Predaj

Pod Kobylou - Predaj - Rekreačná chata na Devíne s platnými povoleniami na prestavbu na trvalé bývanie ponúkajúca krásne výhľady na Hrad Devín

Predaj 155 000 € Chaty a rekreačné objekty 121.00 m2

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj rekreačnú chatu vo vyhľadávanej lokalite Devína ponúkajúcu krásne výhľady na Hrad Devín a okolie. Chata sa predáva aj s aktuálne platnými povoleniami na jej prestavbu ako aj na vybudovanie 2 parkovacích státí na spodnej časti pozemku. Dokumentáciu vieme dodať na vyžiadanie.

VÝHODY

Slnečný pozemok s upravenými terasami o výmere 720 m2
Krásne výhľady na okolie
Platné povolenia na prestavbu po ktorej bude chata určená aj na trvalé bývanie
V lokalite je už veľká časť chát prestavaných na trvalé užívanie

Minulý rok sa realizovala výstavba novej asfaltovej cesty až takmer k pozemku. Posledná časť cesty sa má realizovať v dohľadnej dobe z makadamu. Aj aktuálne je prejazdná aj pre bežné osobné autá aj v zime.  

Pozemok prešiel úpravami – nové schodiská, oporné múry a terasy, nová terasa s priestorom na dobudovanie bazéna/jacuzzi, 2 externé grilly aj s terasami.

Možnosť prihlásenia na trvalý pobyt
OLO zabezpečené
Prípojka na elektrinu 230 V a 380V, mestský vodovod a žumpa (možnosť umiestniť ČOV)
Pevná linka Telekom

CHATA

Chata má aktuálnu úžitkovú plochu 110 m2 + 11m2 loggia a má 2 podlažia. Prízemie je murované, poschodie je z väčšej časti na samonosnej konštrukcii na oceľových pilieroch. Skelet poschodia je z oceľových profilov s dreveným oplášťovaním a zateplením sklenou vatou. Kúrenie a ohrev vody – elektrické; návrh riešenia kúrenia – kombinácia podlahového a infra kúrenia + využitie krbu na teplovzdušné kúrenie.

DISPOZÍCIA

Navrhovaný stav v zmysle pripravenej dokumentácie počíta s nárastom plochy o cca 11m2. Prízemie – jedna obytná miestnosť, kúpeľňa s wc, technická miestnosť, chodba, pivnica.
1. poschodie – Kúpelňa s vaňou, spálňa, otvorený priestor obývačky a kuchyne, wc, komora, sklad, južne orientovaná loggia ponúkajúca krásne výhľady.

LOKALITA

Rekreačná chata sa nachádza na svahu Devínskej Kobyly s priamym výhľadom  na Hrad Devín – ulica Pod Kobylou. MHD 200 m. Autom prístup až na pozemok.

CENA

155 000 EUR (vrátane odborného servisu a provízie RK)

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Pod Kobylou, Bratislava-Devín
Pôdorys
pôdorys pôdorys
Prehľad
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Devín
Ulica:
Pod Kobylou
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
121 m2
Plocha pozemku:
720 m2
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
mama229
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku. Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať

Martin and the agency behind him are quit reliable, patience and skilled. Martin shows passion in his job, not only competences and he showed a lot of customer/client care. I would advise them 10 times out of 10!

Alessandro Marras