Bajkalská - Na predaj - posledné 2 voľné obchodné priestory v projekte Nový Ružinov už od 52,03 m2 za 87 410,40€

52.00 m2
Bajkalská, Bratislava-Ružinov
87 410 €

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj obchodné priestory v projekte Nový Ružinov, na ulici Bajkalská v mestskej časti Bratislava – Ružinov.

PONUKA: 

                                                            m2                 cena bez DPH                 cena s DPH      

- obchodný priestor B5.1.0.15B           118,08               159 408,00€                    191 289,60€              

 
- obchodný priestor B5.1.0.17             52,03                  72 842,00€                      87 410,40€           
      

PRE KOHO SÚ OBCHODNÉ PRIESTORY URČENÉ

Priestory v projekte Nový Ružinov sú vďaka skvelej polohe ideálne pre každého, kto chce poskytovať služby nielen obyvateľom Nového Ružinova, ale aj širokej verejnosti. Sú situované na prízemí mestských víl s výmerami od 40  do 118 . Ak uvažujete o tom, že si otvoríte akýkoľvek obchod, ambulanciu, kaderníctvo či potraviny, súčasní aj budúci obyvatelia tejto novej mestskej štvrte to určite s radosťou ocenia.  

REZIDENČNÝ PARK

Život budúcich obyvateľov Nového Ružinova bude spríjemňovať rezidenčný park v srdci projektu. Tím krajinných architektov nekonvenčným spôsobom navrhol spoločný priestor, ktorému dominuje množstvo zelene. Medzi domami pribudne takmer stovka stromov spolu s lúčnymi rastlinami a kríkmi ruží. Okrem netradičných ihrísk tu nájdete aj miesta na oddych a socializáciu so svojimi budúcimi susedmi.

LOKALITA

Projekt Nový Ružinov je situovaný v najobľúbenejšej časti Bratislavy, v Ružinove. Ide o miesto s priamym napojením na Bajkalskú a Prístavnú ulicu, ako dve z najdôležitejších dopravných spojníc mesta. Rýchly prístup na diaľničný obchvat D1 zabezpečuje bezproblémovú dostupnosť do všetkých častí mesta. Kompletná občianska vybavenosť je dostupná do piatich minút autom.

BENEFITY

- vysoká kvalita použitých materiálov

- lokalita s budúcnosťou

- nová rezidenčná štvrť

PARKOVANIE

Parkovanie je zabezpečené na vonkajších parkovacích státiach.

Kompletnú ponuku nielen obchodných priestorov, ale aj bytov v projekte Nový Ružinov nájdete na www.herrys.sk/novyruzinov.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Bajkalská, Bratislava-Ružinov Mapa
52.00 m2 Pôdorys
Komerčné priestory
87 410 €
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Bajkalská
ID inzerátu:
NROPP2
Kategória:
Komerčné priestory
Druh:
obchodné
Podlahová plocha:
52,0 m2
Stav objektu:
novostavba
Konštrukcia:
kvádrová
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku. Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Touto cestou by som rád vyjadril poďakovanie a spokojnosť s Vašimi službami realitnej kancelárie pri obstarávaní a celom procese kúpy nehnuteľnosti. Špeciálne moja vďaka patrí sl. Michalovej, s ktorou som danú nehnuteľnosť riešil od prvotného výberu a rezervačnej zmluvy, cez aktívne informovanie, prístup počas výstavby a finalizácie nehnuteľnosti a záverečné aktivity týkajúce sa bankových operácií a úkonov, až po samotný podpis kúpnej zmluvy, a teda nadobudnutia nehnuteľnosti. Chcel by som sa ešte raz poďakovať za vašu asistenciu a prevedenie cestou realitného bludiska s nástrahami jemu vlastnými, ľpeciálne tak sl. Michalovej, ktorá svojou nápomocnou rukou viedla jednotlivé moje kroky až do úspešného finále, dokonca s milou pozornosťou. :) “

Branislav B.

Viac referencií