Nový rezidenčný projekt čoskoro v ponuke!

 

 

Prečo sa rozhodnúť pre bývanie v projekte Byty Bystrická 2? 

Byty Bystrická 1 bol úspešný projekt, ktorý sme spustili do predaja v lete 2017. Vypredal sa veľmi rýchlo a bol obľúbený ako pri investičných klientoch, tak pri klientoch, ktorí tu našli svoje bývanie.

V projekte boli použité vysokokvalitné materiály. Developer si dal veľmi záležať na finálnom prevedení stavby. 

V priebehu mesiaca február budeme do predaja spúšťať 2. fázu projektu, ktorá bude pozostávať iba z 36 bytov, čo poskytne budúcim klientom maximálne súkromie.

Výhodami projektu sú bezproblémové parkovanie, veľmi pekné dispozičné riešenia bytov, vysoký štandard použitých materiálov, mestský park v blízkosti, rýchla dostupnosť do centra mesta ako aj nákupné centrum Bory Mall na dosah.

V projekte budú zastúpené kategórie 2kk, 3kk a 4kk,  2 izbové byty v cenách už od 102 490€ v úvodnej fáze predaja. 

Kontaktujte nás už dnes a vyberte si svoje bývanie medzi prvými!

 

Áno, mám záujem o nový projekt
Vyplňte krátky formulár a my vás budeme čoskoro kontaktovať.
*Položky označené hviezdičkou sú povinné

„V realitnej kancelárii HERRYS sú ľudia, ktorí sa vyznajú a ktorých práca baví. Áno, provízia bola vyššia, ale mal som možnosť pozorovať profesionála v akcii. Naučil som sa, že záleží na tom, ako urobiť fotky bytu. Aj to, že je dôležité mať prehľad o cenách nehnuteľností, aby sa cena stanovila primerane. S obdivom som sledoval ako maklér prezentoval byt záujemcom, aj ako hľadal spôsoby, ako ich prilákať. Byt sme predali v rozumnom čase a za cenu, s ktorou som bol spokojný ja a myslím, že aj kupujúci. Privítal som, že formality (kúpno - predajná zmluva, kataster, dokonca koordinácia s bankou poskytujúcou úver kupujúcemu) sa ma takmer netýkali. Všetko predpripravili v HERRYSe. Myslím, že tá vyššia provízia za to stála.“

BR

Viac referencií