HERRYS - realitná kancelária


 

446x ďakujeme!

 

Výstavbu projektu Nový Ružinov sme začali v októbri 2015. Ku koncu roka 2017 bývanie, ktoré ste si v Novom Ružinove zakúpili, dosiahlo kapacitu 446 obyvateľov. A toto číslo stále rastie. Ďakujeme každému jednému z vás za vašu dôveru. Sme mimoriadne hrdí na to, že sme spolu s vami tvorcami nového, krásneho miesta, ktoré už štyristo štyridsiati šiesti budete nazývať svojím domovom. Domovom, kde je radosť žiť.

 


 

Nový Ružinov

Radosť žiť

 


 

 

 

Novostavbu Nový Ružinov sme vám predstavili po dôkladnej príprave a začatí výstavby v marci v roku 2016, kedy sme predaj zahájili s ponukou bytov v prvých dvoch mestských vilách Elisabeth a Landora. Následne v júli 2016, v druhej fáze projektu, pribudli mestské vily Leonardo a Roxy. Sme mimoriadne hrdí na to, že za krátky čas sa novostavba Nový Ružinov stala jednou z najobľúbenejších a najrýchlejšie sa predávajúcich novostavieb v Bratislave. Bývanie v prvých štyroch mestských vilách bolo vypredané a do víl sa sťahujú prví obyvatelia.

14. februára 2017, symbolicky presne na deň svätého Valentína, pribudla do predaja piata mestská vila. Rovnako ako aj predchádzajúce mestské vily, aj táto dostala “meno ruže”. Volá sa Valentine. Neskôr, v novembri 2017, sa ponuka  rozrástla o vianočne rozžiarenú mestskú vilu s menom ruže Mary, dokončenie ktorej je naplánované na prelome rokov 2019/2020.


Bývajte tam, kde to máte radi

Nový Ružinov je úplne nová štvrť so všetkým, čo potrebujete pre pohodlný život. Je skvelým miestom pre život rodín a mladých ľudí, najmä vďaka vynikajúcej dopravnej dostupnosti, občianskej vybavenosti a množstvu zelene. Priame napojenie na Bajkalskú a Prístavnú ulicu, ako dve z najdôležitejších dopravných spojníc mesta s rýchlym prístupom na diaľničný obchvat, zabezpečuje bezproblémovú dostupnosť do všetkých častí mesta.

Cieľom tohto odvážneho projektu je vybudovať novú modernú mestskú štvrť, ktorá bude ponúkať plnohodnotný mestský život s komplexnými službami občianskej vybavenosti a vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta a zároveň nezahustí existujúcu výstavbu. Centrálna poloha umožňuje vynikajúcu dostupnosť na všetky smery, ktorými sa vyberiete.


Ľudia, mesto a zeleň v symbióze
 

Celková rozloha areálu je viac ako 5 hektárov. Po celkovom dokončení prinesie projekt 400 bytových jednotiek, viac ako 27000m2 občianskej vybavenosti a takmer 18000m2 kancelárskych priestorov. Svoje miesto tu nájde supermarket, lekárske ambulancie, fitness centrum a mnohé iné prevádzky obchodu, služieb či športovo-oddychového charakteru. Súčasťou by malo byť aj materské centrum. Okolitá zeleň a park s detským ihriskom vyplní viac ako 23220m2.

Projekt je rozdelený do niekoľkých fáz:


/ 1. fáza 2015-2017 – 2 mestské vily Elizabeth a Landora /vypredané/
/ 2. fáza 2016-2018 – 2 mestské vily Roxy a Leonardo /vypredané/
/ 3. fáza 2017-2019 – mestská vila Valentine
/ 4. fáza 2017-2020 – mestská vila Mary
/ 5. fáza – polyfunkčné budovy


Aktuálne
november 2017

4. fáza
Mestská vila Mary


V novembri 2017 sa ponuka bývania v Novom Ružinove rozrástla o mestskú vilu s menom ruže Mary. Na 2-6. nadzemnom podlaží ponúka bývanie v 1+kk až 4+kk apartmánoch, ktorých je spolu 60.

Novinkou v tejto fáze je murovaný sklad na podlaží, ktorý je súčasťou každej jednotky. Sklady sú priestranné, cca 3,5m2 - 4m2 a nachádzajú sa na rovnakom podlaží ako apartmán, ku ktorému patria. Tak sa z nich stáva skutočne užitočný, bezpečný a ľahko dostupný odkladací priestor.

Do ponuky tiež pribudlo osem krásnych 4+kk apartmánov ako stvorených pre rodinné bývanie. Ukrývajú veľmi neobvyklý benefit - okno v kúpeľni. Kúpeľne sú totiž situované na vonkajšiu stenu budovy, vďaka čomu do nich bolo možné umiestniť okná a zabezpečiť denné svetlo, čo je štandardne možné len v rodinných domoch. A navyše, účelné dispozície 4+kk apartmánov zahŕňajú aj miestnosť na domáce práce, v ktorých je dostatok priestoru na práčku, sušičku, žehliacu dosku a podobne.

Parkovanie je zabezpečené na prvom nadzemnom podlaží vily a na vonkajších parkovacích státiach.

  Časový plán 4. fázy projektu: Mestská vila MaryAktuálne
február 2017

3. fáza
Mestská vila Valentine


Symbolicky, 14. februára 2017, presne na deň svätého Valentína, sme začali predávať piatu mestská vilu. Rovnako ako aj predchádzajúce mestské vily, aj táto dostala “meno ruže”. Volá sa Valentine.

Tretia fáza projektu ponúka celkovo 102 bytov a apartmánov, 43 vnútorných parkovacích státí na 1. nadzemnom a 1. podzemnom podlaží a 79 vonkajších parkovacích státí.

Tretia fáza projektu prináša niekoľko noviniek. Do ponuky pribudli 4-izbové byty určené najmä pre rodiny s viacerými deťmi a tiež 1,5 izbové jednotky ideálne pre mladé páry hľadajúce prvé spoločné bývanie. Výstavba sa začala na jar v roku 2017 a kolaudácia je naplánovaná na začiatok roka 2019.

 
Časový plán 3. fázy projektu: Mestská vila ValentineAktuálne
3. a 4. fáza projektu Nový Ružinov

Prevedenie "štandard": Kuchynská linka v cene

Vynikajúcim benefitom pre nových obyvateľov je vybavenie bytov a apartmánov, ak sa rozhodnú pre prevedenie “štandard”. Okrem základu, ktorý zahŕňa obklady, dlažby, sanitu, podlahy a dvere, súčasťou každého bytu či apartmánu je kvalitná kuchynská linka nemeckej výroby, vrátane varnej dosky, vstavanej rúry a digestora. Kuchyňa je riešená veľmi prakticky. Poskytuje dostatok úložného priestoru a veľmi dobrú organizáciu činností.

Kupujúci majú na výber z troch farebných prevedení. Takéto nadštandardné vybavenie Vám umožní sa nasťahovať okamžite po odovzdaní bytu / apartmánu a bez ďalších veľkých výdavkov, z ktorých zvyčajne pri kúpe holopriestoru práve kuchynská linka predstavuje najväčšiu položku.

Vďaka veľkým preskleným plochám sú izby krásne presvetlené, preniká nimi nadštandardné množstvo denného svetla. Okná s izolačnými trojsklami s akustickými vetracími štrbinami zabezpečujú nielen ochranu pred nežiaducim prestupom tepla v letných mesiacoch, ale umožnia kontinuálny prísun čerstvého vzduchu aj bez potreby otvárať okno.

Kúpeľne sú vybavené batériami a sprchovými setmi značky Grohe a dizajnovými umývadlami JIKA. Vo väčších bytoch sú osadené vane Kaldewei, menšie obsahujú sprchový kút Anima.

V prípade ak sa rozhodnete pre prevedenie “holopriestor”, zaplatíte menej a zariadite si bývanie presne podľa vašich predstáv. Robíme totiž všetko preto, aby sme pre vás vybudovali domov, kde je radosť žiť.

Vzorový byt čaká na vašu návštevu

O kvalitách projektu Nový Ružinov, ktorý aktuálne patrí k najlepšie sa predávajúcim novostavbám v Bratislave, sa teraz môžte presvedčiť na vlastné oči. Vzorový byt sa nachádza priamo v projekte, v mestskej vile Leonardo. Návštevu si prosím vopred zarezervujte tu:


 Aktuálne
Projekt Nový Ružinov

Unikátny
rezidenčný park

V spolupráci so štúdiom Laboratórium architektúry krajiny pod vedením Michala Marcinova, víťaza Ceny za architektúru CE-ZA-AR 2016 v kategórii exteriér, pripravil developer jedinečný projekt, ktorý vnútornému priestoru medzi budovami dodá netradičnú a sviežu podobu. Okolie mestských víl preto vyplní nezvyčajný multifunkčný park s rozlohou 23220 m2.

Vnútorný park, ktorý sa bude rozprestierať medzi budovami, sa tak stane miestom určeným nielen pre deti, ale i pre ostatné vekové kategórie či už pre posedenia, poobednú prechádzku, rôzne hry či šport, ale aj piknik alebo priateľskú grilovačku so susedmi.

Architekti využili nadštandardné zelené plochy Nového Ružinova a v areáli tak pribudne takmer stovka stromov, množstvo kríkov, trávnatých porastov či záhonov ruží. Park bude obsahovať aj netradičné detské hracie prvky, basketbalové ihrisko, relaxačné zóny a miesta na grilovanie. Súčasťou bude iglu, tunel z popínavých rastlín a trávový labyrint s výmerou viac ako 225 m2, ktorý dorastie až do výšky dospelého človeka a bude jedinečnou atrakciou pre malých aj veľkých.Vypredané
september 2016

2.fáza
Mestské vily Leonardo a Roxy

Po úspešnom štarte projektu, kedy sa prvé dve mestské vily za tri mesiace takmer vypredali, začiatkom júla v roku 2016 do predaja pribudli ďalšie dve – mestská vila Roxy a mestská vila Leonardo so sedemdesiatimi apartmánmi s nadštandardným vybavením a výbornými cenami.

V tejto fáze pribudlo 32 podzemných parkovacích státí a 45 parkovacích miest na vonkajších plochách. Všetky apartmány v tejto fáze boli predávané v prevedení štandard, s kvalitnou kuchynskou linkou nemeckej výroby v cene, vrátane spotrebičov v troch farebných variantoch.


Časový plán 2. fázy projektu: Mestské vily Leonardo a Roxy
Vypredané
september 2016

1.fáza
Mestské vily Elisabeth a Landora

Na jar v roku 2016 sa po dôkladnej príprave a začatí výstavby začal predaj prvých dvoch päťpodlažných mestských víl Elisabeth a Landora. Celkovo ponúkli 64 1-izbových až 3-izbových bytov.

Úspech predbehol všetky očakávania a v priebehu troch mesiacov boli vily takmer vypredané. V súčasnosti sa už táto fáza kolauduje a koncom roka 2017 sa do svojich nových bytov začnú sťahovať prví obyvatelia novej mestskej štvrte. Prízemie prvej z mestských víl bude vyhradené maloobchodu a službám.


Časový plán 1. fázy projektu: Mestské vily Elisabeth a Landora
Moja odpoveď je jednoduchá a stručná: profesionálny aj ľudský prístup na jednotku a spokojnosť maximálna.Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

p. Péter