HERRYS-Na predaj slnečný stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu s IS pri priehrade v Lozorne

1.00 m2
Lozorno
210 € /m2

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj slnečný, stavebný pozemok s rozlohou 1373 m2 v novej štvrti Trávniky v Lozorne pri priehrade. Svahovitý pozemok má šírku 22 m a dĺžku 62 m. Všetky inžinierske siete sú skolaudované a nachádzajú sa na vstupe na pozemok: verejný vodovod, verejná kanalizácia, elektrina a verejné osvetlenie. Vstup na pozemok zabezpečuje nová betónová cesta. Počet stavebných pozemkov v tejto novej lokalite je limitovaný keďže dané územie patrí do CHKO Malé Karpaty, čo zabezpečuje dostatok súkromia a krásny výhľad na priehradu a Malé Karpaty.

POZEMOK
veľkosť: 1373 m2

VÝHODY
vynikajúca lokalita pri CHKO
krásna prírodná scenéria
komplet vybavený IS
nová betónová cesta
po obdržaní stavebného povolenia ihneď možné stavať
radi poskytneme súčinnosť pri vybavení stavebného povolenia

LOKALITA
Novovybudovaná štvrť Trávniky v Lozorne je svojou polohou predurčená na to, aby Vás a Vašu rodinu preniesla z ruchu veľkomesta do oázy pokoja a života v priamom kontakte s prírodou. Táto lokalita predstavuje ideálne miesto na bývanie pre ľudí, ktorých profesionálne  povinnosti  držia v  meste, ale vo  svojom  voľnom  čase  túžia  po  tichu a bývaní  na  tej  najvyššej  úrovni.
Lozorno sa nachádza na území malebného Záhoria, ktoré sa pýši viacerými chránenými prírodnými biotypmi európskeho významu. Charakteristickou črtou piesčitého chotára obce je, okrem vrcholov okolitých horstiev, aj zelená krása lesov, ktorými je obec ovenčená. Nad obcou sa nachádza vodná nádrž, z ktorej vyteká „Suchý potok“ krížom cez dedinu. Nad vodnou nádržou je turistická cesta, ktorá vedie popri ďalších dvoch vodných nádržiach cez  krásnu  krajinu  Malých  Karpát  do chatovej oblasti Košarisko,  ktorá  patrí k obci. Obec Lozorno je vzdialená 24 km od Bratislavy. Pri Lozorne je zjazd z diaľnice D2 Bratislava - Kúty - Praha, vďaka čomu je dobre spojená s hlavným mestom SR.

CENA
210/m2 (vrátane odborného servisu a provízie RK)


© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

LozornoMapa
1 373.00 m2
Pozemky
210 € /m2
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Malacky
Obec:
Lozorno
ID inzerátu:
MP246
Kategória:
Pozemky
Druh:
pre rodinné domy
Plocha pozemku:
1 373.00 m2
Funkčné využitie:
Výstavba rodinného domu
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Chcem sa týmto poďakovať p. Horňákovej za profesionálny a ľudský prístup pri kúpe a následnom predaji môjho bytu na Seberíniho. Bol som nadmieru spokojný, želám jej veľa úspechov.“

Grossmann Ladislav

Viac referencií