Vyhľadávanie
Nové hľadanie

HERRYS - 2 izbový byt, Predaj, Bratislava-Ružinov

PREDAJ - 2i byt, 39,2 m2, moderný byt v novostavbe TREENIUM , info v RK

EN

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj byty s výmerami od 39,20 – 171,10 m2 v projekte Treenium na Mierovej ulici.

ZAČIATOK VÝSTAVBY je v júli 2016
KOLAUDÁCIA je naplánovaná na leto 2018


O PROJEKTE
Treenium je jedinečný rezidenčný projekt s funkcionalistickou architektúrou so živými stromami. Práve vďaka unikátnemu riešeniu zelene je Treenium jediný projekt svojho druhu na Slovensku. Rezidenčný komplex má spolu 18 podlaží, 86 moderných bytov vo vysokom štandarde a 129 parkovacích miest. Na najvyššom poschodí sa nachádza rozľahlá terasa s oddychovou zónou, ktorá ponúka spolu s panoramatickým výhľadom na Bratislavu aj detské ihrisko a jazierko. V projekte sa bude nachádzať zároveň fitness centrum a kaviarne. Treenium je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí hľadajú komfortné a štýlové rezidenčné bývanie. 

LOKALITA
Projekt Treenium je situovaný v mestskej časti Ružinov - ohraničený ulicami Gagarinova a Hraničná. V jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú školy, škôlky, zastávky mestskej hromadnej dopravy, nákupné centrá, biznis centrá, obchody, nemocnica, športoviská a množstvo iných objektov. Lokalita v Ružinove je zárukou kompletnej občianskej vybavenosti a výborného prístupu do priameho centra Bratislavy.

BENEFITY
- Všetky byty majú na balkóne alebo terase svoj vlastný strom
- Oddychová zóna na najvyššom poschodí s panoramatickým výhľadom
- Zelené átrium vo vnútrobloku
- Recepcia so strážnou službou 24 hodín denne, 7 dní v týždni
- Vynikajúca dostupnosť do centra a kompletná občianska vybavenosť
- Kvalitné materiály a vysoký štandard

POSTUP PRI KÚPE
V prípade, ak sa rozhodnete pre byt z projektu Treenium, je potrebné najprv uzatvoriť rezervačnú zmluvu. Rezervačný poplatok je 2 000 EUR s DPH. Po podpise rezervačnej zmluvy do 15 dní uzatvoríte Zmluvu o budúcej kúpnej zmluve o prevode bytu a uhradíte 15 % z celkovej ceny zazmluvneného bytu. Uhradený rezervačný poplatok bude započítaný do časti zálohovej platby. Najneskôr do 15 dní od správoplatnenia kolaudačného rozhodnutia vás vyzveme k podpisu Zmluvy o prevode bytu a následnej úhrade zvyšnej časti kúpnej ceny bytu.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Ružinov
Ulica:Mierová
ID inzerátu:TR2.2
Podlahová plocha: 39 m2
Na poschodí: 2
Stav: vo výstavbe
Druh parkovania: garážové státie
Počet balkónov: 1
Výťah: áno
Dohodnite si obhliadku
Chcem byť informovaný o novinkách
 


Moje naposledy
zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť