Plynárenská - HERRYS - Na prenájom priestranný obchodný priestor v novostavbe City park Ružinov

400.00 m2
Plynárenská, Bratislava-Ružinov
15 € /m2/mesiac

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na prenájom výborne situovaný obchodný priestor s výmerou 400 , ktorý sa nachádza na prízemí novostavby - bytového domu City Park v širšom centre mesta na Plynárenskej ul. v Bratislave - Ružinov. Priestor sa prenajíma ako 2 podlažný s celkovou podlahovou plochou 400 m². Možnosť dispozičných úprav podľa potrieb nájomcu. K dispozícii vie byť aj skladový priestor a parkovacie miesta za príplatok.

OBCHODNÝ PRIESTOR
úžitková plocha 400 
orientácia: VZ

VÝHODY
situovaný na viditeľnom mieste
veľký pohyb ľudí v bezprostrednom okolí
priestor sa prenajíma ako „holopriestor“, preto je možné prispôsobiť ho na rôzne podnikateľské účely
prístup priamo z ulice
výklad do ulice

BYTOVÝ DOM
novostavba

LOKALITA
Projekt City Park Ružinov je situovaný v mestskej časti Ružinov, v širšom centre mesta. Má veľmi výhodnú polohu, peši dostupnú občiansku vybavenosť. V blízkosti projektu sa nachádzajú business centrá, lokalita poskytuje priestor pre zábavné aktivity, ako napríklad fitness, kúpalisko, motokárová dráha. Milovníci čerstvého ovocia a zeleniny ocenia neďaleké trhovisko Miletičova.

CENA
15€ /  EUR + DPH + energie
možnosť prenájmu parkovacích miest a skladového priestoru

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Plynárenská, Bratislava-RužinovMapa
400.00 m2Pôdorys
Komerčné priestory
15 € /m2/mesiac
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Plynárenská
Kategória:
Komerčné priestory
ID inzerátu:
VO91
Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
400.00 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
Energ. certifikát:
Nemá
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Vybrala som si HERRYS najmä vďaka priateľskému a ústretovému vystupovaniu pani maklérky Klaudie Jánošovej. Už pri prvej spolupráci sa ukázal jej profesionálny prístup. Preto, keď som sa rozhodovala o predaji dvojizbového bytu, rozhodla som sa bez váhania pre spoluprácu práve s pani Klaudiou. Všetky podmienky sme si hneď dohodli a okamžite začala pracovať na veľmi vysoko kvalitne spracovanom inzeráte, ktorý bol umocnený profesionálnymi fotografiami. Pani Klaudia vždy dodržala dohodnutý termín či na stretnutie alebo telefonát. O každom kroku alebo záujemcovi ma pravidelne informovala. Predaj prebehol ukážkovo, pani maklérka do bodky splnila dohodnuté podmienky. Každému známemu ju vrelo doporučujem. “

Mariana Bodnárová

Viac referencií