O projekte


 

Projekt Štift je ideálnym riešením rodinných domov, ktorý v sebe spája pohodlie a komfort pre celú rodinu. 4-izbové rodinné domy v uzavretom komplexe sa nachádzajú priamo v srdci Senca len na skok od pešej zóny. Oddýchnuť si môžete na vlastnej záhradke, prípadne vo veľkoryso riešenej obývačke s krbom. Dvojpodlažné domy sú vybavené optickým pripojením na internet, tepelným čerpadlom, podlahovým kúrením, bezpečnostnými vchodovými dverami či vlastnou garážou. Projekt Štift poskytuje ideálne bývanie pre rodiny s deťmi, ktoré môže byť Vaše už budúce leto.

 

Brožúra na stahnutie tu!

 

 

Lokalita

Komplex sa nachádza v centre mesta Senec, len pár minút chôdze od hlavného námestia a pešej zóny. Potraviny, materská škôlka či škola, poliklinika, reštaurácia a pošta. Všetko čo potrebujete k Vášmu bezproblémovému rodinnému bývaniu.
 
 

Cenník

Vyberte si z ponuky aktuálne dostupných rodinných domov. Cena nehnuteľnosti zahŕňa pozemok, rodinný dom s vnútorným garážovým státím a dvomi vonkajšími parkovacími miestami. Výhodou rodinného domu okrem iného je podlahové vykurovanie s vlastným tepelným čerpadlom.

Zobraziť ponuku

ŠTIFT

 

Čakajú na vás moderné dvojpodlažné domy, s veľkorysými otvorenými priestormi, garážou a slnečným dvorom. Projekt ponúka možnosť výberu z viacerých veľkostí pozemku.

„Chcela by som sa poďakovať p. Lengyelovi za spoluprácu a pomoc pri vybavení prenájmu bytu v Bratislave. Ďakujem za seriózny prístup a promptné vybavenie všetkých náležitostí týkajúcich sa prenájmu bytu. Jeho služby vrele odporúčam! Ešte raz ďakujem za spoluprácu.“

Erika Greisingerová

Viac referencií