Bajkalská - HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový apartmán s lodžiou s vonkajším parkovacím státím v dokončenej vile v novostavbe NOVÝ RUŽINOV

53.42 m2
Bajkalská, Bratislava-Ružinov
159 900 €

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj priestranný 2 izbový apartmán s lodžiou v mestskej vile Valentine v projekte Nový Ružinov na Bajkalskej ulici. Súčasťou je unikátny rezidenčný park vo vnútrobloku medzi bytovými domami. Apartmán spolu s lodžiou má výmeru 56,90 m2, nachádza sa na 4. nadzemnom podlaží obytného bloku s výťahom a je orientovaný na juhovýchodnú stranu do vnútrobloku. Apartmán sa predáva v prevedení štandard spolu s kvalitnou kuchynskou linkou nemeckej výroby, vrátane varnej dosky, vstavanej rúry a digestora. 
K apartmánu prislúcha vonkajšie parkovacie státie priamo pred bytovým domom.

APARTMÁN
2 izbový
úžitková plocha 56,90 m2 (apartmán 53,42 m2, lodžia 3,48 m2)
orientácia: JV
priložený pôdorys

VÝHODY
rezidenčný park vo vnútrobloku
lodžia
vyhotovenie štandard vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi
v blízkosti sa nachádza hrádza pre cyklistov
výborné dopravné napojenie do mesta aj na obchvat 

DISPOZÍCIA
Apartmán pozostáva z: vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu, kuchyňa spojená s obývacou izbou, dve spálňa, kúpeľňa, samostatné WC, lodžia. 

Mestská vila Valentine je súčasťou 3. fázy projektu Nový Ružinov, ktorej kolaudácia prebehla v r. 2019.

LOKALITA
Veľkým benefitom projektu Nový Ružinov je unikátny rezidenčný park, kde nájdu obyvatelia množstvo zelene, stromov, lavičiek a detských ihrísk. Výborná poloha pre rekreačných športovcov keďže priamo od bloku je možné napojiť sa na hrádzu s cyklistickou dráhou. Neďaleký diaľničný obchvat zabezpečuje výbornú dostupnosť do všetkých častí mesta, ako aj mimo neho.

CENA
159.900 EUR + 9.000 EUR vonkajšie parkovacie státie (vrátane odborného servisu a provízie RK)

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Bajkalská, Bratislava-RužinovMapa
53.42 m2Pôdorys
Byty
159 900 €
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Bajkalská
ID inzerátu:
RM56
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt
Podlahová plocha:
53.42 m2
Stav objektu:
novostavba
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Pani Large nám poskytla nadštandardné služby pri prenájme nehnuteľnosti. Ocenili sme najmä promptné konanie, dôsledný a vždy profesionálny prístup. Vždy sa nám ozvala podľa dohody, odbremenila nás od návštev bytu počas prehliadok a najmä zohľadnila naše požiadavky pri výbere klienta. Zároveň je veľmi milá a pristupuje k Vám vždy ľudsky, preto aj komunikácia bola vždy príjemná a ústretová. Ďakujeme Vám veľmi pekne. Radi sa na Vás obrátime aj v budúcnosti.“

JUDr. Marianna Čopíková

Viac referencií