Vyhľadávanie
Nové hľadanie

O spoločnosti

 

Spoločnosť HERRYS z Bratislavy má kredit úspešnej, klientmi vyhľadávanej spoločnosti, ktorá pôsobí  na realitnom trhu v Bratislave od roku 2011. Primárne zameranie spoločnosti HERRYS na predaj rezidenčných nehnuteľností poskytuje klientele kvalifikované služby na  nadštandardnej úrovni.

Za výsledkami spoločnosti HERRYS stojí vytrvalá, profesionálna a tímová práca realitných agentov, ktorí absolvujú kontinuálne vzdelávacie školenia zamerané na predajnú stratégiu a obchodnú komunikáciu.   

V rámci portfólia služieb okrem klasického predaja či prenájmu nehnuteľností spoločnosť HERRYS svojim klientom ponúka bezplatné ocenenie nehnuteľností, prieskum trhu a poradenstvo. 

Neodmysliteľnou súčasťou fungujúcej spoločnosti je vhodne nastavený marketing a individuálny prístup k jednotlivým klientom a partnerom. Aj vďaka osobitému prístupu ku klientom získala spoločnosť HERRYS významné ocenenie v rámci udeľovania cien CIJ AwardsV rokoch 2012, 2013, 2014 a 2015 cenu BEST LOCAL REAL ESTATE AGENCY a v roku 2016 za najlepší miestny obchodný tím, BEST LOCAL POWER BROKER TEAM OF THE YEAR.

Realitná kancelária HERRYS má v Bratislave 2 pobočky. Centrála spoločnosti má výhodnú polohu, pretože sa nachádza v centre Starého Mesta Bratislavy, na ulici Žilinská 7-9. Druhá pobočka sídli na ulici Bajkalská 9/A v pasáži projektu III Veže. Tretia pobočka sídli na ulici Landererova 6 v Panorama City.

 

HERRYS

O spoločnosti
Spoločnosť HERRYS má kredit úspešnej, klientmi vyhľadávanej spoločnosti, ktorá pôsobí na realitnom trhu v Bratislave od roku 2011. Primárne zameranie spoločnosti HERRYS...
Čítajte viac >>>
Náš tím
Filozofia spoločnosti spočíva v kvalitných službách. Reality sú o službách a služby sú o ľuďoch. Hoci obchodnícka pozícia predstavuje individuálnu prácu, HERRYS je v prvom rade jeden tím...
Čítajte viac >>>
Kariéra
Aktuálne je v našej spoločnosti otvorená pozícia Realitný Maklér. V prípade, že máte chuť profesijne rásť, naplno využiť svoj obchodnícky potenciál a zaujíma vás práca s nehnuteľnosťami...
Čítajte viac >>>
Ocenenia
Prestížny odborný časopis Construction & Investment Journal (Central & Eastern Europe) vyhlásil na základe hlasovania odbornej a širokej verejnosti v rámci každoročného...
Čítajte viac >>>
Partneri
Medzi obchodných partnerov spoločnosti HERRYS patria...
Čítajte viac >>>

Mám veľa kníh  o dizajne. Rád projektujem a navrhujem interiéry a aby som bol v neustálom kontakte, čo nové ponúka trh s realitami neobídem ani stránky s nehnuteľnosťami. Mohol by som pomaly aj školiť maklérov:) ako si vybudovať dobré meno. Aj dobré meno je obchod a človeku nepomôže akákoľvek protekcia ak to dobré meno stratí. Som rád, že HERRYS  nepotreboval zatiaľ žiadnu protekciu.

PhDr. Jaroslav Buček, PhD.
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť