Ohodnotenie nehnuteľnosti

Rozhodnutie predať nehnuteľnosť je spojené s niekoľkými dôležitými krokmi. V prvom rade je nutné individuálne posúdiť vašu situáciu a vyhodnotiť, či sa vašu nehnuteľnosť oplatí predať hneď, či trochu počkať, alebo či pre vás môže byť výhodnejším riešením prenájom. Cenu nehnuteľnosti totiž ovplyvňuje množstvo faktorov, ktoré sa menia v čase.

 

Najskôr by ste si mali nechať stanoviť trhovú hodnotu svojej nehnuteľnosti, aby ste následne pomocou cielenej predajnej stratégie našli vhodného kupujúceho a svoj dom alebo byt nepredávali „pod cenu". A takúto informáciu vám vie poskytnúť jedine odborník, ktorý má aktuálne informácie z realitného trhu s nehnuteľnosťami a dostatok skúseností.

Nespoliehajte sa na vlastné odhady, ale ohodnotenie nehnuteľnosti nechajte na nás. Naši špecialisti sú v teréne každý deň a majú dokonalý prehľad o aktuálnej situácii na trhu. Poraďte sa ZADARMO, akú hodnotu má vaša nehnuteľnosť dnes a získajte pri jej predaji čo najviac!

 

Chcete vediet aká je aktuálna trhová hodnota vašej nehnuteľnosti?Vyplňte krátky formulár a my vás budeme čoskoro kontaktovať.
Vaša nehnuteľnosť
*Položky označené hviezdičkou sú povinné
Odoslaním formulára súhlasím so zasielaním obchodných informácii.

Chcela by som sa Vám ešte raz poďakovať za Vašu starostlivosť o mňa, ako o Vášho klienta. Celé 2 roky je spolupráca s Vami na vysokej profesionálnej úrovni s ľudským prístupom a verím, že bude takto aj naďalej pokračovať. Dnes je to naozaj výnimočné nájsť dobrého a spoľahlivého makléra. Kontakt na Vás mi bol odporúčaný a som veľmi rada že som ho využila. Určite budem Vaše služby naďalej využívať aj v budúcnosti a odporúčať Vás a Vašu kanceláriu aj svojim známym. Želám Vám a realitnej kancelárii HERRYS veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

Iveta Kulifajová