HERRYS - realitná kancelária
Projekt Seberíniho
Projekt Seberíniho

Spájame to podstatné pre váš nový domov

Rodinné bývanie v Ružinove
Projekt Seberíniho
Projekt Seberíniho

Kvalitné a dostupné bývanie v Ružinove

Pokojné mestské bývanie v lokalite s vynikajúcou občianskou vybavenosťou

 

Posledné 2 byty v ponuke!

Ponuku nájdete tu.

Pre viac info nás kontaktujte na čísle 0948 217 888 alebo mailom na adresu info-ZVNC-herrys.sk

 


Projekt Seberíniho

spájame to podstatné
pre váš nový domov


Projekt Seberíniho spája všetky vlastnosti ideálneho mestského bývania: vynikajúcu lokalitu, ukončenú zástavbu v okolí, variabilné dispozície a v neposlednom rade kvalitnú stavbu realizovanú skúsenou stavebnou spoločnosťou HORNEX.

Projekt Seberíniho je polyfunkčný objekt v stabilizovanej zástavbe Ružinova pozostávajúci z troch objektov s bytmi, apartmánmi a komerčnými priestormi s bohatými možnosťami parkovania v rámci objektu.

Je určený pre tých, ktorí hľadajú pokojné mestské bývanie v kvalitnej stavbe a v lokalite s bohatou, ľahko dostupnou občianskou vybavenosťou a veľkorysou zeleňou.Je ideálny i pre rodiny, ktoré ocenia blízkosť vzdelávacích zariadení a voľno časových aktivít pre svoje deti.

Projekt SEBERÍNIHO tvorí trojica samostatne stojacich bytových domov s označením A, B a C. Celkovo sa tu nachádza 114 bytov a apartmánov (1 izbové až 4 izbové) s výmerami od 40,7m2 až 314,67m2. K bytom je povinnosť zakúpenia garážového státia.

V projekte sa nachádzajú obchodné priestory na predaj s výmerou od 48m2 až 100,63m2.

ZAČIATOK VÝSTAVBY: 2017
PLÁNOVANÝ TERMÍN KOLAUDÁCIE: Q3 2019 

 

Štandard

Projekt ponúka možnosť výberu štandardu z ponuky. Štandard zahŕňa vchodové a interiérové dvere, okná so stredovým tesnením, príprava na klimatizáciu v každom byte, príprava na montáž exteriérových hliníkových žalúzií, paravány na lodžiách, laminátové podlahy, sanitu a obklady v kúpeľni a WC. 


Parkovanie

Bytový dom má k dispozícii súkromné parkovisko v areáli s prístupom výhradne len pre rezidentov. K dispozícii budú vonkajšie a vnútorné parkovacie státia.
 

Lokalita

Rezidenčný projekt SEBERÍNIHO sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Ružinov, obľúbenej lokalite s vysokým podielom verejnej zelene, ktorú nie je potrebné ani predstavovať. Projekt Seberíniho čerpá práve tieto výhody a svojím tvarom, ale aj bohatosťou zelene, zapadá do okolitého prostredia.

Navyše využíva to, že v okolí je ukončená zástavba, na ktorú je naviazané množstvo kvalitnej a časom overenej občianskej vybavenosti či ponuky služieb. Dostupnosť autom alebo MHD je max. 10 minút do centra Bratislavy. V blízkosti množstvo škôl, športovísk, zdravotníckych zariadení a obchodov. Ideálne bývanie v pokojnej lokalite pre vás a vašu rodinu. 


Spolupracovala som po prvýkrát s realitnou kanceláriou HERRYS a veľmi som spokojná. Veľmi veľká vďaka patrí Mgr. Lucii Large za jej profesionalitu pri jednaní s klientmi pri prezentácii môjho bytu, dochvíľnosť a za srdečný prístup. Súčasne musím poďakovať za veľmi pekné fotografie. Ďakujem Vám ešte raz za skvelú spoluprácu, rýchlosť a kvalitu. Ak budem ešte raz potrebovať služby realitnej kancelárie, určite sa na Vás obrátim.

A. Tantošová a M. Žišková