Vyhľadávanie
Nové hľadanie

HERRYS - Domy a vily, Predaj

Vila Lovor**** - VILLAS GUDUCE, ostrov Ugljan, Chorvátsko , 280 000 €

EN

Realitná kancelária HERRYS ponúka na predaj prímorskú vilu Lovor****s výmerou pozemku 456 m2, rozlohou domu 105 m2 a rozlohou bazéna 24 m2 v projekte VILLAS GUDUCE na ulici Put Kalješine ostrova Ugljan v Chorvátsku.


O PROJEKTE

Projekt VILLAS GUDUCE pozostáva z 15 samostatných víl usporiadaných od vily č. 1 až po 15 kaskádovo od mora na západnej strane ostrova Ugljan s výmerami 105 m2 . Ku každej vile patrí záhrada, samostatný bazén a veľký altán vhodný pre večerné posedenia či grilovačky. Všetky vily sú kompletne zariadené a vybavené funkčne aj esteticky.

LOKALITA

Projekt VILLAS GUDUCE je situovaný na ostrove Ugljan v Chorvátsku. 15 víl sa rozprestiera len kúsok od privátnej pláže. Miesto je stvorené pre ľudí, ktorí vyhľadávajú dostatočné súkromie, romantické zákutia či nádherné západy slnka. Z Bratislavy sa dostanete autom na ostrov Ugljan za 7,5 hodiny.

BENEFITY

- nádherné prímorské prostredie Chorvátska
- kúsok od pláže
- nádherné výhľady
- bazén súčasťou každej vily
- vysoká miera súkromia
- výborná investičná príležitosť
- stúpajúci trend návštevnosti regiónu
- možnosť financovania prostredníctvom úveru

CENA

280 000 EUR

POSTUP PRI KÚPE

V prípade, ak sa rozhodnete pre vilu z projektu VILLAS GUDUCE, je potrebné najprv uzatvoriť Rezervačnú zmluvu medzi predávajúcim a kupujúcim. Rezervačný poplatok uhrádzaný na účet predávajúceho vo výške 20 000 EUR je potrebné uhradiť do 5 pracovných dní od podpisu rezervačnej zmluvy. Zvyšok kúpnej ceny bude uhradený na základe dvojjazyčnej chorvátsko-slovenskej verzie s overením podpisov oboch zmluvných strán. Forma úhrady zvyšnej časti kúpnej ceny je predmetom dohody. Kúpnu cenu je potrebné uhradiť v mene EUR.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

ID inzerátu:GD13
Úžitková od: 105 m2
Pozemok od: 456 m2
Podlažia: 0
Stav: novostavba
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
Dohodnite si obhliadku
Chcem byť informovaný o novinkách
 


Moje naposledy
zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť