Makler20Makler 13Makler 23Makler 14Makler 78Maklér 1Makler 12Maklér 2Maklér 4Maklér 5Maklér 7Maklér 10

KARIÉRA

HERRYS tvorí dnes tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti predaja a marketingu rezidenčných nehnuteľností. Patrí k lídrom bratislavského realitného trhu a svoje skúsenosti využíva v prospech klientov v oblasti predaja a prenájmu rezidenčných nehnuteľností a developmentu. V roku 2016 sme zrealizovali 553 predajov v hodnote 73 664 313 EUR. Aj preto sa tím spoločnosti HERRYS sa neustále rozrastá. 

V rokoch 2012, 2013, 2014 a 2015 bola kancelária HERRYS vyhlásená za najlepšiu realitnú kanceláriu na Slovensku s ocenením Best Local Real Estate Agency a v roku 2016 za najlepší miestny obchodný tím, Best Local Power Broker Team of the Year.

 

Pozrite si aktuálne voľné pracovné pozície

Best Local Power Broker Team of The Year 2016
Toto ocenenie je pre nás odmenou za vytrvalú prácu a starostlivosť, ktorú venujeme našim klientom. Radi by sme sa poďakovali všetkým našim partnerom a klientom za prejavenú dôveru, ktorej vďačíme za všetky naše úspechy.
Čítajte viac >>>
Róbert Pukalovič: Vždy je čo zlepšovať aj o čom snívať
Bývalý profesionálny hokejový obranca je už štvrtý rok maklérom realitnej kancelárie HERRYS. V našom rozhovore sa dozviete ako sa dostal k tejto profesii, čo ho naučila a ako sa stal z obrancu na ľade, obrancom klientov pri riešení otázky bývania.
Čítajte viac >>>
Sme jeden tím
Spoločná príprava na ČSOB maratón. Poď s nami behať aj ty :)
Čítajte viac >>>

Veľmi oceňujem profesionálny a zároveň prozákaznícky prístup pani Kučovej. Vždy sa mi snažila vyhovieť a poradiť v každom smere, a to aj keď už bol obchod uskutočnený.

Roman Garaj
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť