Vyhľadávanie
Nové hľadanie

Tak rýchlo, ako ešte nikdy!

BRATISLAVA - Historicky najlepšie podmienky čerpania úverov na bývanie, tendencia návratu do miest, dopyt po novom bývaní. To sú faktory, ktoré spôsobili, že rýchlosť predaja nových projektov sa v priemere medziročne zvýšila o neuveriteľných 60%. Potvrdením tejto tendencie je predaj projektu Apollis na Prievozskej ulici v Bratislave.

Predaj odštartoval v septembri a už po prvých 10 pracovných dňoch oznámil výhradný predajca HERRYS 84% bytov predaných. Ak aj vy patríte k tým, ktorí neváhajú využiť skvelú príležitosť na bývanie či investíciu, mali by ste sa naozaj poponáhľať.Bývanie v centre vášho diania

Projekt Apollis predstavuje ideálne bývanie pre aktívnych ľudí ktorí nemôžu strácať čas zdĺhavým dochádzaním do práce a vedia oceniť bývanie priamo v centre diania. V tesnej blízkosti biznis centier, s bezproblémovým napojením na infraštruktúru a dosahom MHD, s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti.

Moderný koncept

Rekonštrukcia zemní starú kancelársku budovu na nepoznanie. Zachovaný zostane len základný tehlový skelet budovy. Vznikne 80 účelovo dispozične riešených bytových jednotiek s 2 a 3-izbovými bytmi a apartmánmi na piatich nadzemných podlažiach, ktoré doplnia aj dva priestory pre obchod a služby na prvom nadzemnom podlaží. Moderný a svieži dizajn bývania navrhnutý renomovaným architektom zabezpečí štýl a pohodlie vášho bývania aj podnikania. Fasáda bytového domu odzrkadľuje pohyb, život a dynamiku mestského bývania. Bezproblémové parkovanie zabezpečia vonkajšie a garážové parkovacie státia.


Stačí posteľ, a môžete sa nasťahovať

Ani malý, ani veľký. Skrátka, taký akurát. Interiéry sa vyznačujú výborne premyslenou dispozíciou a moderným dizajnom. Byty sú dokončené v štandarde (kuchynská linka vrátane spotrebičov – práčka alebo umývačka riadu, šatníkové skrine, sanita, obklady, podlahy, dvere). Klienti majú možnosť vybrať si farebné prevedenie štandardu kuchynskej linky, šatníkových skríň a podláh. Väčšina bytových jednotiek má balkóny. Ku každému bytu patrí pivničná kobka.Prehľad aktuálnych voľných bytov a ich cien nájdete tu >>


DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

Navštívte vzorový byt projektu na Prievozskej ulici 10,
vo štvrtok 1.októbra v čase od 15:00 do 17:00
Tešíme sa na Vás!


Vizitka

Projekt: APOLLIS
Počet bytových jednotiek: 80 (46 bytov, 34 apartmánov)
Výmery: 34,67 - 95,93 m2
Ceny od: 69 900 €
Začiatok rekonštrukcie: august 2015
Kolaudácia: december 2016

Developer

Developerom projektu je spoločnosť Macho, ktorá stojí za podobnými úspešnými projektmi v hlavnom meste. Medzi jej referencie patrí napríklad Modrá guľa na Hodžovom námestí, Papaver vo Vlčom Hrdle či Jelenia pod hlavnou železničnou stanicou.

Výhradný predajca

Spoločnosť HERRYS poskytuje služby v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností na bývanie. Jej cieľom a hlavnou motiváciou je spokojný klient. Bola založená s cieľom poskytovať profesionálne služby uľahčujúce rozhodovanie klientov hľadajúcich nové bývanie. Medzi jej hlavné činnosti zároveň patrí prieskum trhu novostavieb v Bratislave a poradenská činnosť. V roku 2012, 2013 a 2014 získala spoločnosť HERRYS prestížne ocenenie CIJ Awardsv kategórii Best Local Real Estate Agency.

Moja prvá skúsenosť s realitnou kanceláriou pri predaji bytu v centre Bratislavy nebola dobrá. Táto 'všetko-v-jednom' (človeku) realitka s nižšou províziou zrejme fungovala tak, že jej starosti skončili zverejnením inzerátu na internete. Ak sa pošťastilo, zarobili svoje percentá z predaja, ak nie, veľa námahy ich to nestálo. Keď sa pár mesiacov nič nedialo, hľadal som alternatívu a tentokrát som mal viac šťastia. Pán Jablonka z realitnej kancelárie HERRYS je očividne človek, ktorý sa vyzná, a ktorého jeho práca baví. Áno, provízia bola vyššia, ale mal som možnosť pozorovať profesionála v akcii. Naučil som sa, že záleží na tom, ako urobiť fotky z bytu, aby z nich bolo vidieť jeho prednosti. Aj to, že je dôležité mať prehľad o cenách nehnuteľností, aby sa cena stanovila primerane. S obdivom som sledoval, ako pán Jablonka prezentoval byt záujemcom aj ako hľadal spôsoby, ako ich prilákať. Byt sme predali v rozumnom čase za cenu, s ktorou som bol spokojný ja a myslím aj kupujúci. Dobre padlo, že formality (kúpno-predajná zmluva, kataster, dokonca kooordninácia s bankou poskytujúcou úver kupujúcim) sa ma takmer netykali. Všetko predpripravili v HERRYS.
Myslím, že tá vyššia provízia stála za to.

BR
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť