Vyhľadávanie
Nové hľadanie

Papaver ponúka cenovo dostupné bývanie v bratislavskom Vlčom hrdle

3. mája 2013 (abc-byvanie.sk) - Developerská spoločnosť Macho prináša na trh nový projekt štartovacieho bývania v Bratislave za výhodné ceny. Sťahovať sa dá už koncom tohto leta, výhradným predajcom bytov je firma Herrys.

Projekt Papaver v bratislavskom Vlčom hrdle vyplní medzeru na trhu nehnuteľností a svojim budúcim majiteľom ponúkne nadštandard vrátane šatníkových skríň a kuchynskej linky.

Zrekonštruovaný bytový dom obklopený zeleňou ponúka výborné dopravné spojenie, obchody a možnosť športového relaxu. Jedno- a dvojizbové byty sú od 1. mája t.r. dostupné za predpredajné ceny. Noví obyvatelia sa do nich budú môcť nasťahovať najneskôr začiatkom septembra 2013.

Pokojné bývanie v blízkosti prírody "Byty v objekte Papaver poskytujú kompletný štandard na pohodlné bývanie. Samozrejmosťou budú vstupné bezpečnostné a interiérové dvere, plastové okná a kompletne vybavená sanita či podlahy. Netradičným plusom tohto projektu je kuchynská linka a šatníkové skrine, pričom noví majitelia si budú môcť vybrať z rozličných farebných variantov. V cene každého byt je okrem toho aj pivničná kobka," hovorí Filip Žoldák zo spoločnosti Herrys, ktorá byty predáva.

Papaver ponúka na jednom mieste výhody pokojného bývania v blízkosti prírody v kombinácii s dobrou dostupnosťou do centra Bratislavy a na všetky hlavné ťahy. Neďaleko je hrádza popri ramene Malého Dunaja, plaváreň, bedmintonová hala, súkromná škôlka, nemocnica, banky a aj obchody.

V máji sú byty za akciové ceny

Developerská firma Macho, s.r.o., Bratislava, pre projekt kompletne rekonštruuje staršiu budovu, ktorá predtým slúžila ako ubytovňa. Šesťpodlažný objekt ponúka 11 jednoizbových bytov s plochou 28 metrov štvorcových a 67 dvojizbových s výmerami od 31 do 45 m². "Počas mája ponúkame byty za akciové ceny od 33 700 eur do 54 400 eur (vrátane DPH) s možnosťou hypotekárneho financovania. K bytu je možné dokúpiť si aj parkovacie státie za 1 850 eur (s DPH). Táto cena patrí momentálne k tým najnižším na trhu v Bratislave," dopĺňa F. Žoldák. 

Moje naposledy
zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť