Ohodnotenie nehnuteľnosti

Rozhodnutie predať nehnuteľnosť je spojené s niekoľkými dôležitými krokmi. V prvom rade je nutné individuálne posúdiť vašu situáciu a vyhodnotiť, či sa vašu nehnuteľnosť oplatí predať hneď, či trochu počkať, alebo či pre vás môže byť výhodnejším riešením prenájom. Cenu nehnuteľnosti totiž ovplyvňuje množstvo faktorov, ktoré sa menia v čase.

 

Najskôr by ste si mali nechať stanoviť trhovú hodnotu svojej nehnuteľnosti, aby ste následne pomocou cielenej predajnej stratégie našli vhodného kupujúceho a svoj dom alebo byt nepredávali „pod cenu". A takúto informáciu vám vie poskytnúť jedine odborník, ktorý má aktuálne informácie z realitného trhu s nehnuteľnosťami a dostatok skúseností.

Nespoliehajte sa na vlastné odhady, ale ohodnotenie nehnuteľnosti nechajte na nás. Naši špecialisti sú v teréne každý deň a majú dokonalý prehľad o aktuálnej situácii na trhu. Poraďte sa ZADARMO, akú hodnotu má vaša nehnuteľnosť dnes a získajte pri jej predaji čo najviac!

 

Chcete vediet aká je aktuálna trhová hodnota vašej nehnuteľnosti?Vyplňte krátky formulár a my vás budeme čoskoro kontaktovať.
Vaša nehnuteľnosť
*Položky označené hviezdičkou sú povinné

Som spokojnou klientkou realitnej kancelárie HERRYS už niekoľko rokov a vďaka úžasnému prístupu jej maklérov nie som nútená hľadať žiadne ďalšie alternatívy. Chcela by som poďakovať pánovi Daněkovi za jeho profesionálny a zároveň priateľský prístup, môžem sa na neho na 100% spoľahnúť so všetkými mojimi požiadavkami. Moja práca ma naplno vyťažuje a o to viac si cením, že pán Daněk mi maximálne vychádza v ústrety.

Tatiana Kosturová