Logo Nový Ružinov

Nový Ružinov

Tam, kde je radosť žiť!
Nový Ružinov
Nový Ružinov 2

Prémiové rodinné bývanie vo vyhľadávanom Ružinove. Pokračovanie jedného z najúspešnejších projektov v Bratislave Nový Ružinov prináša v rámci svojej najexkluzívnejšej etapy vzdušnú architektúru s vynikajúcim presvetlením. Príťažlivý dizajn, funkčné dispozície, parky plné zelene, existujúca občianska vybavenosť v rámci 1. etapy v bezprostrednej blízkosti, sú tu pre vás.

Novinka ! Vezmite svojich najbližších a príďte si vyskúšať, ako sa v projekte býva. Nič zato nedáte.

Bývanie na skúšku platí pre klientov, ktorí podpíšu zmluvu o budúcej kúpnej zmluve a ako kaucia bude slúžiť záloha vo výške 5 000 Eur vyplývajúca zo zmluvy. Ak Vás skúšobné bývanie predsa len nepresvedčí, môžete od zmluvy bez poplatku odstúpiť a my Vám vrátime celú výšku zálohy.

Nekonvenčný rezidenčný park z dielne Laboratória architektúry zožal veľký úspech už v prvej etape. Hracie prvky boli navrhnuté spôsobom, ktorý najmenším deťom umožňuje vytvárať si svoj vlastný svet. Aj návrh druhej etapy počíta s tým, že park nebude len miestom pre deti, ale pre všetky vekové skupiny. Vysoko nadštandardný podiel zelených plôch v blízkosti prírody pre vás zabezpečí ideálny domov. 

 

D4R7 prinesie novú organizáciu dopravy, ktorá z Nového Ružinova urobí slepú uličku a uzavretú lokalitu, kde dopravu budú tvoriť iba obyvatelia projektu. Samotná architektúra, dispozície domov a realizovaná výsadba sú navrhnuté tak, aby eliminovali vplyvy prípadného hluku.

Veľkou výhodou ju už dokončená a kompletne vybudovaná občianska vybavenosť  v rámci 1. etapy.  K dispozícií je pre vás kaviareň, cukráreň, vinotéka či potraviny a mnoho ďalších prevádzok v bezprostrednej blízkosti, ktoré urobia váš život komfortnejším. 

Projekt svojím zameraním cieli na skupiny, ktoré sú si veľmi podobné. Či už sú to mladé páry alebo rodiny, podobné vekové kategórie a záujmy ich predurčujú k tomu, aby spoločné a verejné priestory slúžili práve k stretávaniu a vytváraniu prostredia, ktoré bude dlhodobo domovom pre všetkých.

Ponuka bývania

image for Novy Ruzinov configurator image for Novy Ruzinov configurator

Cenník

* V - Voľný | R - Rezervovaný | P - Predaný | N - Nie je v predaji

Financovanie

  1. Výber svojej budúcej nehnuteľnosti
  2. Podpis rezervačnej zmluvy a úhrada rezervačného poplatku vo výške 3000 €
  3. Podpis zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a úhrada 1. splátka vo výške 15% z kúpnej ceny 
  4. Výber farebných dekórov a materiálov štandardného vybavenia bytu
  5. Právoplatné kolaudačné rozhodnutie na bytový dom a úhrada 2. splátky kúpnej ceny vo výške 85%
  6. Podpis kúpnej zmluvy / Návrh na vklad vlastníckeho práva k nehnuteľnostiam
  7. Odovzdanie nehnuteľnosti
  8. Viac informácií o možnostiach financovania získate kliknutím na odkaz nižšie
Čítať viac
Financovanie

Výnimočná lokalita

Bajkalská, Bratislava-Ružinov

Bytový dom

NP

Voľné byty

Bytový dom

NP

Voľné byty

Interiér

Počet izieb
Interiér
m2
Exteriér
m2
CENA s DPH

Mám záujem o projekt Nový Ružinov