Vyhľadávanie
Nové hľadanie

Skybox skúša predaj po novom


30. novembra 2012 (www.etrend.sk) - Pokiaľ predaj bytov nenapreduje tak rýchlo, ako si developer predstavuje, na rad prichádzajú nové stratégie či zmeny. Petržalský 128-bytový projekt Skybox na Pajštúnskej ulici ide podobnou cestou. Pol roka po kolaudácii prináša zľavy a niekoľko zmien, ktoré majú pomôcť jeho naplneniu.


Developerská spoločnosť Realcorp zmenila aj predajcov, pôvodný Lexxus tu už nefiguruje, a okrem iných ho nahradil Bond Reality, či Herrys. Komplex ponúka v štyroch vzájomne prepojených domoch s väčším nádvorím byty za cenovky na úrovni 2- až 2 200 eur za štvorcový meter vrátane DPH. Podľa oficiálnej webstránky je pedaných približne 10 percent kapacity.


K dispozícii je aj 177 státí v podzemných garážach, kde šli ceny mierne nadol ešte vo februári tohto roka, miesto zlacnelo z 15-tisíc eur na 14 600 vrátane DPH. Ďalšie státia vzniknú v okolí projektu, tie budú vo vlastníctve mesta a teda by mali byť dostupné voľne.


Za Skyboxom stojí spoločnosť Realcorp Development, ktorá pracuje na dokončení ďalšieho petržalského projektu pomenovaného Solar. Na Budatínskej ulici hlbšie v bratislavskej štvrti ponúka najmä dvojizbové byty, celkovo v prvej fáze postavila 145 jednotiek. Tu sa cenovky pohybujú na úrovni od 1 660 po viac než 2 100 eur za štvorec.

So spoločnosťou HERRYS spolupracujeme od roku 2011. Už po úvodných stretnutiach sme vedeli, že našim partnerom sa stala veľmi ústretová a proaktívna spoločnosť, ktorá vie vždy poskytnúť aktuálny stav na trhu s adekvátnymi odporúčaniami na zlepšenia predajných nástrojov. Vo veľmi krátkom horizonte sa ukázala ich predajná dravosť a na základe ich úspešných výsledkov spoločnosť HERRYS vyhrala aj našu vnútropodnikovú súťaž Najlepšieho predajcu za rok 2011. Ich predajné aktivity nám potvrdili, že vzájomná spolupráca nám prináša kvalitné zastupovanie pri predaji našich projektov.

Anita Štefány, sales and marketing manager GTC Real Estate
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť