Pri Vápenickom potoku - Predaj - krásny pozemok s výmerou 2264 m2 za 200 €/m2 vrátane inžinierskych sietí

2264.00 m2
Pri Vápenickom potoku, Bratislava-Záhorská Bystrica
452 800 €

Realitná kancelária HERRYS ponúka na predaj pozemok s výmerou 2264 m2 pre výstavbu rodinného domu v projekte Záhorské sady v Záhorskej Bystrici.

Záhorské sady je výnimočný rezidenčný projekt nachádzajúci sa v Bratislavskej mestskej časti na začiatku obce Záhorská Bystrica. Slogan obce Záhorská Bystrica - moderná v tradíciach, vystihuje ideu tohto projektu. Jeho autori sa snažili o zasadenie modernej architektúry do krásneho prostredia na úbočí Malých Karpát s cieľom poskytnúť obyvateľom projektu vysoký komfort. Toto sa im podarilo dosiahnuť aj vďaka vybudovaniu kompletnej infraštruktúry a poskytovaniu komplexných služieb údržby a správy objektu. Prostredie dotvárajú vysadené živé ploty, detské ihrisko či potok pretekajúci projektom. Pozemky s výmerou od 770 m2 su navrhnuté tak, aby každý obyvateľ projektu mal dostatočný pocit súkromia. V rámci projektu sa nachádza relaxačná zóna s upraveným vápenickým potokom a vybudovanou drobnou architektúrou.

V blízkosti projektu sa nachádza zastávka MHD a reštaurácia. Pre milovníkov prírody sú vyznačené turistické chodníky či cyklo trasy, ideálne na víkendové potulky po karpatských lesoch.

Aj takýto krásny dom môže vyrásť na Vašom novom pozemku v Záhorských sadoch, prípadne sa môžete nechať aspoň inšpirovať našou vizualizáciou.


Viac informácií o tomto projekte nájdete tu. 

Pri Vápenickom potoku, Bratislava-Záhorská Bystrica Mapa
2264.00 m2 Pôdorys
Pozemky
452 800 €
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Záhorská Bystrica
Ulica:
Pri Vápenickom potoku
ID inzerátu:
ZS31
Kategória:
Pozemky
Druh:
pre rodinné domy
Plocha pozemku:
2264 m2
Funkčné využitie:
Výstavba rodinného domu
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku. Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„When our family moved to Bratislava in summer 2017, we accidentally found HERRYS rent offers and since than our real estate agent was Mr. Viktor Oblutovič. Viktor was extremely helpful to guide us about every detail we wanted to know. I am so happy that he as well understood my need to rent a space not only in a good location and with appropriate size, but as well with a good energy. “

Jovana Hiesmayr

Viac referencií