HERRYS - prenájom 2-izbového ešte neobývaného a klimatizovaného bytu v novostavbe Nesto
HERRYS - prenájom 2-izbového ešte neobývaného a klimatizovaného bytu v novostavbe Nesto
Byt sa nachádza na 4. poschodí (z celkových 5) v novostavbe s výťahom. Byt je zariadený nábytkom na mieru, kvalitnými kuchynskými spotrebičmi vrátane umývačky riadu, televízie, práčky a 2x klimatizačnými jednotkami. Pohovka v obývačke je rozkladacia. K bytu prislúcha nadštandardne veľké parkovacie miesto v podzemnej garáži. Internet a TV pripojenie v cene nájmu. Byt je vhodný pre 1-2 záujemcov bez domácich zvieratiek.
Byt je k dispozícii okamžite.
úžitková plocha bytu je 47m2 (byt 42 m2, loggia 5 m2)
Priestor pozostáva zo vstupnej haly, obývacej miestnosti s kuchyňou, spálne, kúpeľne so sprchou a toaletou a loggie. V obývacej miestnosti sa nachádza rozkladací gauč.
Lokalita v okolí novovybudovaného projektu NESTO spája výhody pokojného bývania v blízkosti prírody s výbornou dostupnosťou do centra aj do Rakúska. Len pár metrov od novostavby sa nachádza zastávka MHD.
Novostavba
Pokojná lokalita
Klimatizácia
Nadštandardné zariadenie
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku
Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.