Predaj

Záhradná - Na predaj stavebný pozemok s krásnym výhľadom a všetkými IS

Predaj 168 000 € Pozemok 1132.00 m2

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj veľmi slnečný, mierne svahovitý stavebný pozemok o výmere 1132 m2, ktorý sa nachádza v idylickom prostredí obce Limbach len 15 minút jazdy autom z Bratislavy a 5 minút z Pezinka.

Stavebný pozemok sa nachádza v novej časti Limbachu - Lindenbach II. a poskytuje krásne výhľady. Priamo na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete - voda, elektrina, plyn, kanalizácia, ako aj dátová prípojka. K stavebnému pozemku vedie vybudovaná asfaltová príjazdová cesta. Tento pozemok sa nachádza v urbanizovanej zóne Limbachu a je určený na výstavbu rodinného domu do výšky dvoch nadzemných podlaží. Jedná sa o pozemok v slepej ulici, na ktorom postavená nehnuteľnosť bude poskytovať novým majiteľom absolútne súkromie a ticho, ako aj celoročne pekné výhľady.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

POZEMOK
veľkosť: 1132 m2
mierne svahovitý
orientácia: Juh-Východ 

LOKALITA
Pokojné miesto na južnom podhorí Malých Karpát
Malokarpatská vinohradnícka oblasť
Ideálne miesto na výlety do neďalekého okolia: cyklotrasy, turistické chodníčky, Račí potok a potok Lúčanka
Supermarket v obci ako aj kompletná občianska vybavenosť - poliklinika, škôlka

CENA
168.000 EUR (vrátane odborného servisu a provízie RK)


© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Záhradná, Limbach
Prehľad
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Pezinok
Obec:
Limbach
Ulica:
Záhradná
ID inzerátu:
LL116
Kategória:
Pozemky
Druh:
pre rodinné domy
Plocha pozemku:
1132 m2
Funkčné využitie:
Výstavba rodinného domu
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku. Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať

Chcela by som sa Vám ešte raz poďakovať za Vašu starostlivosť o mňa, ako o Vášho klienta. Celé 2 roky je spolupráca s Vami na vysokej profesionálnej úrovni s ľudským prístupom a verím, že bude takto aj naďalej pokračovať. Dnes je to naozaj výnimočné nájsť dobrého a spoľahlivého makléra. Kontakt na Vás mi bol odporúčaný a som veľmi rada že som ho využila. Určite budem Vaše služby naďalej využívať aj v budúcnosti a odporúčať Vás a Vašu kanceláriu aj svojim známym. Želám Vám a realitnej kancelárii HERRYS veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

Iveta Kulifajová