Na predaj 3 izbový apartmán s veľkou terasou a dvomi parkovacími státiami v obľúbenej novostavbe Nový Ružinov na Bajkalskej ulici, odovzdanie už 2-3Q 2018 - Bratislava-Ružinov
Predaj

Bajkalská - Na predaj 3 izbový apartmán s veľkou terasou a dvomi parkovacími státiami v novostavbe Nový Ružinov, odovzdanie už 3Q 2018

Predaj 199 900 € 3 izbový byt 75.00 m2

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový apartmán v 2.fáze projektu Nový Ružinov. Apartmán s rozlohou 109,84 m2 sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží /celkom 5 nadzemných podlaží/, a je vybavený v štandarde spolu s kuchynskou linkou a spotrebičmi. K apartmánu prislúcha pivničná kobka a je potrebné prikúpiť dve parkovacie státia – garážové a vonkajšie. Apartmán sa nachádza už v skolaudovanej mestskej vile, ktorej odovzdanie je naplánované už na 3Q 2018.

APARTMÁN
- celková plocha 109,84 m2 (podlahová plocha 74,61 m2 + 33,05 m2 terasa + 2,18 pivnica),
- apartmán je vybavený v štandarde s kuchynskou linkou a spotrebičmi - 
podlahy, kúpeľňová sanita, obklady, dlažby, interiérové dvere so zárubňami, nadštandardná kuchynská linka so spotrebičmi – varná doska, vstavaná trúba, drez s batériou.
orientácia: JV, JZ
- priložený pôdorys

VÝHODY
- novostavba
- veľká terasa okolo celého apartmánu
- unikátny rezidenčný park
- priame napojenie na cyklotrasu
- vnútorné a vonkajšie parkovacie státie
- úplne nová mestská štvrť
- vynikajúca dostupnosť do centra mestana letisko s rýchlym prístupom na diaľničný obchvat D1

DISPOZÍCIA
- vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa spojená s obývacou izbou a vstupom na terasu, dve samostatné izby.

Priložené fotografie sú ilustračné. Apartmán je dispozične a veľkosťou totožný bytu na vizualizáciách, avšak zrkadlovo otočený.

LOKALITA
Novostavba Nový Ružinov 
je novovzniknutou štvrťou Ružinova na konci Bajkalskej ulice, ktorá ponúka výborné dopravné napojenie do centra mesta, na letisko i na obchvat.  V blízkosti sa nachádzajú MHD zastávky, pričom priamo v projekte majú vzniknúť služby a občianska vybavenosť rôzneho druhu. Projekt bude disponovať unikátnym rezidenčným parkom, v ktorom vzniknú oddychové zóny a tiež ihriská pre deti.

CENA

199.900 € + 10.000 € vnútorné parkovacie státie + 6.000 € vonkajšie parkovacie státie (vrátane odborného servisu a provízie RK). 

Bajkalská, Bratislava-Ružinov
Pôdorys
pôdorys
Prehľad
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Bajkalská
ID inzerátu:
RM15
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt
Podlahová plocha:
75 m2
Stav objektu:
novostavba
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku. Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať

So spoločnosťou HERRYS spolupracujeme od roku 2011. Už po úvodných stretnutiach sme vedeli, že našim partnerom sa stala veľmi ústretová a proaktívna spoločnosť, ktorá vie vždy poskytnúť informáciu o aktuálnom stavu na trhu s adekvátnymi odporúčaniami na zlepšenie predajných nástrojov. Vo veľmi krátkom horizonte sa ukázala ich predajná dravosť. Na základe ich úspešných výsledkov spoločnosť HERRYS vyhrala aj našu vnútropodnikovú súťaž Najlepšieho predajcu za rok 2011. Ich predajné aktivity nám potvrdili, že vzájomná spolupráca nám prináša kvalitné zastupovanie pri predaji našich projektov.

Anita Štefány, sales and marketing manager GTC Real Estate