Predaj

Bajkalská - Na predaj 1 izbový apartmán s terasou v obľúbenej novostavbe Nový Ružinov na Bajkalskej ulici, odovzdanie už 2Q 2018

Predaj 79 000 € Apartmán 28.00 m2

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový apartmán v 2.fáze projektu Nový Ružinov. Apartmán s rozlohou 32,61 m2 sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží /celkom 5 nadzemných podlaží/. Apartmán je vybavený v štandarde spolu s kuchynskou linkou a spotrebičmi. Aktuálne prebieha kolaudácia domu, odovzdanie je naplánované už na 2Q 2018.

APARTMÁN
- celková plocha 32,61 m2 (podlahová plocha 28,08 m2 + 4,53 m2 terasa),
- apartmán je vybavený v štandarde s kuchynskou linkou a spotrebičmi - podlahy, kúpeľňová sanita, obklady, dlažby, interiérové dvere so zárubňou, kuchynská linka so spotrebičmi – varná doska, vstavaná trúba, kameninový drez s batériou.
- orientácia: JZ
- priložený pôdorys

VÝHODY
- novostavba
- unikátny rezidenčný park
- priame napojenie na cyklotrasu
- úplne nová mestská štvrť
- vynikajúca dostupnosť do centra mesta, na letisko s rýchlym prístupom na diaľničný obchvat D1

DISPOZÍCIA
- vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu, kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s toaletou, kuchyňa spojená s obývacou izbou a vstupom na terasu.

LOKALITA
Novostavba Nový Ružinov je novovzniknutou štvrťou Ružinova na konci Bajkalskej ulice, ktorá ponúka výborné dopravné napojenie do centra mesta, na letisko i na obchvat.  V blízkosti sa nachádzajú MHD zastávky, pričom priamo v projekte majú vzniknúť služby a občianska vybavenosť rôzneho druhu. Projekt bude disponovať unikátnym rezidenčným parkom, v ktorom vzniknú oddychové zóny a tiež ihriská pre deti.

CENA
79.000 € (vrátane odborného servisu a provízie RK). 

Bajkalská, Bratislava-Ružinov
Pôdorys
pôdorys
Prehľad
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Bajkalská
ID inzerátu:
RM9
Kategória:
Byty
Druh:
Apartmán
Podlahová plocha:
28 m2
Stav objektu:
novostavba
Druh parkovania:
verejné parkovanie
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku. Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať
Odoslaním formulára súhlasíte so zasielaním obchodných informácii.

Moja odpoveď je jednoduchá a stručná: profesionálny aj ľudský prístup na jednotku a spokojnosť maximálna.Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

p. Péter