Kariéra v realitnej kancelárii HERRYS

 

Rebríčku najčastejších želaní už dlhodobo na Slovensku kraľuje sen o vlastnom bývaní. Útulné bývanie kde budú mať zaľúbenci súkromie, či krásna vila pod hradom.
Na počte metrov štvorcových nezáleží. Lebo sny, ktoré pomáhame napĺňať sú pre našich klientov vždy rovnako veľké.

 

    

 

 

Za posledné dva roky sme zrealizovali viac ako 1600 realitných transakcií. Je to krásne číslo, za ktorým je obrovský kus práce, zodpovednosti ale i splnených snov. A práce stále pribúda. Chcel by si nám pomôcť? Túžiš po zmene a vyhovovala by ti dynamická práca, ktorá ti umožní uplatniť tvoj obchodnícky potenciál?
Teraz máš príležitosť stať sa novým členom nášho skvelého tímu.

 


Prečo je práca v HERRYSe výnimočná?

Definícia dokonalého uchádzača u nás neexistuje. O tom svedčia aj príbehy našich kolegov. Vyštudovaní právnici, bývalí profesionálni športovci, kolegovia z IT korporátov, marketingová manažérka, manažéri v bankách... Niektorí začali už popri štúdiu, ďalší začali študovať popri práci. U nás totiž pomáhame plniť sny nielen našim klientom. Tu nájdeš priestor pre napĺňanie vlastných snov a ambícií.

Ak sme ťa zaujali už týmto krátkym úvodom, napíš nám hneď na chcemdotimu-ZVNC-herrys.sk.

Alebo si pozri aktuálne voľné pozície a vyber si, čo by sa ti viac páčilo.
 

 

 

AKTUÁLNE OTVORENÁ POZÍCIA:

 

Realitná kancelária HERRYS hľadá do svojho tímu nových realitných maklérov

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami a ambicióznymi plánmi. Do nášho tímu v Bratislave a Prahe hľadáme obchodníkov, ktorí chcú naplno rozvinúť svoj potenciál a chcú sa stať súčasťou nášho úspešného príbehu.


Na bratislavskom realitnom trhu pôsobíme od roku 2011. Za tento čas sme vybudovali tri pobočky v Bratislave. V roku 2018 sme otvorili kanceláriu v Prahe. Máme skúsenosti s predajom rezidenčných nehnuteľností, sme najúspešnejšou realitnou kanceláriou v exkluzívnom predaji developerských projektov. Za týmito výsledkami stojí tím zodpovedných profesionálov, ktorí ku svojej práci pristupujú s nadšením a zodpovedne.
 

 

HERRYS nie je ako iné realitné kancelárie. A ani nechce byť

Pracujeme v prospech našich klientov, preto nekopírujeme to, čo robia ostatní, ale hľadáme vlastné, nové a lepšie riešenia. Náš úspech je založený na každodennom nachádzaní riešení takmer neriešiteľných situácií, čo nás súčasne aj inšpiruje pri prekonávaní ďalších výziev. Tam, kde väčšina vidí len obchod, my vidíme zodpovednú a dôslednú prácu celého nášho tímu.


Hľadáme kolegov, ktorí to vnímajú rovnako ako my

Dbáme na výnimočnú kvalitu. Ľudí i práce. Nemusíš byť skvelý, aby si začal. Musíš len začať, aby si bol skvelý. A my ti v tom pomôžeme. Naučíme ťa všetko, čo vieme. Neočakávame žiadne konkrétne vzdelanie alebo skúsenosti. Najdôležitejšia je motivácia, pevná vôľa, slušnosť a vytrvalosť.
 

Očakávame od teba, že budeš:

/ vo svojej práci konať vždy poctivo a korektne,
/ vždy usmiaty, ústretový a hlavne... trpezlivý,
/ iniciatívny, samostatný a vytrvalý,
/ uvažovať a konať ako obchodník,
/ ochotný na sebe pracovať, vzdelávať sa a rásť,
/ zodpovedne reprezentovať našu spoločnosť a jej hodnoty.

Očakávaj od nás, že:

/ za svoju prácu získaš adekvátnu odmenu, ktorá nie je ohraničená,
/ nebudeš na to všetko sám, budeme s tebou zdieľať naše know-how,
/ budeme ťa podporovať na ceste k osobným i obchodným úspechom,
/ zabezpečíme kompletnú právnu a marketingovú podporu,
/ technické zabezpečenie je samozrejmosťou (PC, mobil, auto),
/ budeš pracovať v príjemnom prostredí v mladom kolektíve,
/ namiesto kolegov získaš nových priateľov.
 

 

 

Chcem do tímu!

Hľadáme ľudí na full-time a na dlhodobú spoluprácu. Toto je tvoja šanca na úspech v realitnom biznise. Ak sme ťa zaujali a chcel by si sa stať realitným maklérom v našej spoločnosti, tu je postup ako na to:

 

1.

Napíš nám svoj životopis a motivačný list, pripoj svoju fotografiu a to všetko pošli na adresu chcemdotimu-ZVNC-herrys.sk

2.

Ak zaujmeš aj ty nás, ozveme sa ti do 15 dní a pozveme ťa na pohovor.

3.

Na osobnom stretnutí zistíme, či sa k sebe hodíme a či si pre prácu realitného makléra stvorený :)

 

4.

Možno sa dohodneme už na prvom stretnutí, alebo ťa pozveme na ďalšiu schôdzku.

 

5.

Dostal si sa až sem? Blahoželáme!

 

 

 

Veľkosť nikdy nebola naším cieľom

No od začiatku vieme, že chceme byť najlepší. Prinášať úspech nielen našim klientom, ale aj ľuďom, ktorí s nami pracujú. Dôkazom, že naše úsilie nebolo márne sú i získané ocenenia: V rokoch 2012-2015 a 2019 bola naša spoločnosť vyhlásená za najlepšiu realitnú kanceláriu na Slovensku s ocenením CIJ Best Local Real Estate Agency. A naša povestná tímová spolupráca nám v rokoch 2016 a 2017 priniesla ocenenie CIJ za najlepší obchodný tím, Best Local Power Team of the Year.
Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska nás pre tento rok vyhlásila aj za Realitnú kanceláriu roka 2018.
Spoločnosť HERRYS zároveň patrí medzi jednu z prvých plne licencovaných realitných kancelárií Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska.

 

Tešíme sa na našu spoluprácu. Si na správnej ceste k úspechu!

„Prenajatie nehnuteľnosti bolo jednoduché. Pán Čermák vystupoval profesionálne, avšak priateľsky a uvoľnene. Ochotne mi poradil so všetkými otázkami, komunikácia bola bezproblémová, o všetkom ma informoval. Keď nastali nejasnosti, hneď ich riešil a informoval ma. Keď bude príležitosť, rada sa zase obrátim na p. Čermáka. “

Eva Fakáčová

Viac referencií