9. apríl 2021

Nový Ružinov – pre snívanie v zelenom.

Autor HERRYS
Nový Ružinov – pre snívanie v zelenom.

Projekt zeleného bývania v útulných mestských vilách s predzáhradkami, v modernej mestskej štvrti Nový Ružinov s vynikajúcou infraštruktúrou, je prísľubom života s pocitom slobody a relaxu. Nachádza sa mimo rušnej zóny mesta a zároveň poskytuje dobré spojenie s mestom. Bude vaším príjemným útočiskom po náročnom pracovnom dni a zároveň vytvorí príjemný priestor pre spoločenské kontakty.

Ulice s otvorenými predzáhradkami budú mať skutočný komunitný ráz a poskytnú veľa príležitostí pre stretnutia so susedmi, priateľmi, či s rodinou na čerstvom vzduchu. To je najväčšou pridanou hodnotou pre váš život v Novom Ružinove. Veď, kde lepšie zorganizujete narodeniny, maturity, alebo rodinný obed? Okrem grilovačiek, pestovania biozeleniny, či bazénového šantenia si tu určite nájdete aj svoje miesto pre nerušené leňošenie, vonku pod holým nebom, s dobrou knihou alebo pohárom vína. A ak si na verande namontujete menší projektor, máte v lete večerné kino pod hviezdami ako v americkom filme. Nový Ružinov je miestom, o ako ste snívali.

Predzáhradky sú nielen estetickým prínosom pre vaše bývanie, ale zároveň majú blahodarný vplyv na ľudské zdravie. Zeleň je dominantou celého projektu a okrem predzáhradiek bude na veľkej ploche realizovaná v podobe unikátneho rezidenčného parku, pod ktorý sa podpísalo známe Laboratórium architektúry krajiny. Krajinní dizajnéri tu plánujú výsadbu stromov a bohatého porastu lúčnych rastlín, či kvetinových kríkov, ktoré budú skrášľovať spoločné priestory medzi bytovými vilami a budú výrazným prínosom pre zdravé ovzdušie celej lokality.