Záhorské sady
Záhorské sady

Výnimočné pozemky pre výnimočný život

Všetky inžinierske siete už máte pripravené.

Záhorské sady

Výnimočné pozemky pre výnimočný život

 

 

Štvrť Záhorské sady je svojou polohou predurčená na to, aby vás a vašu rodinu preniesla z ruchu veľkomesta do oázy pokoja a života v priamom kontakte s prírodou. Táto lokalita predstavuje ideálne miesto na bývanie pre ľudí, ktorých profesionálne povinnosti držia v meste, ale vo svojom voľnom čase túžia po tichu a bývaní na tej najvyššej úrovni. Záhorské sady je výnimočný rezidenčný projekt nachádzajúci sa v atraktívnej Bratislavskej mestskej časti Záhorská Bystrica na severozápadnom konci Bratislavy, v malebnom prírodnom prostredí na úpätí Malých Karpát. Územie bývalých ovocných sadov lemované Vápenickým potokom je od centra hlavného mesta vzdialené len necelých pätnásť kilometrov.

Slogan obce Záhorská Bystrica - moderná v tradíciách - vystihuje ideu tohto projektu. Jeho autori sa snažili o zasadenie modernej architektúry do krásneho prostredia na úbočí Malých Karpát s cieľom poskytnúť obyvateľom projektu vysoký komfort, čo sa im podarilo dosiahnuť aj vďaka vybudovaniu kompletnej infraštruktúry a poskytovaniu komplexných služieb údržby a správy objektu. Prostredie dotvárajú vysadené živé ploty, detské ihrisko či potok pretekajúci projektom.

Pozemky s výmerou od 770 m2 sú navrhnuté tak, aby každý obyvateľ projektu mal dostatočné súkromie. V rámci projektu sa nachádza relaxačná zóna s upraveným Vápenickým potokom a vybudovanou drobnou architektúrou.

Pozrite si ponuku pozemkov, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky. Všetky inžinierske siete už máte pripravené.

Zobraziť ponuku

HERRYS - Záhorské sady

Štvrť Záhorské sady je situovaná v atraktívnej mestskej časti Záhorská Bystrica na severozápadnom konci Bratislavy, v malebnom prírodnom prostredí na úpätí Malých Karpát. Územie bývalých ovocných sadov lemované Vápenickým potokom je od Hviezdoslavovho námestia v centre Bratislavy vzdialené len necelých pätnásť kilometrov.

„Luciu Large som oslovila na predaj môjho bytu v Bratislave. Bola som s jej profesionalitou veľmi spokojná. Žijem v zahraničí, odkiaľ sa formality ohľadne predaja ťažko vybavujú. Dokonale zastrešila celý proces od A po Z. Ďakujem veľmi pekne a rada vás odporučím ďalej. “

Klaudia Saskovicova

Viac referencií