Pre developerov

header bg 1

HERRYS má dlhoročné skúsenosti a komplexný prehľad o trhu novostavieb. 
Na základe aktívneho predaja a interných marketingových analýz poskytujeme presné informácie a dokážeme navrhnúť stratégiu predaja vášho projektu a cenovú politiku. Máme významný podiel na predaji rezidenčných projektov pre developerov v Bratislave. Len za posledný rok sme uskutočnili predaje v novostavbách v objeme 78 mil. eur. V odkonzultovaných projektoch sme zefektívnili využitie podlažných plôch, zväčšili marketingový potenciál a navýšili výnosy o viac ako 10%.

Za viac ako 10 rokov predaja nových bytov a pravidelného prieskumu novostavieb v Bratislave máme výnimočné skúsenosti a nadštandardný prehľad. Kvartálne realizovaný prieskum ponuky a cien na trhu nám umožňuje sledovať trendy a odporučiť nastavenia projektov z dlhodobého hľadiska. Spätnú väzbu z predaja vieme v reálnom čase aplikovať na reklamu a marketing.  Skladbu bytov, výmery a dispozície vieme odporučiť optimálne v nadväznosti na očakávania cieľovej skupiny.

Spolupráca predstavuje:

 • zadanie pre architekta
 • mix bytov, výmery, poschodia, dispozície
 • kontrola výstupov od architekta
 • počas celého procesu projektovania a povoľovania
 • komentár a odporúčania k navrhovaným riešeniam

Konkurenčné výhody:

 • maximalizácia výnosov
 • čisté predajné plochy vs hrubé podlažné plochy
 • optimálna skladba v správnych výmerách
 • maximalizácia cien bytov
 • konkurencieschopná ponuka
 • plynulý predaj
 • etapizácia
 • schopnosť pružne reagovať na trhové trendy

Konzultácie a poradenstvo

V prípravnej fáze projektu:

 • marketingové zadanie pre architekta - brief 
 • komentár a odporúčania k navrhovaným riešeniam projektu
 • cenotvorba a stratégia predaja
 • kalkulácie výnosnosti
 • proces predaja
 • nastavenie reklamy a komunikácie s ohľadom na maximálny efekt
 • marketingové a právne podklady
 • financovanie

V predpredajnej a predajnej fáze projektu:

 • odporúčania k modifikáciám na základe spätnej väzby
 • pravidelné vyhodnocovanie reklamy a inzercie
 • monitoring konkurencie
 • cielenie komunikácie
 • koordinácia zmluvných strán
 • rýchlosť predaja a vývoj cien

Referencie

21
vypredaných rezidenčných projektov
100 %
stav - vypredané
2136+
predaných nehnuteľností
len v novostavbách
Byty Bystrická 2
100 % vypredané
36 bytov

Byty Bystrická 2

Druhá etapa bytov na Bystrickej ulici priniesla najvyšší štandard bývania v lokalite Devínska Nová Ves v podobe 36 nových bytov  

Byty Bystrická 2

Projekt BYTY BYSTRICKÁ 2  sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves. Predstavuje jeden samostatne stojaci päťpodlažný bytový dom. Spoločne s okolím a parkoviskom vytvára príjemný a útulný vnútroblok so zeleňou a relaxačnou zónou. Bytový dom zahŕňa 36 bytov, z toho 26 dvojizbových, 9 trojizbových a jeden štvorizbový.

Objekt prirodzene nadväzuje na existujúcu obytnú štvrť a rozširuje ju smerom do rozvojovej zóny. Komorná atmosféra vo vnútri komplexu je ako stvorená na relax a oddych po náročnej práci.

Projekt bol skolaudovaný na jar 2021.

 

 

Záhorské sady
100 % vypredané
86 pozemkov

Záhorské sady

Projekt v Záhorskej Bystrici priniesol nadštandardné pozemky v uzatvorenej komunite s pridanou hodnotou služieb pre obyvateľov

Záhorské sady

ZÁHORSKÉ SADY sú výnimočný rezidenčný projekt v bratislavskej mestskej časti na začiatku obce Záhorská Bystrica. 

Moderná architektúra je zasadená do krásneho prostredia Malých Karpát s vybudovanou kompletnou infraštruktúrou. Prostredie dotvárajú živé ploty, detské ihrisko aj relaxačná zóna a potok. Pozemky sú navrhnuté tak, aby mal každý obyvateľ projektu dostatočný pocit súkromia.

V blízkosti sa nachádza zastávka MHD a reštaurácia. Milovníci prírody ocenia vyznačené turistické chodníky aj cyklotrasy do karpatských lesov.

 

Nový Ružinov - Mary
100 % vypredané
69 bytov

Nový Ružinov - Mary

MARY je šiestou budovou v rámci I. etapy projektu Nový Ružinov, ktorý predstavuje moderné mestské bývanie pre mladé páry a rodiny

Nový Ružinov - Mary

NOVÝ RUŽINOV je jednou z najobľúbenejších novostavieb v Bratislave. V štvrtej fáze projektu pribudla mestská vila MARY. Jej výstavba sa začala na jar roku 2018 a dokončenie v druhom kvartály 2020.

Projekt ponúka bývanie celkovo v 64 apartmánoch s dispozíciami 1 + kk až 4 + kk. Najväčšie sú ako stvorené pre rodinné bývanie. Poskytujú výnimočný benefit: kúpeľne s oknami a denným svetlom.

Súčasťou každej jednotky sú murované sklady na podlaží. Sú priestranné, cca 3,5 - 4 m² a nachádzajú sa na rovnakom podlaží ako apartmán, ku ktorému patria. Tak sa z nich stáva skutočne užitočný, bezpečný a ľahko dostupný odkladací priestor.

Nový Ružinov - Valentine
100 % vypredané
102 bytov

Nový Ružinov - Valentine

Predaj bytov v najväčšej mestskej vile v I. fáze projektu bol spustený na sv. Valentína

Nový Ružinov - Valentine

V deň svätého Valentína 2017 sme začali predávať piatu mestskú vilu - VALENTINE. Tretia fáza projektu NOVÝ RUŽINOV ponúka celkovo 102 bytov a apartmánov, 43 vnútorných parkovacích státí na 1. nadzemnom a 1. podzemnom podlaží a 79 vonkajších parkovacích státí.

Do ponuky pribudli 4-izbové byty určené najmä pre rodiny s viacerými deťmi a tiež 1,5 izbové jednotky, ideálne napríklad pre mladé páry. Výstavba sa začala na jar v roku 2017. 

Na konci augusta sme získali právoplatné kolaudačné rozhodnutie na vilu Valentine a zároveň sme sprístupnili ďalšiu časť parku, kde okrem basketbalového ihriska a hojdačiek nájdete aj posedenie na grilovanie.

ŠTIFT
100 % vypredané
6 rodinných domov

ŠTIFT

Šesť 2-podlažných rodinných domov v Senci predstavuje bývanie v rodinných domoch v centre mesta

ŠTIFT

Tešíme sa z vypredania ďalšieho uzavretého rezidenčného projektu ŠTIFT v centre mesta Senec. Projekt sa skladal zo 6 dvojpodlažných moderných domov s obytnou plochou až 186 m2 + pozemok.

Rezidenčný projekt ŠTIFT sa nachádza len pár minút chôdze od hlavného námestia a pešej zóny. Výhodná poloha umožňuje naplno využívať občiansku vybavenosť mesta: materské škôlky, školy, zdravotné a iné zariadenia v okolí.

Blízkosť centra poskytuje bohaté kultúrne a gastronomické vyžitie a to všetko len pár krokov od Vášho nového domova.

Seberíniho
100 % vypredané
114 bytov

Seberíniho

Moderný bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Ružinova, kde sa byty dedia. Vysoký dopyt sa tak pretavil do úspešného predaja

Seberíniho

Tešíme sa z vypredania ďalšieho obľúbeného projektu SEBERÍNIHO v obľúbenej bratislavskej mestskej časti Ružinov. Projekt sa skladá z trojice samostatne stojacich domov A, B a C. Bytový komplex zahŕňa 114 bytov a apartmánov (1 izbové až 4 izbové) s výmerami od 40,7 m2 až 314,67 m2.

V projekte sa nachádzajú obchodné priestory na predaj s výmerou od 48 m2 až 100,63 m2. K dispozícii je súkromné parkovisko v areáli s prístupom výhradne pre rezidentov. Plánované sú vonkajšie a vnútorné parkovacie státia. V blízkosti sa nachádza množstvo škôl, športovísk, polikliniky a obchody. Ideálne bývanie v pokojnej lokalite pre Vás a Vašu rodinu. 

 

Nobelova III.
100 % vypredané
120 bytov

Nobelova III.

Tretia etapa projektu uzatvorila projekt Nobelova, a tak priniesla do lokality zvýšený štandard bývania, ktorý pozdvihol celú zónu

Nobelova III.

Po úspešnej prvej a druhej fáze predaja projektu NOBELOVA sa v máji 2018 úspešne vypredala aj tretia fáza predaja – NOBELOVA III. v mestskej časti Nové Mesto. K dispozícii bolo 120 jednotiek na bývanie, ktoré mali výmery od 39,67 m2 – 136,01 m2.

Kombinácia obľúbenej lokality, jednoduchej dopravnej dostupnosti a tiež priaznivých cien bytov, predurčila projekt Nobelova stať sa obľúbeným a vyhľadávaným miestom pre život rodín a mladých ľudí v meste. 

Veľkou výhodou tejto lokality je okrem vynikajúcej dostupnosti do centra a výbornej občianskej vybavenosti aj park so športovým areálom.

 

 

Nobelova II.
100 % vypredané
120 bytov

Nobelova II.

Po úspešnej prvej fáze predaja projektu Nobelova prišla druhá fáza predaja – Nobelova II., ktorá bola kompletne vypredaná za pár mesiacov

Nobelova II.

Po úspešnej prvej fáze predaja projektu NOBELOVA sa úspešne kompletne vypredala aj Nobelova II. v mestskej časti Nové Mesto. K dispozícii bolo 120 jednotiek na bývanie, ktoré mali výmery od 39,67 m2 – 136,01 m2.

Kombinácia obľúbenej lokality, jednoduchej dopravnej dostupnosti, priaznivých cien bytov, predurčila projekt Nobelova stať sa obľúbeným a vyhľadávaným miestom pre život rodín a mladých ľudí v meste. 

Veľkou výhodou okrem vynikajúcej dostupnosti do centra a výbornej občianskej vybavenosti je park so športovým areálom.

 

Nobelova I.
100 % vypredané
111 bytov

Nobelova I.

Úspešný projekt nových bytov začal prvou etapou, ktorá do územia priniesla 120 nových kvalitných bytov

Nobelova I.

Projekt NOBELOVA ponúka kvalitné bývanie za rozumnú cenu. Je situovaný v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto, medzi ulicami Račianska a Vajnorská.

Vďaka kompletnej občianskej vybavenosti, vynikajúcej dopravnej dostupnosti a množstvu zelene napĺňa predstavy väčšiny obyvateľov o komfortnom mestskom bývaní.

Komerčný parter, podzemné parkovanie, okolitá zeleň a atraktívne ceny bytov boli lákadlom najmä pre mladých ľudí hľadajúcich nové bývanie za primeranú cenu.

DINEI
100% vypredané
41 bytov

DINEI

Projekt bytového domu s komerčným partrom a vonkajším parkovaním v atraktívnej dedinke blízko Bratislavy

DINEI

Bytový dom DINEI sa nachádza v malebnej obci Nová Dedinka situovanej len 14 km od Bratislavy.

V polyfunkčnom objekte sa nachádza 41 jedno- až trojizbových jednotiek.

Cieľovou skupinou investora boli mladé rodiny, prípadne starší obyvatelia, t. j. skupiny, ktoré preferujú skôr malometrážne bývanie v pokojnej lokalite. 

Jantár Jarovce II.
100 % vypredané
94 pozemkov

Jantár Jarovce II.

Výstavba 90 rodinných domov na pozemkoch vo veľmi atraktívnej lokalite nadviazala na I. etapu výstavby bytov a rodinných domov v Jarovciach

Jantár Jarovce II.

JANTÁR JAROVCE II. je pokračovaním úspešného projektu Jantár Jarovce I., v ktorom boli všetky byty aj pozemky vypredané.

Projekt je situovaný v tichej, zelenej lokalite s výnimočnou okolitou prírodou. Pozemky na výstavbu rodinných domov majú kompletnú infraštruktúru a ideálnu výmeru pre kohokoľvek, kto chce vymeniť život v rušnom meste za pokojné bývanie vo vlastnom dome v novovybudovanej štvrti.

Hlavnými benefitmi projektu sú výborná dostupnosť do centra mesta, kompletná občianska vybavenosť a tichá lokalita s množstvom príležitostí na aktívne trávenie voľného času. 

Nový Ružinov - B3/B4
100% vypredané
70 bytov

Nový Ružinov - B3/B4

2. časť výstavby prvej fázy projektu predstavila takmer identické ďalšie dva domy s cca 70 bytmi s nadštandardným zariadením

Nový Ružinov - B3/B4

Po úspešnej prvej fáze, ktorá bola takmer kompletne vypredaná za necelé 3 mesiace, spustil developer v júli 2016 predaj aj druhej fázy projektu. Tá ponúkla 70 mestských apartmánov, všetky v kvalitnom štandarde už vrátane kuchynskej linky nemeckej výroby aj so značkovými spotrebičmi.

Kombinácia obľúbenej lokality, jednoduchej dopravnej dostupnosti, zodpovedného prístupu developera a v neposlednom rade i priaznivých cien, predurčila projekt Nový Ružinov stať sa obľúbeným a vyhľadávaným miestom pre život rodín a mladých ľudí v meste. Prispela k tomu i poloha na Bajkalskej ulici s priamym napojením na Prístavnú ulicu a rýchlym prístupom na diaľničný obchvat zabezpečujúcim vynikajúcu dostupnosť do ktorejkoľvek časti mesta.

Byty Bystrická
100 % vypredané
38 bytov

Byty Bystrická

Rezidenčný projekt sa nachádza na Bystrickej ulici v mestskej časti Bratislava – Devínska Nová Ves a predstavuje rekonštrukcie na štartovacie byty

Byty Bystrická

Rezidenčný projekt BYTY BYSTRICKÁ sa nachádza na Bystrickej ulici v mestskej časti Bratislava – Devínska Nová Ves. Samotný projekt tvorí jeden samostatne stojaci obytný dom, ktorý spoločne s okolím, parkoviskami a zeleňou vytvárajú príjemný a hlavne útulný vnútroblok so zeleňou a relaxačnou zónou.

Dvojpodlažný bytový dom svojou výškou rešpektuje okolitú obytnú zástavbu, prirodzene na ňu nadväzuje a rozširuje ju smerom do rozvojovej zóny.

V projekte bolo na predaj 38 malometrážnych jednotiek (32 bytov a 6 apartmánov), väčšina z nich s balkónom, terasou alebo predzáhradkou. Projekt bol kompletne vypredaný ešte pred ukončením výstavby. 

Hájpark I.
100 % vypredané
28 bytov

Hájpark I.

Populárny projekt s uzavretým vnútroblokom a zachovaním pôvodnej zelene, citlivo pripravený pre dlhodobé bývanie a ideálny pre život novej komunity

Hájpark I.

Projekt HÁJPARK je situovaný v mestskej časti Petržalka, v jedinečnej lokalite uprostred starohájskych lesov. Prvú fázu projektu tvoria 2 päť- a šesťpodlažné objekty s celkovým počtom 28 bytov.

Pestrá skladba bytov začína na jednoizbových s plochou 35 m2  a končí pri veľkoplošných päťizbových bytoch s rozlohou 114 m2.

Priestor uprostred bytoviek vypĺňa zelená plocha s jazierkom, drevenou lávkou, funkčnou historickou studňou, detským ihriskom a záhradným sedením. 

Nový Ružinov - B1/B2
100 % vypredané
64 bytov

Nový Ružinov - B1/B2

Prvá časť prvej fázy projektu predstavila 2 mestské vily s takmer 70 bytmi a apartmánmi v lokalite, ktorá sa stala základom nielen pre úspešný projekt, ale bola prínosom pre celú zónu.

Nový Ružinov - B1/B2

Na jar v roku 2016, po dôkladnej príprave a začatí výstavby projektu NOVÝ RUŽINOV, sa spustil predaj prvých dvoch päťpodlažných mestských víl. Celkovo ponúkli 64 jedno- až trojizbové byty. Úspech predbehol všetky očakávania a v priebehu troch mesiacov boli vily takmer vypredané.

Cieľom projektu Nový Ružinov je vybudovať novú modernú mestskú štvrť, ktorá ponúkne plnohodnotný mestský život s komplexnými službami občianskej vybavenosti a s vynikajúcou dostupnosťou do centra.
Pridanou hodnotou projektu je aj unikátny rezidenčný park s množstvom herných prvkov, ktoré umožnia najmenším obyvateľom projektu vytvárať si svoj vlastný svet, plný fantázie. 

Modrá Guľa
100% vypredané
76 bytov

Modrá Guľa

Projekt Modrá guľa priniesol nový pohľad na malometrážne byty v historickom centre hlavného mesta. Ponúkol atraktívne, moderné a zároveň dostupné bývanie pre mladých ľudí.

Modrá Guľa

Projekt Modrá guľa priniesol nový pohľad na malometrážne byty v historickom centre hlavného mesta. Ponúkol atraktívne, moderné a zároveň dostupné bývanie pre mladých ľudí. Projekt sa nachádza v lokalite Suché Mýto, na hranici pešej zóny dobre dostupnej autom aj MHD.

Dispozície bytov ponúkli efektívne riešenie oddelenej nočnej a dennej zóny, dostatok úložných priestorov, praktickú kuchyňu a plnohodnotnú kúpeľňu.

Papaver
100% vypredané
78 bytov

Papaver

Papaver v bratislavskom Vlčom hrdle je projekt štartovacieho bývania v malometrážnych bytoch, ktorý vznikol rekonštrukciou administratívnej budovy na veľmi efektívne riešené 2 a 1izbové byty. 

Papaver

Realitná kancelária HERRYS bola exkluzívnym predajcom aj projektu Papaver v bratislavskom Vlčom hrdle. Projekt Papaver vznikol ako ďalší zo série úspešných projektov developera - spoločnosti MACHO, cieľom ktorého bolo vytvorenie dostupného bývania predovšetkým pre mladých ľudí štartujúcich do nového života. Zrekonštruovaný bytový dom ponúkol 78 malometrážnych bytov s rozlohou okolo 30 m2  v štandarde, vrátane podláh, šatníkovej skrine a kompletne vybavenej kúpeľne. Projekt bol za necelých šesť mesiacov kompletne vypredaný.

Hájpark II
100% vypredané
83 bytov

Hájpark II

Projekt je druhou etapou výstavbou projektu Hájpark, v ktorej developer priniesol zvýšený štandard v podobe podzemného parkovania a komerčného partru z ulice, a nadviazal na prvú etapu kvalitnými dispozíciami a architektúrou. 

Hájpark II

Po úspechu prvej etapy, ktorá bola kompletne vypredaná ešte pred zahájením výstavby, spustil developer ... predaj aj druhej fázy projektu. Exkluzívnym predajcom oboch fáz projektu bola realitná kancelária HERRYS. Hájpark v druhej fáze ponúkol 83 bytov s rozlohou od 36 m 2 do 147 m2. Byty sa predávali v štandarde a boli navrhnuté tak, aby v interiéri poskytovali dostatočnú flexibilitu a umožňovali zmeny podľa toho, ako sa menia životné potreby alebo predstavy ich obyvateľov. Navyše, každý byt ponúkal tzv. „flex“ priestor, z ktorého bolo možné na želanie klienta vytvoriť sklad, šatník, hosťovskú izbu, pracovňu, druhú kúpeľňu, alebo ho jednoducho pričleniť k izbe či obývačke. V druhej fáze projektu developer vybudoval aj podzmené garážové státie pre záujemcov z oboch fáz. Hájpark, ktorý vyrástol v jedinečnej lokalite Starý háj na okraji Petržalky, vniesol do nej úplne nový rozmer kvalitného bývania v spojení s prírodou.

Projekt Apollis
100% vypredané
80 bytov

Projekt Apollis

Mestské bývanie v rušnej časti mesta je rekonštrukciou administratívnej budovy na byty vo vyššom štandarde, určené najmä pre investorov.

Projekt Apollis

Projekt Apollis na Prievozskej ulici prináša mestské bývanie v širšom centre hlavného mesta pre všetkých, ktorí chcú mať do práce na skok aj pre tých, ktorí chcú naštartovať svoje bývanie a podnikanie na tepne mestského diania

Apollis má výhodnú polohu vzhľadom na blízkosť biznis centier, zastávok MHD, napojenia na silný dopravný ťah a dostupnosť občianskeho vybavenia - obchody, školy, škôlky, kúpalisko - všetko v dochádzkovej vzdialenosti 5 minút peši. 

Rekonštrukciou objektu na Prievozskej ulici vzniklo 80 účelovo dispozične riešených bytových jednotiek s 2 a 3-izbovými bytmi a apartmánmi na piatich nadzemných podlažiach. Byty sa predávali v štandarde (kuchynská linka vrátane spotrebičov, šatníkové skrine, sanita, obklady, podlahy, dvere) a ku každému bytu prislúchala aj pivničná kobka. Bezproblémové parkovanie zabezpečili vonkajšie aj vnútorné garážové státia. 

Prieskum
realitného trhu
Trh s novými bytmi podlieha vplyvom viacerých faktorov. Ako prvý reaguje na negatívne vplyvy, ako posledný na pozitívne… Čítať viac
Prieskum realitného trhu
Prieskum realitného trhu
Prieskum realitného trhu
Prieskum realitného trhu
Macbook
S developermi aktívne spolupracujeme od momentu nákupu pozemku na výstavbu projektu.

Ak pripravujete projekt a zaujímajú vás aktuálne trendy, ktoré ovplyvňujú dopyt, kontaktujte nás.

Odporúčania sú kombináciou informácií z prieskumov trhu, našich skúseností z predaja ako aj realitného marketingu.

Mám záujem