Koprivnická - HERRYS - Na prenájom luxusný priestranný 4 izbový byt vo vilovom komplexe s vlastnou garážou

135.64 m2
Koprivnická, Bratislava-Dúbravka
1 200 €/mesiac

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom luxusný priestranný 4 izbový byt s balkónom a terasou v privátnom vilovom komplexe na Koprivníckej ulici vzdialený len 5 minút od British International School (BISB). Je situovaný na 2. poschodí (celkovo 2) a ponúka výbornú dostupnosť do centra mesta, tiché prostredie ihneď pod lesom, luxusné vybavenie a vlastnú garáž. Areál je uzavretý, vysoko bezpečný a prístup je len formou elektronického vrátnika. Byt sa nachádza v terasovitom dome.

BYT
4 izbový
úžitková plocha 155  (byt 135,6 , terasa 15 , balkón 5 )
orientácia: JZ – SV

VÝHODY
slnečný, svetlý byt
priestranný byt
garáž
luxusné zariadenie
vhodný pre rodinu
uzavretý súkromný areál

DISPOZÍCIA
Byt pozostáva z dvoch podlaží. Na prvom podlaží pozostáva zo vstupnej haly, hosťovskej kúpeľne, kuchyne a obývacej izby s krbom. Na druhom podlaží pozostáva z hlavnej kúpeľne, chodby so vstavanými skriňami a 3 samostatných nepriechodných izieb. K bytu prislúcha samostatná garáž aj vonkajšie parkovacie státie.

LOKALITA
Byt sa nachádza vo vilovom komplexe na Koprivníckej ulici, ktorá poskytuje veľmi dobrú dopravnú dostupnosť a kompletnú občiansku vybavenosť - školy, škôlky, obchody, potraviny. Nákupné centrum Bory Mall je do 10 minút autom. Rekreáciu a šport ponúkajú priľahlé svahy a lesy Malých Karpát a blízke športoviská.

CENA
1200 EUR + 330 EUR vrátane energií, internetu + TV a garáže a vonkajšieho státia

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Koprivnická, Bratislava-DúbravkaMapa
135.64 m2
Byty
1 200 €/mesiac
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Dúbravka
Ulica:
Koprivnická
ID inzerátu:
VR9
Kategória:
Byty
Druh:
4 izbový byt
Podlahová plocha:
135.64 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Druh parkovania:
garáž
Cena za energie:
330
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„So spoločnosťou HERRYS spolupracujeme od roku 2011. Už po úvodných stretnutiach sme vedeli, že našim partnerom sa stala veľmi ústretová a proaktívna spoločnosť, ktorá vie vždy poskytnúť informáciu o aktuálnom stavu na trhu s adekvátnymi odporúčaniami na zlepšenie predajných nástrojov. Vo veľmi krátkom horizonte sa ukázala ich predajná dravosť. Na základe ich úspešných výsledkov spoločnosť HERRYS vyhrala aj našu vnútropodnikovú súťaž Najlepšieho predajcu za rok 2011. Ich predajné aktivity nám potvrdili, že vzájomná spolupráca nám prináša kvalitné zastupovanie pri predaji našich projektov.“

Anita Štefány, sales and marketing manager GTC Real Estate

Viac referencií