Lokalita
Nobelova

 

Silnou stránkou lokality je jej vynikajúca dopravná dostupnosť. Ako spojnica medzi dôležitými dopravnými tepnami Račianskou a Vajnorskou ulicou vždy ponúka alternatívnu trasu a do centra či na obchvat sa vodiči dostanú aj v špičke za komfortných 10-15 minút. Obyvatelia, ktorí uprednostnia cestovanie hromadnou dopravou, môžu využiť autobus so zastávkou priamo pri dome alebo električku, ktorá je vzdialená len 7 minút chôdze. V pešej dochôdznosti je tiež vlaková stanica Vinohrady.

Tých, ktorí túto lokalitu príliš nepoznajú, určite prekvapí množstvom zelene. Bezprostredne pri novostavbe sa nachádza veľký park, ktorý developer v rámci výstavby zrevitalizuje. Atraktivitu bývania zintenzívni aj ďalšia výsadba nových stromov, osadenie lavičiek a vybudovanie detských ihrísk v areáli projektu.
 

 

 

Kompletná občianska vybavenosť

Obytná zóna Nobelova je na jednej strane veľmi kompaktná a súčasne komplexne vybavená. Škola, dve škôlky (slovenská aj anglická), poliklinika, lekáreň, potraviny, ihrisko, tenisové kurty, fitnes, squash, knižnica, reštaurácie, služby – to všetko je takpovediac po ruke. Na skok je to aj do lesov Malých Karpát, ktoré ponúkajú vynikajúce možnosti pre rodinné výlety, turistiku či cyklotúry. Oddychový areál Kuchajda, nákupné centrum Polus, plaváreň Pasienky či štadión Ondreja Nepelu sú vzdialené len 5-7 minút autom.

 

Rýchla a jednoduchá dostupnosť do centra:
/ autobusom č. 51 a 58 (zastávka autobusu v bezprostrednej blízkosti bytového domu)
/ električkou č. 3, 4 a 5 (zastávka vzdialená 7 minút od bytového domu)
/ napojenie na diaľničný obchvat do 10 minút.

Pokojná lokalita bohatá na zeleň:
/ mestský revitalizovaný park priamo pod oknami vášho bytu
/ Malé Karpaty do 800 metrov
/ okolie bytových domov upravené bohatou okrasnou zeleňou a detskými ihriskami

Občianska vybavenosť:
/ obchodný priestor pre potraviny, fitness či kaviareň na prízemí bytového domu
/ materská škôlka, základná škola, potraviny, lekáreň, autobusová zástavka, tenisové kurty, park a detské ihriská dostupné pešo


Ďakujem firme HERRYS za profesionálny a nadštandardný servis. Maklér vašej spoločnosti, s ktorým som spolupracoval, je ochotný, flexibilný, má veľmi slušný prehľad o trhu a navyše výbornú angličtinu, čo sa v mojim prípade ukázalo ako veľká výhoda. Určite odporúčam každému so záujmom o maklérskej služby na realitnom trhu.

Dušan Valent