Vyhľadávanie
Nové hľadanie

HERRYS - 1 izbový byt, Predaj, Bratislava-Ružinov

PREDAJ - projekt Nový Ružinov, Bajkalská ul. - 1i., 28,01 m2, NEMECKÁ KUCHYNSKÁ LINKA v CENE , 71 540 €

EN

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj apartmány s výmerami od 27,88 – 75,30 m2 v projekte Nový Ružinov na ulici Bajkalská v Ružinove.

ZAČIATOK VÝSTAVBY bol zahájený v roku 2016

KOLAUDÁCIA je naplánovaná na 4Q 2017

APARTMÁN

Interiér - 28,01 m2
Terasa / balkón - 4,26 m2
Plocha apartmánu spolu - 32,27 m2

O PROJEKTE

V novej časti Ružinova vyrastá nová mestská štvrť. Dostala meno Nový Ružinov. Cieľom projektu je vybudovať novú modernú mestskú štvrť, ktorá bude ponúkať plnohodnotný mestský život s komplexnými službami občianskej vybavenosti a vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta a zároveň nezahustí existujúcu výstavbu.

LOKALITA

Projekt Nový Ružinov je situovaný v najobľúbenejšej časti Bratislavy, v Ružinove. Ide o miesto s priamym napojením na Bajkalskú a Prístavnú ulicu, ako dve z najdôležitejších dopravných spojníc mesta, s rýchlym prístupom na diaľničný obchvat D1, zabezpečujúci bezproblémovú dostupnosť do všetkých častí mesta. Kompletná občianska vybavenosť je dostupná do piatich minút autom.

BENEFITY

Apartmány v týchto mestských vilách budú nadštandardne vybavené: Okrem štandardu, ktorý zahŕňa obklady, dlažby, sanitu, podlahy a dvere, súčasťou každého z apartmánov bude kvalitná kuchynská linka nemeckej výroby, vrátane varnej dosky a vstavanej rúry. Na výber sú tri farebné prevedenia.

- každý z apartmánov disponuje terasou alebo lodžiou
- vysoká kvalita použitých materiálov
- lokalita s budúcnosťou
- priame napojenie na dunajskú hrádzu
- detské ihrisko v centre areálu
- vynikajúca dostupnosť športovísk

PARKOVANIE

Ku každému apartmánu predávame parkovacie státie. Vonkajšie parkovacie státie je možné kúpiť za cenu 5 400 EUR s DPH a vnútorné parkovacie státie za cenu od 8 400 EUR s DPH.

PIVNICA

V projekte Nový Ružinov prislúcha pivničná kobka k vybraným apartmánom.

POSTUP PRI KÚPE

V prípade, ak sa rozhodnete pre apartmán z projektu Nový Ružinov, je potrebné najprv uzatvoriť rezervačnú zmluvu. Rezervačný poplatok je 2 000 EUR s DPH. Po podpise rezervačnej zmluvy do 20 dní uzatvoríte Zmluvu o budúcej kúpnej zmluve o prevode apartmánu. V tomto kroku si klient definitívne vyberá aj štandard bytu vrátane kuchyne. Do 10 pracovných dní od podpisu ZOBZ klient uhradí prvú splátku vo výške 15% z ceny bytu, pričom do tejto splátky sa započítava už uhradený rezervačný poplatok. Po kolaudácii projektu bude klient vyzvaný na úhradu zvyšnej časti kúpnej ceny vo výške 85% z ceny bytu a podpis Kúpnej zmluvy.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Ružinov
Ulica:Bajkalská
ID inzerátu:NRB.4.3.5A
Úžitková plocha: 28 m2
Na poschodí: 3
Stav: neuvedené
Druh parkovania: neuvedené
Počet balkónov: 0
Výťah: neuvedené
Dohodnite si obhliadku
Chcem byť informovaný o novinkách
 


Moje naposledy
zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť