Nehnuteľnosti - HERRYS s.r.o

Panorama City


 

Ak chcete predať alebo prenajať svoj byt v projekte Panorama City, obráťte sa na nás

Našu tretiu pobočku sme v roku 2016 otvorili práve v projekte Panorama City. Poznáme totiž projekt Panorama City od úplného začiatku, poznáme aké sú jeho kvality a máme prehľad o všetkom, čo sa tu deje. Stali sme sa najúspešnejším externým predajcom projektu a odvtedy prešlo našimi rukami už viac, ako 178 bytov v tomto projekte. Preto, ak zvažujete predaj, prenájom alebo kúpu bytu v Panorama City, neváhajte sa na nás obrátiť. V našej databáze máme stále klientov, ktorí čakajú na príležitosť kúpiť alebo prenajať si byt v Panorama City. 

Viete...

...aká je aktuálna hodnota vášho bytu v projekte Panorama City? Je pre vás výhodnejšie predať alebo prenajať? Teraz máte príležitosť to zistiť veľmi jednoducho. Navštívte nás v našej pobočke HERRYS Panorama City na prízemí 2. veže a poraďte sa s nami. Spoločne zistíme:

/ Aká je aktuálna hodnota vašej nehnuteľnosti?
/ O koľko vzrástla hodnota vašej nehnuteľnosti od jej kúpy?
/ Mohla by sa vaša investícia zhodnotiť lepšie?
/ Je lepšie predať alebo prenajať?
/ Mohli by ste zarábať viac a mať menej starostí?

Na to všetko vám vieme odpovedať na základe našich skúseností. Sme presvedčení, že pre vás máme užitočné informácie.

Chcete kúpiť byt v Panorama City?

Hľadáte byt v Panorama City na predaj alebo prenájom? Určite nás kontaktujte. Dáme vám vedieť ako prvým, hneď, ako sa v našom porftfóliu objaví ponuka, ktorá bude spĺňať vaše požiadavky. Zavolajte nám na číslo 02/ 20 86 88 66 alebo nám píšte na adresu info-ZVNC-herrys.sk.


Aktuálne máme v ponuke na predaj a prenájom tieto nehnuteľnosti v projekte Panorama City:


Spolupracovala som po prvýkrát s realitnou kanceláriou HERRYS a veľmi som spokojná. Veľmi veľká vďaka patrí Mgr. Lucii Large za jej profesionalitu pri jednaní s klientmi pri prezentácii môjho bytu, dochvíľnosť a za srdečný prístup. Súčasne musím poďakovať za veľmi pekné fotografie. Ďakujem Vám ešte raz za skvelú spoluprácu, rýchlosť a kvalitu. Ak budem ešte raz potrebovať služby realitnej kancelárie, určite sa na Vás obrátim.

A. Tantošová a M. Žišková