Vyhľadávanie
Nové hľadanie

Newsletter

Všetky najčerstvejšie informácie o nás, našich aktivitách a našom portfóliu Vám prináša HERRYS newsletter. Ak ešte nie ste prihlásený k odberu, urobte tak prostredníctvom vyplnenia kontaktného formuláru. Spoznajte svet realít očami HERRYS.

Mesačný newsletter HERRYS

  • Novinky zo sveta realít v Bratislave
  • Uvádzacie ceny bytov v novostavbách z prvej ruky
  • Výber z našej ponuky nehnuteľností 
  • Príbehy zo zákulisia realitnej kancelárie  
  • Aktuálne pracovné ponuky v skvelom tíme
     

*povinný údaj

Pozrite si ukážky našich posledných newsletterov nižšie:
Newsletter Máj 2017 (link)
Newsletter Apríl 2017 (link)
Newsletter Marec 2017 (link)
Newsletter Február 2017 (link)
Newsletter Január 2017 (link)
Newsletter December 2016 (link
Newsletter November 2016 (link) 

 

Ochrana a spracovanie osobných údajov spoločnosťou HERRYS s.r.o.
  
Užívateľ dáva výslovný súhlas prevádzkovateľovi, spoločnosti HERRYS s.r.o., so sídlom Žilinská 7-9, 811 05 Bratislava, IČO: 45280436 (ďalej aj ako „prevádzkovateľ“ alebo „HERRYS“), so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „Zákon o ochrane osobných údajov“), a to najmä mena, priezviska, adresy trvalého pobytu, korešpondenčnej adresy, telefónnych čísel, emailovej adresy, ktoré poskytol alebo poskytne prevádzkovateľovi v súvislosti s registráciou. Súhlas s poskytnutím osobných údajov užívateľ udeľuje HERRYS pre účely (i) evidencie budúceho kupujúceho do elektronickej databázy klientov vedenej prevádzkovateľom a (ii) pre priame marketingové účely prevádzkovateľa.
 
Užívateľ je v súlade s ustanovením § 28 ods. 1 Zákona o ochrane osobných údajov oprávnený požiadať písomne alebo elektronicky (na e-mail: info-ZVNC-herrys.sk ) prevádzkovateľa o likvidáciu alebo úpravu osobných údajov. V tomto prípade sa prevádzkovateľ zaväzuje zlikvidovať alebo upraviť osobné údaje do 30 dní odo dňa doručenia žiadosti. 

 

Bezplatné ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti
Základom úspešného predaja je optimálne nastavenie predajnej ceny. HERRYS vašu nehnuteľnosť odborne ohodnotí,zvolí vhodnú predajnú stratégiu pre rýchly a úspešný predaj...
Čítajte viac >>>
Kontakt
Uvažujete nad kúpou, predajom alebo prenájmom nehnuteľnosti? Radi Vám poskytneme komplexné informácie telefonicky alebo osobne v kancelárii na Bajkalskej 9/a alebo Žilinskej 7-9 v Bratislave...
Čítajte viac >>>
Newsletter
Máte záujem o aktuálne informácie z oblasti realít? Prihláste sa na odber herrysnews a nepremeškajte možnosť mať vždy čerstvé správy o realitnej ponuke ako prvý...
Čítajte viac >>>
Referencie
HERRYS je pre našu spoločnosť garanciou zodpovedného prístupu ku klientom a úspechu predaja. HERRYS, to je profesionálny prístup s kreativitou vo full HD...
Čítajte viac >>>
FAQ
Kedy je správny čas na predaj nehnuteľnosti? Za koľko môžem predať svoju nehnuteľnosť? Čo zahŕňa provízia realitnej kancelárie? Prečo by som mal kontaktovať práve realitnú spoločnosť HERRYS?
Čítajte viac >>>
REKLAMAČNÝ PORIADOK
Realitná spoločnosť HERRYS s. r. o. vydala tento reklamačný poriadok, ktorý upravuje podmienky a spôsob vybavovania reklamácií zo strany spotrebiteľov:
Čítajte viac >>>

Ďakujem za pochopenie a Vašu fantastickú spoluprácu. Myslím, že Váš osobný prístup a tým prístup aj Vašej realitnej kancelárie ku mne ako zákazníkovi na slovenskom trhu je jedinečný a držím Vám palce do budúcnosti vo Vašom súkromnom a pracovnom živote.

Vladimír Gonda
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť