Gaštanová

Gaštanová
Gaštanová

Prinášame vám 3- izbové byty v čerstvo skolaudovanej novostavbe na Gaštanovej ulici. K bytom prislúcha vlastná podzemná garáž, dve predzáhradky a pivničné kobky, ktoré sa nachádzajú v suteréne bytového domu. Byty sa predáva v štandarde holobyt, t.j. s povrchovými úpravami stien v obytných miestnostiach, s vypínačmi, rozvodmi slaboprúdu a silnoprúdu a prípravou pre prívody médií a odvody odpadu.

 

Byty pozostávajú zo vstupnej haly, z ktorej sa vchádza do kúpeľne, samostatného WC a dvoch izieb. V izbách je dostatok priestoru pre šatníkové skrine, umiestnenie dvojpostele alebo zostavy detskej izby. 

Denná časť pozostáva z obývacej izby, z kuchynskej časti a z priestoru pre stolovanie s výstupom do exteriéru predzáhradky. Kuchynskú linku je možné navrhnúť v zostave spolu s kuchynským ostrovčekom. Z obývacej izby sa vychádza do druhej predzáhradky orientovanej do tichého vnútrobloku. 

Byt je situovaný v novostavbe, so vstupom z Gaštanovej ulice. Parkovanie pre návštevy je prístupné priamo pred domom na Senickej ulici. Lokalita je tichá s vidieckym rázom a zároveň s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ako aj na diaľničný obchvat.

 - tichá rezidenčná lokalita v zóne rodinných domov

 - novostavba

 - možnosť zariadiť podľa vlastných predstáv

 - parkovanie v podzemnej garáži

 - množstvo zelene

 - výborná dostupnosť a dopravná napojenosť pre peších, mhd aj osobnou dopravou

Cenník

Financovanie

1. Vyberiete si byt a uhradíte rezervačný poplatok vo výške 3,6 % z kúpnej ceny.

2. Po právoplatnosti kolaudácie sa uhrádza zostavujúca čiastka.

3. Projekt ponúka možnosť hypotekárneho financovania.

Čítať viac
Financovanie

Mám záujem o projekt Gaštanová