Pri Vápenickom potoku - Predaj - krásny pozemok s výmerou 2264 m2 za 200 €/m2 vrátane inžinierskych sietí

2.00 m2
Pri Vápenickom potoku, Bratislava-Záhorská Bystrica
452 800 €

Realitná kancelária HERRYS ponúka na predaj pozemok s výmerou 2264  pre výstavbu rodinného domu v projekte Záhorské sady v Záhorskej Bystrici.

Záhorské sady je výnimočný rezidenčný projekt nachádzajúci sa v Bratislavskej mestskej časti na začiatku obce Záhorská Bystrica. Slogan obce Záhorská Bystrica - moderná v tradíciách, vystihuje ideu tohto projektu. Jeho autori sa snažili o zasadenie modernej architektúry do krásneho prostredia na úbočí Malých Karpát s cieľom poskytnúť obyvateľom projektu vysoký komfort. Toto sa im podarilo dosiahnuť aj vďaka vybudovaniu kompletnej infraštruktúry a poskytovaniu komplexných služieb údržby a správy objektu. Prostredie dotvárajú vysadené živé ploty, detské ihrisko či potok pretekajúci projektom. Pozemky s výmerou od 770 sú navrhnuté tak, aby každý obyvateľ projektu mal dostatočný pocit súkromia. V rámci projektu sa nachádza relaxačná zóna s upraveným vápenickým potokom a vybudovanou drobnou architektúrou.

V blízkosti projektu sa nachádza zastávka MHD a reštaurácia. Pre milovníkov prírody sú vyznačené turistické chodníky či cyklo trasy, ideálne na víkendové potulky po karpatských lesoch.

Aj takýto krásny dom môže vyrásť na Vašom novom pozemku v Záhorských sadoch, prípadne sa môžete nechať aspoň inšpirovať našou vizualizáciou.


Viac informácií o tomto projekte nájdete tu. 

Pri Vápenickom potoku, Bratislava-Záhorská BystricaMapa
2 264.00 m2Pôdorys
Pozemky
452 800 €
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Záhorská Bystrica
Ulica:
Pri Vápenickom potoku
ID inzerátu:
ZS31
Kategória:
Pozemky
Druh:
pre rodinné domy
Plocha pozemku:
2 264.00 m2
Funkčné využitie:
Výstavba rodinného domu
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Všetko bolo super! Ďakujem za profesionálne služby! S prácou a prístupom makléra som bol plne spokojný!!!“

Tomáš Kelley

Viac referencií