Vyhľadávanie
Nové hľadanie

Vedia, že zdieľanie biznisu je cesta


Bratislava - Realitných kancelárií a hypotekárnych poradcov je na trhu ako maku. Rozhodovať sa podľa referencií, či ocenení nie vždy stačí. Silní hráči na trhu však vedia, že súčasným trendom je vzájomné zdieľanie biznisu. Na realitnom a hypotekárnom trhu vzniklo z preto nové partnerstvo. Dve silné spoločnosti, HERRYS a BROKER SERVICE GROUP, sa rozhodli vzájomne spolupracovať a prinášať jeden výsledok: spokojného klienta. Všetko je dômyselne pripravené tak, aby klient, ktorý príde do sídla spoločnosti HERRYS na Žilinskej ulici odišiel nielen s nehnuteľnosťou, ale aj s nastavením jej financovania. Stačí sa spoľahnúť na skúsených partnerov a úspora času je zaručená.


HERRYS je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti predaja rezidenčných nehnuteľností so špecializáciou na novostavby. Na bratislavskom trhu pôsobí od roku 2011. Prostredníctvom spoločnosti HERRYS sa realizuje významný podiel predaja nehnuteľností v Bratislave. Vďaka podrobnému monitoringu rezidenčného segmentu poskytuje odborné poradenstvo developerským spoločnosti

am, investičným skupinám, kupujúcim, ale aj predávajúcim. HERRYS je v prvom rade jeden tím. Tím silných a zodpovedných partnerov, ktorí ku svojej práci pristupujú zodpovedne, transparentne, profesionálne a s láskou. Realitní agenti spoločnosti sú pripravení vyjsť v ústrety všetkým požiadavkám klientov.


Spoločnosť BROKER SERVICE GROUP je dcérskou spoločnosťou medzinárodného koncernu American Consultant Group. Na Slovensku pôsobí od roku 2007. Od tohto času získala niekoľko významných ocenení bánk a poisťovní. Spoločnosť pružne reaguje na podnety z trhu, prispôsobuje svoje produkty na mieru klientom a najmä poskytuje finančné sprostredkovanie. Produktové portfólio je široké.  Spoločnosť poskytuje okrem sprostredkovania hypotekárnych úverov, životné a neživotné poistenie, podielové fondy, či sprostredkovanie investície do zlata.  Najväčšou devízou spoločnosti je mladý dynamický kolektív, ktorý svojou transparentnosťou, príjemným a odborným prístupom denne prispieva k spokojnosti klientov.


Benefity pre klienta: - úspora času - v priebehu jedného stretnutia dokáže klient kúpiť nehnuteľnosť a zároveň si nastaviť financovanie - aktuálna ponuka realitných investičných možností - komplexné ponuky financovania z viacerých bánk - odborný právny servis - spolupráca s odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami


Okrem predaja rezidenčných nehnuteľností môžete využiť výhody spolupráce spoločností HERRYS a BROKER SERVICE GROUP pri nasledujúcich projektoch, kde je ich financovanie vopred  nastavené tak, aby ste s ním mali čo najmenej starostí.


Dobrý deň! Ešte raz by som sa chcela aj v mene mojej spolubývajúcej, poďakovať za vysoko profesionálnu pomoc a servis, pri vybavovaní a hľadaní podnájmu. Nesmierne si ceníme priateľský prístup a kvalitu služieb. Garsónka je skvelá! Prajeme Vám veľa úspechov v profesionálnom i osobnom živote.

Stýblová
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť