Bajkalská - Na predaj 1 izbový apartmán s lodžiou a parkovacím státím v novostavbe NOVÝ RUŽINOV s krásnym rezidenčným parkom

26.00 m2
Bajkalská, Bratislava-Ružinov
94 900 €

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový apartmán s lodžiou a vonkajším parkovacím státím v mestskej vile Valentine v projekte Nový Ružinov na Bajkalskej ulici. Kolaudácia mestskej vily je plánovaná na leto 2019, súčasťou je unikátny rezidenčný park s množstvom zelene. Apartmán spolu s lodžiou má výmeru 31,24 m2, nachádza sa na 3. nadzemnom podlaží obytného bloku s výťahom a je orientovaný na juhozápadnú stranu do vnútrobloku. Apartmán sa predáva v štandardnom vyhotovení vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi. K dispozícii je vonkajšie parkovacie státie.

APARTMÁN
1 izbový
úžitková plocha 31,24 m2 (apartmán 26 m2, terasa 5,24 m2)
orientácia: JZ
priložený pôdorys

VÝHODY
rezidenčný park medzi bytovými blokmi
funkčné riešenie apartmánu
vyhotovenie štandard vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi
vonkajšie parkovacie státie 
v blízkosti sa nachádza hrádza pre cyklistov
výborné dopravné napojenie do mesta aj na obchvat 

DISPOZÍCIA
Apartmán pozostáva z: vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu, kúpeľňa spojená s WC, obývacia izba spojená s kuchyňou, lodžia. 

Mestská vila Valentine je súčasťou 3. fázy projektu Nový Ružinov, ktorej kolaudácia je plánovaná na leto 2019, odovzdávanie je plánované od 4Q 2019.

LOKALITA
Veľkým benefitom projektu Nový Ružinov je unikátny rezidenčný park, kde nájdu obyvatelia množstvo zelene, stromov, lavičiek a detských ihrísk. Výborná poloha pre rekreačných športovcov keďže priamo od bloku je možné napojiť sa na hrádzu s cyklistickou dráhou. Neďaleký diaľničný obchvat zabezpečuje výbornú dostupnosť do všetkých častí mesta, ako aj mimo neho.

CENA
94.900 EUR + 8.000 EUR vonkajšie parkovacie státie (vrátane odborného servisu a provízie RK)

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Bajkalská, Bratislava-Ružinov Mapa
26.0 m2 Pôdorys
Byty
94 900 €
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Bajkalská
ID inzerátu:
RM39
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt
Podlahová plocha:
26.0 m2
Stav objektu:
vo výstavbe
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku. Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„S pánom Rezekom som spolupracovala pri prenájme bytu a rada by som vyjadrila svoju maximálnu spokojnosť. Veľmi profesionálny prístup, dobrá komunikácia a ústretovosť. Určite sa na pána Rezeka obrátim aj v budúcnosti a odporúčam makléra aj kanceláriu ostatným klientom. “

Alexandra Sulíková

Viac referencií