Sme jeden tím

 

HERRYS je na trhu s nehnuteľnosťami stabilným hráčom od roku 2011.
 
Zakladá si na firemnej kultúre a jej úrovni, ktorá vychádza  z pravidiel a nastavení firmy a je udržovaná ich dodržovaním. Aj napriek tomu, že každý človek je  v našej firme povahovo iný, tak v HERRYSe nás táto kultúra spája. Sme jeden tím, s rovnakými hodnotami a zmyslom pre transparentný a férový obchod.
Veríme v to, že každý jeden klient, ktorý predáva alebo kupuje svoju nehnuteľnosť jeden - možno viac krát za život, si zaslúži výnimočný prístup.
Na kohokoľvek z tímu  HERRYS sa môžete obrátiť s požiadavkou na poradenstvo a predajný servis. Viac sa dozivete v sekcii O nás.

 

 

Kto všetko pre vás pracuje?

Predajný tím

HERRYS predajný tím je jedinečný.  Sú to citlivo vybraní ľudia, ktorí svojimi hodnotami prístupom ku klientom, kolegom či práci spĺňajú tie najprísnejšie kritériá. Kontinuálne školenia zabezpečujú ich odbornosť, a napriek tomu, že realitný obchod sa vo väčšine prípadov považuje za individuálny,   u nás predstavuje jeden silný tím.

Právny tím

Poskytnutím právneho poradenstva vás odbremeníme od komplikovanej legislatívnej agendy pri predaji nehnuteľnosti. Ku každému obchodnému prípadu pristupujeme individuálne a realizujeme ho pod dohľadom tímu interných právnikov, vypracujeme zmluvnú dokumentáci a komunikujeme s právnikom tretej strany.

Marketingový tím

Predajný marketing nie je len inzercia nehnuteľnosti na realitných portáloch. Naši marketingoví špecialisti neustále hľadajú nové, inovatívne spôsoby reklamy v online prostredí. Pripravíme pre vás jedinečný mix nástrojov, vďaka ktorým oslovíme relevantnú skupinu kupujúcich. Zabezpečíme pre vás účinnú reklamu v digitálnom svete či na sociálnych sieťach.

Hypotekárny tím

Dostupné financovanie je často jeden z  najdôležitejších faktoroch  pri rozhodovaní o kúpe konkrétnej nehnuteľnosti. Naši spolupracujúci hypotekárni špecialisti, pôsobiaci priamo v kancelárií preveria kupujúcemu všetky dostupné možnosti financovania a vy získate istotu budúceho bezproblémového  predaja.

 

„ Martin, veľmi oceňujem Vašu trpezlivosť počas celého procesu podpisovania zmluvy. Ste profesionál, ktorý za každej okolnosti koná čestne. Vždy ste nám na všetko odpovedali promptne a najlepšie ako ste vedeli. “

Navid Baban

Viac referencií