Vyhľadávanie
Nové hľadanie

Bratislavský trh s bytmi je neprimeraný a drahý

28. novembra 2012 (www.sab.sk) - Spoločnosť Herrys v týchto dňoch spúšťa špeciálny prieskum, ktorého cieľom je ovplyvniť budúce trendy vo výstavbe bytov.

Súčasný trh nového bývania v Bratislave má podľa spoločnosti Herrys niekoľko prívlastkov - je drahý, neprimeraný, nevyhovujúci, ale aj limitovaný. Tento stav vyplýva z toho, že aj napriek vysokému počtu dokončených nepredaných bytov (až 2 500), veľa ľudí hľadajúcich nehnuteľnosti, nevie nájsť bývanie, ktoré by spĺňalo ich požiadavky z hľadiska ceny, výmery, dispozičného riešenia či štandardného vybavenia. Dôvodom je subjektívny prístup developerov, ktorí projekty navrhovali a stavali podľa svojho úsudku, a to bez toho, aby si skutočné potreby overili u svojich budúcich klientov. Všetci potenciálni kupujúci či ľudia, ktorí si hľadajú bývanie, môžu svoju požiadavku na nové bývanie vyjadriť v novom prieskume spoločnosti Herrys. Prieskum má ambíciu priniesť výsledok v podobe bývania takmer šitého na mieru každému kupujúcemu. Akcia potrvá do 28. februára 2013 na webovej stránke spoločnosti Herrys.

Mám veľa kníh  o dizajne. Rád projektujem a navrhujem interiéry a aby som bol v neustálom kontakte, čo nové ponúka trh s realitami neobídem ani stránky s nehnuteľnosťami. Mohol by som pomaly aj školiť maklérov:) ako si vybudovať dobré meno. Aj dobré meno je obchod a človeku nepomôže akákoľvek protekcia ak to dobré meno stratí. Som rád, že HERRYS  nepotreboval zatiaľ žiadnu protekciu.

PhDr. Jaroslav Buček, PhD.
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť