Prenájom

Grösslingova - PRENÁJOM, 2 izbový byt, 82 m2, Grösslingova, Bratislava - Staré mesto

Prenájom 670 €/mesiac 2 izbový byt 82.00 m2

Prenájom priestranného 2 - izbového bytu so samostatnou kuchyňou, dvoma balkónmi priamo v centre na Grösslingovej ulici, Bratislava - Staré mesto. Byt s celkovou podlahovou plochou 82 m2 + 2 x balkon sa nachádza na 3/5 poschodí s výťahom. Byt je kompletne zariadený nábytkom, kuchynskými spotrebičmi, práčkou a TV.
Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby s odkladacím priestorom, samostatnej kuchyne s prechodom na balkón, samostatnej spálne, obývacej izby s prechodom na balkón, kúpeľne a Wc.

Možnosť parkovania vo dvore.

Výhody: atraktívna lokalita v centre, byt je kompletne zariadený, kompletná občianska vybavenosť, možnosť parkovania vo dvore.

Cena: 670 Eur nájom + 120 Eur energie (vrátane internetu a Ktv)

V prípade Vášho záujmu nás kontaktujte na 0948 730 888.

Grösslingova, Bratislava-Staré Mesto
Pôdorys
pôdorys
Prehľad
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Grösslingova
ID inzerátu:
BF_066
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt
Podlahová plocha:
82 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Druh parkovania:
neuvedené
Cena za energie:
120
makler
Branislav Fíger
senior real estate consultant
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku. Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať
Odoslaním formulára súhlasíte so zasielaním obchodných informácii.

So spoločnosťou HERRYS spolupracujeme od roku 2011. Už po úvodných stretnutiach sme vedeli, že našim partnerom sa stala veľmi ústretová a proaktívna spoločnosť, ktorá vie vždy poskytnúť informáciu o aktuálnom stavu na trhu s adekvátnymi odporúčaniami na zlepšenie predajných nástrojov. Vo veľmi krátkom horizonte sa ukázala ich predajná dravosť. Na základe ich úspešných výsledkov spoločnosť HERRYS vyhrala aj našu vnútropodnikovú súťaž Najlepšieho predajcu za rok 2011. Ich predajné aktivity nám potvrdili, že vzájomná spolupráca nám prináša kvalitné zastupovanie pri predaji našich projektov.

Anita Štefány, sales and marketing manager GTC Real Estate