Vyhľadávanie
Nové hľadanie

HERRYS - 5 a viac izbový byt, Predaj, Bratislava-Nové Mesto

5 izbový mezonet,predaj,novostavba III Veže, Nové Mesto , 488 040 €

EN

V ponuke projektu III Veže nájdete rozlohou veľkorysé, slnečné mezonetové byty, ktoré disponujú priestrannými terasami a balkónmi. Mezonety sa nachádzajú na 23. podlaží vďaka čomu ponúkajú atraktívny výhľad na historické centrum Bratislavy, hrad, Kolibu či Slavín. Byty sú príjemne slnečné vďaka veľkoformátovým hliníkovým oknám s presklením cez celú šírku podlažia. Štandardnými prvkami mezonetov vo všetkých kategóriách sú klimatizácia v každej miestnosti a príprava na elektrické interiérové žalúzie. Najväčšie mezonety ponúkajú veľkorysú terasu s rozlohou až 205 m2 a vlastné vonkajšie jakuzzi v uzavretom atriu. K dispozícii na predaj sú holobyty, ako aj byty zariadené v štandarde s podlahami, obkladmi a sanitou v decentných odtieňoch béžovej a hnedej farby.
Projekt III Veže obyvateľom ponúka nadštandardné služby spojené s bývaním. K dispozícii je 24-hod. recepcia a strážna služba. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži s priamym vstupom „suchou nohou“ do výťahu. Najvyššie podlažie III Veží, kde sa mezonety nachádzajú je zabezpečené čipovými kľúčmi, čo rezidentom zabezpečuje maximálne súkromie a bezpečnosť.

Projekt Tri Veže je lukratívna ponuka bývania. Nachádza sa v modernej a občanmi obľúbenej bratislavskej štvrtiNové Mesto, pár minút od centra mesta. Lokalita ponúka širokú občiansku vybavenosť, ideálne dopravné spojenie a športové a kultúrne možnosti v blízkom okolí. V rámci obchodnej promenády tu nájdete reštaurácie, banky, zubára, kaderníka, potraviny, pekáreň. V blízkosti sa nachádza plaváreň, športová hala a wellness.

V cene každého mezonetu sú 2 parkovacie státia a pivničná kobka!

 

Financovanie kúpy nehnuteľnosti je možné prostredníctvom hotovostných prostriedkov, ako aj hypotekárneho úveru viacerých bánk. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí.

Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava III
Obec:Bratislava-Nové Mesto
Ulica:Bajkalská
ID inzerátu:MTV-1-204
Úžitková plocha: 236 m2
Na poschodí: 23
Stav: novostavba
Druh parkovania: garážové státie
Počet balkónov: 1
Výťah: áno
Dohodnite si obhliadku
Chcem byť informovaný o novinkách
 


Moje naposledy
zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť