Bajkalská - HERRYS - Na predaj 1 izbový apartmán s lodžiou v novostavbe NOVÝ RUŽINOV s krásnym rezidenčným parkom

26.00 m2
Bajkalská, Bratislava-Ružinov
96 500 €

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový apartmán s lodžiou v mestskej vile Valentine v projekte Nový Ružinov na Bajkalskej ulici. Kolaudácia mestskej vily je plánovaná na leto 2019, súčasťou je unikátny rezidenčný park s množstvom zelene. Apartmán spolu s lodžiou má výmeru 31,24 m2, nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží obytného bloku s výťahom a je orientovaný na juhovýchodnú stranu do vnútrobloku. Apartmán sa predáva v štandardnom vyhotovení vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi. 

APARTMÁN
1 izbový
úžitková plocha 31,24 m2 (apartmán 26 m2, lodžia 5,24 m2)
orientácia: JV
priložený pôdorys

VÝHODY
rezidenčný park medzi bytovými blokmi
funkčné riešenie apartmánu
vyhotovenie štandard vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi
v blízkosti sa nachádza hrádza pre cyklistov
výborné dopravné napojenie do mesta aj na obchvat 

DISPOZÍCIA
Apartmán pozostáva z: vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu, kúpeľňa spojená s WC, obývacia izba spojená s kuchyňou, lodžia. 

Mestská vila Valentine je súčasťou 3. fázy projektu Nový Ružinov, ktorej kolaudácia je plánovaná na leto 2019, odovzdávanie je plánované od 4Q 2019.

LOKALITA
Veľkým benefitom projektu Nový Ružinov je unikátny rezidenčný park, kde nájdu obyvatelia množstvo zelene, stromov, lavičiek a detských ihrísk. Výborná poloha pre rekreačných športovcov keďže priamo od bloku je možné napojiť sa na hrádzu s cyklistickou dráhou. Neďaleký diaľničný obchvat zabezpečuje výbornú dostupnosť do všetkých častí mesta, ako aj mimo neho.

CENA
96.500 EUR  (vrátane odborného servisu a provízie RK)

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Bajkalská, Bratislava-RužinovMapa
26.00 m2Pôdorys
Byty
96 500 €
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Bajkalská
ID inzerátu:
RM44
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt
Podlahová plocha:
26.00 m2
Stav objektu:
novostavba
Druh parkovania:
verejné parkovanie
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Chceli by sme Vám poďakovať za Vaše úsilie pri hľadaní nášho bývania. Veľmi si vážime Vašu pomoc, snahu a zároveň Váš prístup. Chceli by sme oceniť a vyzdvihnúť Vašu profesionalitu, flexibilitu a individuálny priateľský prístup ku klientom, a to až nadrámec pracovných povinností. Spoločnosť HERRYS budeme odporúčať ďalej a prajeme Vám do budúcna veľa úspechov. “

Katarína a Edo Ivanco

Viac referencií