HERRYS magazín o realitách

Najčítanejšie články
V realitách sa cíti ako ryba vo vode. Z makléra sa za krátky čas vypracoval na šéfa predajného oddelenia. Dnes riadi tri pobočky a tím pätnástich maklérov. V dnešnom rozhovore vám Martin Marsina...
Marianna je súčasťou úspešného príbehu realitnej kancelárie HERRYS takmer od začiatku. Dnes vedie tím predajcov developerských projektov a pomáha naštartovať kariéru svojim novým kolegom. A práce...
Počas slávnostného odovzdávania prestížnych ocenení CIJ Awards Slovakia 2016, ktoré sa konalo 1.12.2016 v  bratislavskom hoteli Grand Hotel River Park  získala spoločnosť HERRYS  už po piatykrát...
Magazin

HERRYS - BEST LOCAL REAL ESTATE AGENCY 2019!

 

Záver roku už tradične patrí príležitostiam a večerom, v rámci ktorých sa hodnotia výkony spoločností v rôznych oblastiach.  Nie je tomu inak ani v prípade segmentu nehnuteľností, kde túto príležitosť zastrešuje časopis CIJ-Construction and Investment Journal.  

Magazín, ktorý sa venuje dianiu na trhu nehnuteľností v celej strednej Európe, oslavuje tento rok 25 rokov od jeho založenia. 

 


Na Slovensku sa 21.11. konal už 15. ročník udeľovania cien CIJ AWARDS SLOVAKIA 2019, vďaka čomu táto udalosť patrí k udalostiam s najdlhšou históriou. Vyhlásenie tých najlepších v segmente prebiehalo počas slávnostného večera, kde nechýbali banky, developeri, konzultanti  a investori so všetkých segmentov trhu, v zmysle zamerania na oblasť, od komerčných, cez priemyselné nehnuteľnosti až po rezidenčné. Ceny sa udeľovali v šiestich kategóriách a každá z kategórií mala niekoľko podkategórií. V kategórii BEST DEVELOPMENT boli nominované aj projekty, ktoré HERRYS Exkluzívne predáva a tento rok boli skolaudované. Projekty NOVÝ RUŽINOV a SEBERÍNIHO.  

 

Celkovo bolo nominovaných v rôznych kategóriách viac ako 20 projektov a 20 spoločností, ktoré na slovenskom trhu pôsobia.  

 

HERRYS bol nominovaný v kategórii BEST LOCAL REAL ESTATE AGENCY – najlepšia lokálna realitná kancelária. Toto ocenenie sa na báze hlasovania odbornej poroty a verejnosti podarilo opäť získať! 

 

„Veľmi si vážime dôveru a sympatie všetkých, ktorí nám dali hlas, a ešte viac tých, ktorí nám dôverovali pri sprostredkovaní predaja alebo prenájmu ich nehnuteľnosti alebo projektu. Táto cena znamená pre nás záväzok, aby sme Vašu dôveru nesklamali, a preto odvádzali tú najlepšiu prácu aj naďalej. Ďakujeme!“, vyjadril sa k získanému oceneniu Filip Žoldák, zakladajúci partner spoločnosti.  

„Touto cestou by som rád vyjadril poďakovanie a spokojnosť s Vašimi službami realitnej kancelárie pri obstarávaní a celom procese kúpy nehnuteľnosti. Špeciálne moja vďaka patrí sl. Michalovej, s ktorou som danú nehnuteľnosť riešil od prvotného výberu a rezervačnej zmluvy, cez aktívne informovanie, prístup počas výstavby a finalizácie nehnuteľnosti a záverečné aktivity týkajúce sa bankových operácií a úkonov, až po samotný podpis kúpnej zmluvy, a teda nadobudnutia nehnuteľnosti. Chcel by som sa ešte raz poďakovať za vašu asistenciu a prevedenie cestou realitného bludiska s nástrahami jemu vlastnými, ľpeciálne tak sl. Michalovej, ktorá svojou nápomocnou rukou viedla jednotlivé moje kroky až do úspešného finále, dokonca s milou pozornosťou. :) “

Branislav B.

Viac referencií