Vyhľadávanie
Nové hľadanie
Boli sme s prístupom a profesionalitou pani Kučovej veľmi spokojní, Váš prístup bol veľmi na úrovni a profesionálny a ďakujem aj za pevné nervy, viem že som bola veľmi otravná. Priateľ vravel, že byť na Vašom mieste mi už ani nezdvíha :) Takže ďakujeme za Vaše služby a určite ak budeme chcieť ešte nejaký byt, tak budem kontaktovať Vás alebo Vás doporučím ďalej. 
S pozdravom
Prokopová

Musím povedať, že som bola veľmi spokojná. Martin Červenka má profesionálny prístup k svojej práci a bolo mi jasné, že mu záleží na tom ako sa klient pri ňom cíti. Vyvolal vo mne dôveru a vieru v úspech. 
S pozdravom
Oľga Zimmermann

Milá pani Mgr. Kučová,
Týmto by sme Vám chceli poďakovať za vzorovú komplexnú starostlivosť a spoluprácu pri obstaraní našich bytov v projekte Nobelova 
v Bratislave, od počiatočných komunikácií v roku 2015 až po ich samotné odovzdanie vo februári tohto roka. Vo Vašej ďalšej práci Vám želáme veľa úspechov a tešíme sa na ďalšiu možnú spoluprácu.
S pozdravom
Bronislava Nyesteová

Dobrý deň, 
týmto by som sa chcel veľmi pekne poďakovať pani Kristíne Kučovej za absolútne profesionálny prístup pri procese kúpy bytu na Nobelovej 1. Promptné reagovanie ne telefonáty, emailová komunikácia, rýchle poskytnutie presných a detailných informácií, ako aj osobný prístup bol veľmi nápomocný pri všetkých zdĺhavých a častokrát neprehľadných administratívnych procesoch. 
Ďakujem,
s pozdravom
Martin Balek

Ďakujem HERRYS za profesionálny a nadštandardný servis. Pán Červenka, s ktorým som spolupracoval, je ochotný, flexibilný, má veľmi slušný prehľad o trhu a navyše výbornú angličtinu, čo sa v mojom prípade ukázalo ako veľká výhoda. Určite doporučujem každému so záujmom o maklérske služby na realitnom trhu.

Dušan Valent


Bol som mimoriadne spokojný s ústretovým a profesionálnym prístupom kolektívu realitnej kancelárie HERRYS. Využil som aj služby sprostredkovania hypotekárneho úveru. Všetko prebehlo vysoko profesionálne a bez akýchkoľvek komplikácií. Realitnú kanceláriu určite odporučujem a v budúcnosti určite využijem ich služby.

Tomáš Géci


Maximálna spokojnosť. Budem odporúčať všetkým. 

Lucia Okániková


Celý proces hľadania nájomcu až po uzavretie zmluvy prebehol na veľmi vysokej profesionálnej úrovni. Pri našom rozhodovaní, s ktorou spoločnosťou budeme spolupracovať výrazným spôsobom rozhodla osobnosť a prístup pána Daněka. Touto cestou chceme vyjadriť naše poďakovanie a dúfame, že s ním budeme aj naďalej spolupracovať. 

Jana Lackovičová


Bezchybné služby. Rýchle jednanie.

Michal Homer


Maximálna spokojnosť. Efektívnosť, ústretovosť, korektnosť. Výborné poradenstvo. 

Zuzana Sucháneková


Ďakujem veľmi pekne za maximálnu snahu, flexibilitu a operatívnosť pri predaji starej nehnuteľnosti a kúpe novej. Obchod sa vydaril nad očakávania a všetko prebehlo hladko. Ešte raz vďaka. 


Anonym

Veľmi profesionálny prístup osobnej maklérky. Detailne vypracovaný dotazník na ohodnotenie nehnuteľnosti. Milá, profesionálna a nenásilná spolupráca. 

Zuzana Podhorská


Nemám nič, čo by som mohla pri spolupráci vytknúť. Nadmiera trpezlivosti, slušnosti a profesionality. 

Terézia Thierová


Pokojná a pohodová atmosféra. Promptné vybavenie. Ďakujem. 

Anonym


Super ľudia, milé jednanie, pohotovosť - profesionalita.

Ing. Michal Antoľák


Sprostredkovanie prenájmu bolo promptné a bezproblémové. Pán Daněk sa nám vo všetkom snažil výjsť v ústrety a rýchlo reagoval na vzniknuté požiadavky. Komunikácia bola ústretová a služby môžme vrelo ďalej odporučiť.

Zuzana Kováčová


Rýchlo, profesionálne, spoľahlivo - tak hodnotíme prácu realitnej kancelárie HERRYS. S jej službami sme pri predaji našej nehnuteľnosti boli veľmi spokojné a môžme ju len doporučiť. Vysoko oceňujeme osobný prístup p. Jablonku a skúsenosti pri predaji realít.
Ďakujeme.

Katarína Ridzoňová, Eva Kaclíková 


So službami sme boli maximálne spokojní. Ďakujeme.

Peter Šrámek


Ďakujem veľmi pekne za výbornú spoluprácu pani Kučová - ako vždy :o) Bodaj by všetci makléri pracovali ako vy...

Lucia M.


HERRYS, to je profesionálny prístup s kreativitou vo full HD.
Pre našu spoločnosť je garanciou zodpovedného prístupu ku klientom a úspechu predaja.

Elena Segečova, člen predstavenstva SITNO HOLDING Real Estate


Mám veľa kníh o dizajne. Rád projektujem a navrhujem interiéry a aby som bol v neustálom kontakte, čo nové ponúka trh s realitami neobídem ani stránky s nehnuteľnosťami. Mohol by som pomaly aj školiť maklérov:) ako si vybudovať dobré meno. Aj dobré meno je obchod a človeku nepomôže akákoľvek protekcia ak to dobré meno stratí. Som rád, že HERRYS  nepotreboval zatiaľ žiadnu protekciu.

PhDr. Jaroslav Buček, PhD.


Pri hľadaní vhodnej nehnuteľnosti pre svoje pôsobenie v hokejovom tíme Slovan Bratislava som využil služby spoločnosti HERRYS, pričom som sa stretol s profesionálnym, ľudským prístupom a serióznym jednaním. Vo všetkých ohľadoch som bol maximálne spokojný, preto sa v prípade potreby, rad znova obrátim na spoločnosť HERRYS.

Milan Bartovič, HC Slovan Bratislava, Ice Hockey Team


Ďakujem za pochopenie a Vašu fantastickú spoluprácu. Myslím, že Váš osobný prístup a tým prístup aj Vašej realitnej kancelárie ku mne ako zákazníkovi na slovenskom trhu je jedinečný a držím Vám palce do budúcnosti vo Vašom súkromnom a pracovnom živote.

Vladimír Gonda


Dobrý deň! Ešte raz by som sa chcela aj v mene mojej spolubývajúcej, poďakovať za vysoko profesionálnu pomoc a servis, pri vybavovaní a hľadaní podnájmu. Nesmierne si ceníme priateľský prístup a kvalitu služieb. Garsónka je skvelá! Prajeme Vám veľa úspechov v profesionálnom i osobnom živote. 

Stýblová


Ďakujem za spoluprácu a vynikajúci prístup!

Ing. Martin Polák


So spoločnosťou HERRYS spolupracujeme od roku 2011. Už po úvodných stretnutiach sme vedeli, že našim partnerom sa stala veľmi ústretová a proaktívna spoločnosť, ktorá vie vždy poskytnúť aktuálny stav na trhu s adekvátnymi odporúčaniami na zlepšenia predajných nástrojov. Vo veľmi krátkom horizonte sa ukázala ich predajná dravosť a na základe ich úspešných výsledkov spoločnosť HERRYS vyhrala aj našu vnútropodnikovú súťaž Najlepšieho predajcu za rok 2011. Ich predajné aktivity nám potvrdili, že vzájomná spolupráca nám prináša kvalitné zastupovanie pri predaji našich projektov.

Anita Štefány, sales and marketing manager GTC Real Estate


Ďakujem veľmi pekne hlavne za veľmi profesionálnu spoluprácu, bol som veľmi spokojný. Byt som dal do ponuky aj 8 ďalším realitkám, ale až na jednu sa ostatné k rýchlosti a schopnosti ktorú ste preukázali Vy ani nepribližujú. Tak dúfam že sa Vám bude aj ďalej takto dobre dariť a do budúcnosti viem, na koho sa obrátiť. Ďakujem ešte raz za veľmi dobrý prístup a pomoc so všetkým!

Marek Eckhaus

Úprimne musím vyzdvihnúť a vyjadriť spokojnosť so skvelými službami spoločnosti HERRYS (p. Jablonka) pri sprostredkovaní predaja bytu v Bratislave:

–                    užitočné poradenstvo pri prvej obhliadke – ako pripraviť byt na predaj

–                    zaujímavé nafotenie a prezentácia bytu – byt upútal a nič neskresľoval

–                    samostatná organizácia a absolvovanie obhliadok so záujemcami

–                    veľmi dobrá dojednaná predajná cena – lepšia ako pri predchádzajúcich pokusoch predaja bytu mimo realitnej kancelárie

–                    predaj zrealizovaný do dvoch týždňov

–                    všetky právne služby

–                    milý  a ústretový prístup

Odporúčam využiť služby tejto spoločnosti pre jej naozaj profesionálny prístup – zohľadňuje záujem predávajúceho aj kupujúceho k spokojnosti oboch strán. Ešte raz ďakujem za skvelé služby – bez starostí, rýchlo a veľmi výhodne!

Tatiana Judová


Ďakujeme firme HERRYS a nášmu maklérovi za absolútne profesionálny prístup, rýchlosť a tiež ľudskú stránku pri hľadaní prenájmu v centre BA pre zahraničného klienta. Spolupráca bola výborná, prístup ústretový a odozva rýchla, kedykoľvek bol zastihnuteľný na telefóne, na rozdiel od maklérov z iných RK, ktoré sme oslovili. Prajeme vám veľa úspechov.

Lucia F. (prenájom Grosslingova)


Veľmi oceňujem profesionálny a zároveň prozákaznícky prístup pani Kučovej. Vždy sa mi snažila vyhovieť a poradiť v každom smere, a to aj keď už bol obchod uskutočnený.

Roman Garaj


Moje prvé skúsenosti s realitnou kanceláriou pri predaji bytu v centre Bratislavy nebola dobrá. Táto 'všetko-v-jednom' (človeku) realitkas nižšou províziou zrejme fungovala tak, že jej starosti skončili zverejnením inzerátu na internete. Ak sa pošťastilo, zarobili svoje percentá z predaja, ak nie, veľa námahy ich to nestálo. Keď sa pár mesiacov nič nedialo, hľadal som alternatívu a tentokrát som mal viac šťastia. Pán Jablonka z realitnej kancelárie HERRYS je očividne človek, ktorý sa vyzná, a ktorého jeho práca baví. Áno, provízia bola vyššia, ale mal som možnosť pozorovať profesionála v akcii. Naučil som sa, že záleží na tom, ako urobiť fotky z bytu aby z nich bolo vidieť jeho prednosti. Aj to, že je dôležité mať prehľad o cenách nehnuteľností, aby sa cena stanovila primerane. S obdivom som sledoval, ako pán Jablonka prezentoval byt záujemcom aj ako hľadal spôsoby, ako ich prilákať. Byt sme predali v rozumnom čase za cenu, s ktorou som bol spokojný ja a myslím aj kupujúci. Dobre padlo, že formality (kúpno-predajná zmluva, kataster, dokonca kooordninácia s bankou poskytujúcou úver kupujúcim) sa ma takmer netykali. Všetko predpripravili v HERRYS. Myslím, že tá vyššia provízia stála za to.

BR


Ďakujem za pomoc a poradenstvo pri predaji môjho bytu v auguste 2014. Oceňujem najmä váš profesionálny prístup a ochotu. Rada v budúcnosti odporučím vašu realitnú kanceláriu svojim priateľom a známym.

Mária Poláková


Keďže dlhodobo žijem v zahraničí, prenajať byt na Slovensku znamená pre mňa pomaly nadľudské úsilie. Mal som tú česť využiť služby niektorých agentúr, ale po skúsenostiach s Vami som uveril, že na Slovensku môže ešte realitný trh fungovať.

Komunikácia bola spontánna, bezproblémová, ústretová a hlavne ľudská. Vďaka nej sa mi podarilo konečne nájsť bezproblemových nájomcov, kt. dokonca nedávno požiadali o predĺženie doby prenájmu. Chcem touto cestou poďakovat a popriať HERRYS veľa spokojných zákazníkov.

Erich Rusko


 
Lucia F. (prenájom Grosslingova)
 
Lucia F. (prenájom Grosslingova)

Bezplatné ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti
Základom úspešného predaja je optimálne nastavenie predajnej ceny. HERRYS vašu nehnuteľnosť odborne ohodnotí,zvolí vhodnú predajnú stratégiu pre rýchly a úspešný predaj...
Čítajte viac >>>
Kontakt
Uvažujete nad kúpou, predajom alebo prenájmom nehnuteľnosti? Radi Vám poskytneme komplexné informácie telefonicky alebo osobne v kancelárii na Bajkalskej 9/a alebo Žilinskej 7-9 v Bratislave...
Čítajte viac >>>
Newsletter
Máte záujem o aktuálne informácie z oblasti realít? Prihláste sa na odber herrysnews a nepremeškajte možnosť mať vždy čerstvé správy o realitnej ponuke ako prvý...
Čítajte viac >>>
Referencie
HERRYS je pre našu spoločnosť garanciou zodpovedného prístupu ku klientom a úspechu predaja. HERRYS, to je profesionálny prístup s kreativitou vo full HD...
Čítajte viac >>>
FAQ
Kedy je správny čas na predaj nehnuteľnosti? Za koľko môžem predať svoju nehnuteľnosť? Čo zahŕňa provízia realitnej kancelárie? Prečo by som mal kontaktovať práve realitnú spoločnosť HERRYS?
Čítajte viac >>>
REKLAMAČNÝ PORIADOK
Realitná spoločnosť HERRYS s. r. o. vydala tento reklamačný poriadok, ktorý upravuje podmienky a spôsob vybavovania reklamácií zo strany spotrebiteľov:
Čítajte viac >>>

So spoločnosťou HERRYS spolupracujeme od roku 2011. Už po úvodných stretnutiach sme vedeli, že našim partnerom sa stala veľmi ústretová a proaktívna spoločnosť, ktorá vie vždy poskytnúť aktuálny stav na trhu s adekvátnymi odporúčaniami na zlepšenia predajných nástrojov. Vo veľmi krátkom horizonte sa ukázala ich predajná dravosť a na základe ich úspešných výsledkov spoločnosť HERRYS vyhrala aj našu vnútropodnikovú súťaž Najlepšieho predajcu za rok 2011. Ich predajné aktivity nám potvrdili, že vzájomná spolupráca nám prináša kvalitné zastupovanie pri predaji našich projektov.

Anita Štefány, sales and marketing manager GTC Real Estate
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť