PROXENTA
Residence

Nebývajte, žite!

 

 

PROXENTA Residence predstavuje moderné bývanie pre aktívnych ľudí, ktorí chcú byť neustále v centre diania. Prináša komfort a pohodlie pre všetky vaše ja: bývanie v centre mesta, s pohodlným parkovaním, v novostavbe vo vysokom štandarde. Nadčasový, minimalistický vzhľad budovy sa mieša s nostalgickou atmosférou Račianskeho mýta a vytvára príťažlivé mestské bývanie inšpirované súčasnými trendmi.


Brána do Starého Mesta

Už v minulosti bolo Račianske mýto bránou do mesta. Dnes je súčasťou Starého Mesta a stredom súčasnej Bratislavy. Ideálna poloha vášho nového bývania v centre vám zabezpečí pohodlný prístup do práce a nekonečné možnosti zábavy mimo nej.  Vďaka rýchlemu napojeniu na všetky významné dopravné tepny vám zároveň umožní rýchly únik ak občas zatúžite po tichu a samote v prírode. Kus prírody však budete mať aj priamo pod oknami – rozľahlý park Račianske mýto je od projektu vzdialený iba pár metrov. 

 

 

Mesto vám leží pri nohách

Rezidenčná časť objektu je situovaná od piateho podlažia vyššie, čo minimalizuje vonkajšie vplyvy, kým veľké okná zabezpečia dostatok denného svetla.  Umiestnenie obytných priestorov na horných podlažiach budovy obyvateľom okrem vynikajúceho presvetlenia prinesie aj očarujúce výhľady ponad strechy Starého Mesta, napríklad aj na Bratislavský hrad či zelenú Kolibu. 

 

Časový plán výstavby projektu PROXENTA Residence:

 


Nesnívajte, zažite!

Poprechádzajte sa po vašom novom bývaní už teraz!

 

Fantáziu nechajte doma! Teraz je tu nová moderná 3D HI-TECH technológia, vďaka ktorej sa po svojom novom bývaní môžete popredchádzať ihneď.

Už si nič nemusíte predstavovať. Virtuálna prehliadka vám umožní nielen presnoriť každý kút a otvoriť každé dvere, ale i vykloniť sa z balkóna či okna a zažiť aké to je, keď vám mesto leží pri nohách.

 


 


Interiér inšpirovaný energiou mesta

Milujem komfort a pohodlie

 

Základom pekného interiéru sú kvalitné materiály: hliníkové okná s prerušeným tepelným mostom, drevené parkety, značková sanita. K tomu pridajte atraktívny nábytok a doplnky a vytvorte originálne dielo, ktoré bude odrážať váš osobitý štýl.

PROXENTA Residence ponúka 64 dvojizbových bytov a apartmánov rôznych veľkostí a dispozícií. Sú účelne dispozične riešené a väčšina z nich bude mať balkón alebo terasu. Na stavbu sú použité len vysokokvalitné materiálymoderné stavebné postupy, čo jej dáva dlhú životnosť.

V bytoch budú osadené hliníkové okná s prerušeným tepelným mostom a na dosiahnutie ešte lepšej tepelnej a zvukovej izolácie budú na oknách použité izolačné trojsklá.

Byty sú situované od piateho poschodia vyššie, čo minimalizuje vonkajšie vplyvy. Štandard zahŕňa drevené podlahy hrúbky 14 mm, kvalitnú dlažbu a obklady v kúpeľni a na WC, značkovú sanitu a interiérové dvere.

Ku každému bytu a apartmánu je zahrnutý v cene aj pivničný priestor. Byty a apartmány budú mať chladenie riešené systémom centrálnej klimatizačnej jednotky na streche a v každom priestore bude predpríprava na osadenie vnútorných jednotiek.


Parkovanie novej generácie

Pohodlné parkovanie v štýle západného veľkomesta

 

V budove PROXENTA Residence sa bude nachádzať unikátny, plne automatizovaný parkovací systém, prvý svojho druhu na Slovensku.

Kapacita bude 138 parkovacích miest, so štyrmi príjazdovými a výjazdovými zakladacími bránami. S autom jednoducho vojdete do parkovacej kóje, vystúpite z auta a odídete. Auto je potom automaticky zaparkované do parkovacieho boxu v podzemí. Pri odchode si auto jednoducho privoláte kartou a v smere jazdy opustíte parkovaciu kóju.

Plne automatizovaný parkovací systém premení parkovanie na komfortný zážitok, ktorý bude vďaka priehľadným stenám kójí prístupný aj náhodným divákom z ulice.

Kúpa bytu nie je podmiená kúpou parkovacieho státia.

Cena parkovacieho státia: 18 000 EUR s DPH.
Cena za centrum?
V PROXENTA Residence ju neplatíte!

 

Dvojizbový byt v novostavbe v Starom Meste za cenu už od 130 000 EUR? To je cena porovnateľná s cenou staršieho bytu s podobnou výmerou v tej istej lokalite. Kvalita bývania je však na úplne inej úrovni. Kým PROXENTA Residence ponúka byty a apartmány vo vysokom štandarde a po odovzdaní bytu prakticky k okamžitému nasťahovaniu, za rovnakú cenu si môže záujemca kúpiť starší byt v pôvodnom stave a pustiť sa do cenovo a časovo náročnej rekonštrukcie.

PROXENTA Residence je navyše kvalitná novostavba, pri výstavbe ktorej sa uplatňujú moderné stavebné postupy. Vďaka tomu sa budúci majitelia môžu tešiť na nízke mesačné účty za teplo a prevádzku bytu. Pozrite si kompletnú ponuku bytov v tomto projekte a vyberte si ten svoj! 

Kľudná a pohodová atmosféra. Rýchle vybavenie. Ďakujem.

Anonym