúca)


 

Ako to robíme? Tu je naše know-how:

Ocenenie nehnuteľnosti

Cenu nehnuteľností ovplyvňuje množstvo faktorov, ktoré sa menia v čase. Spoľahnúť sa na vlastné odhady sa nemusí vyplatiť. Naši makléri sú v teréne každý deň a majú vynikajúci prehľad o aktuálnej situácii na trhu s nehnuteľnosťami a množstvo skúseností. Poraďte sa zdarma, akú hodnotu má dnes vaša nehnuteľnosť a získajte pri jej predaji čo najviac!

Príťažlivá prezentácia

Prezentácia vašej nehnuteľnosti na všetkých najnavštevovanejších realitných portáloch je samozrejmosťou. Neustále však hľadáme aj nové, inovatívne spôsoby reklamy v online prostredí. Vašu nehnuteľnosť navyše aktívne odprezentujeme potenciálnym záujemcom z internej databázy klientov, ktorá zahŕňa viac ako 10 000 kontaktov. Aj vďaka tomu sa mnohé nehnuteľnosti predajú ešte skôr, ako ich vôbec stihneme nafotiť a zverejniť na portáloch.

Predaj nehnuteľnosti

Máme nos na kupujúcich! Preveríme si serióznosť ich záujmu, zrealizujeme obhliadky vašej nehnuteľnosti a v prípade potreby pomôžeme so zabezpečením financovania. Náš hypotekárny špecialista preverí kupujúcemu všetky dostupné možnosti financovania a vy získate istotu budúceho predaja. Vaša spokojnosť je naším cieľom, preto po celý čas zastupujeme vaše záujmy tak, aby sme pre vás dosiahli tie najlepšie možné podmienky obchodu.

Chránime vás. Právom.

Prevod vlastníckych práv je vďaka komplikovanej legislatíve pomerne zložitý proces. Náš interný právny tím sa postará aby celý obchod prebehol bezpečne, korektne a bez komplikácií. Dohliadneme na zapísanie obchodného prípadu do katastra nehnuteľností a až do momentu odovzdania nehnuteľnosti novému vlastníkovi stojíme po vašom boku a hájime vaše záujmy. Vďaka nášmu členstvu v Národnej asociácii realitných kancelárií Slovenska (NARKS) ste navyše chránený Garančným fondom, ktorého hlavným cieľom je ochrana a presadzovanie práv klientov členov NARKS.

 


Mohlo by vás zaujímať: Prečítajte si rozhovor s Martinom Marsinom, v ktorom vám prezradí všetko, čo potrebujete vedieť, ak chcete predať svoj byt alebo dom rýchlo, výhodne a bez starostí.Ohodnotenie nehnuteľnosti ZDARMA

Chcete vedieť, aká je aktuálna hodnota vašej nehnuteľnosti?
Vyplňte nasledujúci formulár a zistite zdarma, aká je aktuálna hodnota vašej nehnuteľnosti.

Moja nehnuteľnosť

Kategória
Typ

Moje kontaktné údaje

BR
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť