Logo Elements - Prémiový Horský Rezort

Elements

Prémiový Horský Rezort
Elements - Prémiový Horský Rezort
Elements

Architektúrou, dizajnom a tiež celkovým charakterom našich služieb pristupujeme k okolitej krajine s maximálnym rešpektom. Kladieme dôraz na ekológiu, udržateľnosť a šetrný prístup k životnému prostrediu. Veríme, že tak skvelo, ako sa chceme starať o našich hostí, tak skvelo sa môžeme starať aj o okolitú krajinu. 

Jednou nohou v horách, druhou v civilizácii. Žite na prahu nespútanej prírody so všetkými výhodami mestského života na dosah. Tatranská Lomnica Vám ponúkne oboje. Len pár krokov od areálu sa nachádza stanica lanovky na Skalnaté pleso či prvé značenie miestnych turistických trás. Neďaleko Vás pohostia aj v preslávených reštauráciách, kaviarňach či galériách.

 

Blízkosť k prírode a prepojenie s ňou sú pre nás kľúčové. Architektúra aj vnútorné vybavenie objektov sú navrhnuté tak, aby na okolitú krajinu čo najviac nadväzovali a boli s ňou v harmónii. Základom filozofie celého projektu je teória Feng Shui. Konkrétne princíp piatich prírodných živlov, ktoré sú vzájomne prepojené a fungujú v spoločnej synergii. Jednotlivé elementy Feng Shui - drevo, kov, voda, oheň a zem sú zastúpené naprieč celým rezortom a blízkym okolím. 

Drevo a kov sú dominantnými materiálmi v architektúre objektu, pozemok obtekajú dva tatranské potoky. Na útulnú atmosféru v interiéroch bude nadväzovať plápolajúci oheň v kozuboch. Spojenie so zemou symbolizuje maximálne možné zachovanie pôvodného charakteru krajiny pri výstavbe (napríklad pomocou zapustenia parkovacích priestorov pod zem). 

Pri navrhovaní interiérov bolo pre nás pohodlie našich hostí rovnako dôležité, ako súlad s okolitou krajinou. Práve preto až 70% všetkých našich rezidencií i hotelových izieb ponúka výhľad na panorámu Tatier. Rezidencie sú umiestnené v pokojnom prostredí, ktoré zaistí ničím nerušený spánok. Všetko vybavenie je navyše vyrobené z nadštandardných prírodných materiálov, v čo najväčšej miere z lokálnych zdrojov.

Okrem samotných budov môžu hostia využiť aj okolitý areál uzavretý pre verejnosť - a v pokoji si tak dopriať nerušený odpočinok na záhrade s výhľadom na hory, či nechať svoje ratolesti vyblázniť sa na detskom ihrisku. 

Cenník

Pri tomto rekreačnom projekte cenník nie je verejne dostupný. Ponuku Vám radi zašleme na vyžiadanie.

Financovanie

  1. Výber svojej budúcej nehnuteľnosti.
  2. Podpis rezervačnej zmluvy a úhrada rezervačného poplatku vo výške 5000 €.
  3. Podpis zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a úhrada 1. splátky vo výške 25% z kúpnej ceny (so započítaním rezervačného depozitu).
  4. Právoplatné kolaudačné rozhodnutie na nehnuteľnosť, zápis vlastníckeho práva budúceho predávajúceho k nehnuteľnosti do katastra nehnuteľnosti, pridelenie a nadobudnutie právoplatnosti rozhodnutia o pridelení súpisného čísla k polyfunkčnému objektu a jeho zápise do katastra nehnuteľnosti a úhrada 2. splátky kúpnej ceny vo výške 75%.
     

Viac informácií o možnostiach financovania získate kliknutím na odkaz nižšie

Čítať viac
Financovanie

Výnimočná lokalita

Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry

Bytový dom

NP

Voľné byty

Bytový dom

NP

Voľné byty

Interiér

Počet izieb
Interiér
m2
Exteriér
m2
CENA s DPH

Mám záujem o projekt Elements