Naše služby

 

 

Sme jeden tím, máme jeden cieľ

Filozofia spoločnosti HERRYS spočíva v kvalitných službách. Reality sú o službách a služby sú o ľuďoch. Hoci obchodnícka pozícia predstavuje individuálnu prácu, HERRYS je v prvom rade jeden tím. Tím silných a zodpovedných partnerov, ktorí ku svojej práci pristupujú zodpovedne, transparentne, profesionálne a s láskou.
 

V Bratislave sme doma

Tunajší realitný trh poznáme dokonale. Dlhoročné skúsenosti z množstva úspešných zrealizovaných projektov z nás robia lídra na bratislavskom realitnom trhu. My si ich však nenechávame pre seba. Našu odbornosť denne využívame vo váš prospech.  Kvalifikované služby na nadštandardnej úrovni, individuálny prístup ku klientom, právny servis prostredníctvom interného právneho tímu, výnimočný marketing a najmä úspech našich klientov na prvom mieste je to, čo v skratke najlepšie vystihuje filozofiu našej spoločnosti. 

Kto všetko pre vás pracuje?

 

 

 

Real estate consultant

Za výsledkami spoločnosti HERRYS stojí vytrvalá, profesionálna a tímová práca realitných agentov, ktorí sú vždy pripravení vyjsť v ústrety všetkým vašim požiadavkám.

Pomôžu vám zorientovať sa v aktuálnej situácii na realitnom trhu, majú odpovede na všetky vaše otázky a vytvoria individuálnu obchodnú stratégiu tak, aby ste boli úspešní

 

 

Marketingový tím

Neodmysliteľnou súčasťou úspešného predaja a prenájmu nehnuteľností je marketing, ktorý sa postará o zviditeľnenie práve vašej nehnuteľnosti v najväčšom možnom rozsahu.

Predajný marketing to nie je len inzercia nehnuteľnosti na realitných portáloch. Naši marketingoví špecialisti neustále hľadajú nové, inovatívne spôsoby reklamy v online prostredí a pripravujú jedinečný mix nástrojov, vďaka ktorým vaša nehnuteľnosť osloví relevantnú skupinu kupujúcich.

 

 

 

Interný právny tím

Chránime vás. Právom. Predaj i kúpa nehnuteľnosti je výnimočnou udalosťou, s ktorou je spojené množstvo rizík. Naším cieľom je zabezpečiť, aby celý obchod prebehol bezpečne, korektne a bez komplikácií.

Ku každému obchodnému prípadu preto pristupujeme individuálne a realizujeme ho pod dohľadom tímu interných právnikov, ktorý intenzívne spolupracuje s realitným agentom počas celého procesu. Poskytnutím právneho poradenstva vás odbremeníme od komplikovanej legislatívnej agendy a ušetríme vám veľa času.

 

 

 

Hypotekárny špecialista

Dostupné financovanie je často dôležitým faktorom pri  rozhodovaní o kúpe konkrétnej nehnuteľnosti. Naši hypotekárny špecialisti preveria kupujúcemu všetky dostupné možnosti financovania a vy získate istotu budúceho predaja.

Samozrejmosťou je vysoká kvalita poskytovaných služieb prostredníctvom vyškolených finančných agentov, analýza potrieb klienta a následné riešenia šité na mieru. Hypotekárny špecialisti sú súčasťou nášho tímu HERRYS a budú sa vám venovať priamo v našich priestoroch, aby ste všetko potrebné mohli vyriešiť na jednom mieste.


Prehľad služieb
realitnej kancelárie
HERRYS
  

Predaj nehnuteľnostiChcete predať nehnuteľnosť? My vieme ako na to. Predaj nehnuteľností je našou hlavnou službou. Skúsenosti nadobudnuté počas dlhoročnej práce na realitnom trhu nám priniesli jedinečné know-how, ktoré denne využívame v prospech našich klientov. 

Prenájom nehnuteľnostiÚspešní prenajímatelia bytov majú byt prenajatý kontinuálne a dlhodobo. Pýtate sa, ako je to možné a v čom spočíva tajomstvo úspešného prenajímania bytu? Zistite, ako to robíme pre našich klientov my. 

Kúpa nehnuteľnostiKúpa nehnuteľnosti je rozhodnutie na veľa rokov dopredu, niekedy dokonca na celý život. Je teda nutné postupovať opatrne a s dôkladnou prípravou. Najlepším riešením je zveriť všetko do profesionálnej starostlivosti odborníkov.

  

Rent managementPotrebujete prenajať nehnuteľnosť, v ktorej nikto nebýva? Nemáte čas reagovať na telefonáty potenciálnych nájomníkov ani chodiť na obhliadky? Vyriešime všetko za vás! 

Ohodnotenie nehnuteľnostiCenu nehnuteľnosti ovplyvňuje množstvo faktorov, ktoré sa menia v čase. Nechajte to na nás. Naši špecialisti sú v teréne každý deň a majú dokonalý prehľad o aktuálnej situácii na trhu. 

FinancovanieV rámci našich služieb ponúkame klientom hypotekárne poradenstvo úplne zadarmo. Pomôžeme vám zorientovať sa vo svete hypoték a nájdeme pre vás najvýhodnejšiu ponuku.

 

  

Právny servisPri poskytovaní našich služieb okrem iného kladieme dôraz na maximálnu právnu ochranu. Komplexný právny servis pre našich klientov zabezpečuje interný tím právnikov s mnohoročnými skúsenosťami v tejto právnej oblasti. 

Prieskum trhuObchodovanie s nehnuteľnosťami si vyžaduje prehľad aktuálnej situácie na trhu. Vďaka pravidelnému monitoringu rezidenčného segmentu poskytujeme odborné poradenstvo developerským spoločnostiam, investičným skupinám, aj našim klientom. 

Pre developerovMáme skúsenosti a máme prehľad. Keďže prostredníctvom našej spoločnosti sa realizuje významný podiel predaja nehnuteľností v Bratislave, máme tie najpresnejšie informácie a rozsiahle skúsenosti s predajom developerských projektov.

 

Rýchlo, profesionálne, spoľahlivo – tak hodnotíme prácu realitnej kancelárie HERRYS. S vašimi službami sme pri predaji našej nehnuteľnosti boli veľmi spokojné, môžeme len odporučiť. Vysoko oceňujeme osobný prístup vašich maklérov a ich skúsenosti pri predaji realít. Ďakujeme.

Katarína Ridzoňová, Eva Kaclíková