III Veže


 

 

Ak chcete predať alebo prenajať svoj byt v projekte III Veže, obráťte sa na nás

V projekte III Veže sme od úplného začiatku, dokonale poznáme projekt a keďže tu sídli aj naša pobočka, máme vynikajúci prehľad o všetkom, čo sa tu deje. Úspešne sme predali aj úplne posledný byt v projekte z portfólia developera. Celkovo našimi rukami prešlo už viac, ako 267 bytov. Preto, ak zvažujete predaj, prenájom alebo kúpu bytu v projekte III Veže, neváhajte sa na nás obrátiť. V našej databáze máme stále klientov, ktorí čakajú na príležitosť kúpiť alebo prenajať si byt III Vežiach. 

 

Viete...

...aká je aktuálna hodnota vášho bytu v projekte III Veže? Je pre vás výhodnejšie predať alebo prenajať? Teraz máte príležitosť to zistiť veľmi jednoducho. Navštívte nás v našej pobočke HERRYS III Veže na prízemí prostrednej veže a poraďte sa s nami. Spoločne zistíme:

/ Aká je aktuálna hodnota vašej nehnuteľnosti?
/ O koľko vzrástla hodnota vašej nehnuteľnosti od jej kúpy?
/ Mohla by sa vaša investícia zhodnotiť lepšie?
/ Je lepšie predať alebo prenajať?
/ Mohli by ste zarábať viac a mať menej starostí?

Na to všetko vám vieme odpovedať na základe našich skúseností. Sme presvedčení, že pre vás máme užitočné informácie.

Chcete kúpiť byt v projekte III Veže?

Hľadáte byt v projekte III Veže na predaj alebo prenájom? Určite nás kontaktujte. Dáme vám vedieť ako prvým, hneď, ako sa v našom porftfóliu objaví ponuka, ktorá bude spĺňať vaše požiadavky. Zavolajte nám na číslo 02/ 20 86 88 66 alebo píšte nám na adresu info-ZVNC-herrys.sk.


Aktuálne máme v ponuke na predaj a prenájom tieto nehnuteľnosti v projekte III Veže:


Ponuku aktualizujeme.
1 0 > >>

Ďakujem za pomoc a poradenstvo pri predaji môjho bytu v auguste 2014. Oceňujem hlavne váš profesionálny prístup a ochotu. Rada v budúcnosti odporučím vašu realitnú kanceláriu svojim priateľom a známym.

Mária Poláková