Logo Husičky - Bývanie pre malých aj veľkých

Husičky

Chorvátsky Grob
Husičky - Bývanie pre malých aj veľkých
Husičky

Dostupné rodinné bývanie pre malých aj veľkých vo vyhľadávanej lokalite blízko Bratislavy.  Stará časť Chorvátskeho Grobu ponúka moderné bývanie v pokojnej časti, mimo hlavného mesta, v spojení s krásnou prírodou. Príťažlivý dizajn, priestranné dispozície a predzáhradky plné zelene spĺňajú požiadavky na funkčnosť a vysoký komfort z bývania. Projekt prináša do rýchlo rozvíjajúcej sa obce 20 rodinných domov. Ku každému rodinnému domu prináležia dve exteriérové parkovacie státia. 

Rodinné domy sa predávajú v dvoch variantách. Podľa vašich preferencií máte možnosť výberu:

Holodom

  • Podlahové vykurovanie
  • Tepelné čerpadlo značky Viessmann
  • Optický kábel Telekom
  • Kanalizácia
  • Plastové 3- vrstvové okná
  • Betónové interiérové schodisko

Dom so štandardným vybavením 

  • Laminátová podlaha Quick Step
  • Lakované interiérové dvere EBC
  • Sanita a vybavenie kúpeľní značky Geberit, Hansgrohe, Duravit

 

Vkusná architektúra vyznačujúca sa minimalistickými prvkami dodáva projektu jedinečnosť. Priestory dvojpodlažných 4-izbových rodinných domov sú navrhnuté pre funkčný a pohodlný život s dostatkom úložného priestoru. S kvalitným štandardným vybavením si môžete dotvoriť bývanie podľa vašich predstáv. 

PRVÉ NADZEMNÉ PODLAŽIE: pozostáva z priestrannej obývacej izby s jedálenskou časťou, WC, technickej miestnosti a skladu. 

DRUHÉ NADZEMNÉ PODLAŽIE: tvorí oddychová zóna - tri spálne, kúpeľňa, chodba a dva balkóny.

Poloha je veľmi vyhľadávaná kvôli svojmu vidieckemu charakteru, vyznačuje sa tiež ľahkou dostupnosťou do hlavného mesta. Projekt je vybudovaný na mieru k prostrediu, ktoré je v blízkosti lesov a vďaka okolitej prírode ponúka možnosti rôznorodých voľnočasových aktivít. Situovaný je v starej časti Chorvátskeho Grobu.

Chorvátsky Grob poskytuje obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť. V pešej dostupnosti sa nachádza škola, škôlky, zdravotné stredisko, potraviny, kaviarne, reštaurácie. Okolie ponúka široké možnosti pre rodiny s deťmi.  V blízkosti nájdete špičkový golfový areál, jazdeckú školu a aquapark.

Husičky sú súčasťou bezpečnej, pokojnej a už vybudovanej lokality. Príjemná, tichá štvrť obohatená o priestranné predzáhradky plné zelene dotvára krásne ucelený koncept vhodný pre rodiny s deťmi, mladé páry aj pre klientov vyšších vekových kategórií.  Disponuje dostatočným verejným priestorom, ktorý umocňuje pocit z komunitného bývania. 

Cenník

Financovanie

1. Vyberiete si rodinný dom a uhradíte rezervačný poplatok vo výške 1 000 € splatný do 3  pracovných dní od podpisu Rezervačnej zmluvy.

2. Do 20 kalendárnych dní od podpisu Rezervačnej zmluvy podpíšete Zmluvu o budúcej kúpnej zmluve a uhradíte 1. splátku kúpnej ceny.

3. Prvá splátka kúpnej ceny je vo výške 20 % z ceny nehnuteľnosti, pričom táto splátka kúpnej ceny bude ponížená o rezervačný poplatok. 

4. Prebehne právoplatná kolaudácia rodinných domov (predpoklad september 2024).

5. Podpíšete Kúpnu zmluvu a uhradíte zvyšnú časť kúpnej ceny. (80 %)

6. Projekt ponúka možnosť hypotekárneho financovania.

Čítať viac
Financovanie

Výnimočná lokalita

Starý Chorvátsky Grob

Bytový dom

NP

Voľné byty

Bytový dom

NP

Voľné byty

Interiér

Počet izieb
Interiér
m2
Exteriér
m2
CENA s DPH

Mám záujem o projekt Husičky