Vyhľadávanie
Nové hľadanie

Skybox skúša predaj po novom


30. novembra 2012 (www.etrend.sk) - Pokiaľ predaj bytov nenapreduje tak rýchlo, ako si developer predstavuje, na rad prichádzajú nové stratégie či zmeny. Petržalský 128-bytový projekt Skybox na Pajštúnskej ulici ide podobnou cestou. Pol roka po kolaudácii prináša zľavy a niekoľko zmien, ktoré majú pomôcť jeho naplneniu.


Developerská spoločnosť Realcorp zmenila aj predajcov, pôvodný Lexxus tu už nefiguruje, a okrem iných ho nahradil Bond Reality, či Herrys. Komplex ponúka v štyroch vzájomne prepojených domoch s väčším nádvorím byty za cenovky na úrovni 2- až 2 200 eur za štvorcový meter vrátane DPH. Podľa oficiálnej webstránky je pedaných približne 10 percent kapacity.


K dispozícii je aj 177 státí v podzemných garážach, kde šli ceny mierne nadol ešte vo februári tohto roka, miesto zlacnelo z 15-tisíc eur na 14 600 vrátane DPH. Ďalšie státia vzniknú v okolí projektu, tie budú vo vlastníctve mesta a teda by mali byť dostupné voľne.


Za Skyboxom stojí spoločnosť Realcorp Development, ktorá pracuje na dokončení ďalšieho petržalského projektu pomenovaného Solar. Na Budatínskej ulici hlbšie v bratislavskej štvrti ponúka najmä dvojizbové byty, celkovo v prvej fáze postavila 145 jednotiek. Tu sa cenovky pohybujú na úrovni od 1 660 po viac než 2 100 eur za štvorec.

Tomáš Géci

Bol som mimoriadne spokojný s ústretovým a profesionálnym prístupom kolektívu realitnej kancelárie HERRYS. Využil som aj služby sprostredkovania hypotekárneho úveru. Všetko prebehlo vysoko profesionálne a bez akýchkoľvek komplikácií. Realitnú kanceláriu určite odporučujem a v budúcnosti určite využijem ich služby.

Tomáš Géci
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť