Vyhľadávanie
Nové hľadanie

HERRYS - Novostavba, Predaj, Bratislava-Staré Mesto

ID Podlažie Počet
izieb
Interiér
m2
Cena (€)
bez DPH
Cena (€)
s DPH
Stav Pôdorys
ID Podlažie Počet
izieb
Interiér
m2
Cena (€)
bez DPH
Cena (€)
s DPH
Stav Pôdorys
BF_164 29 3 80.00 237.500 285.000 voľné
BF_180 28 2 64.00 rezervované
BF_215 31 3 79.00 1.000 /m. 1.200 /m. voľné
BF_218 0 1 333.00 17 /m2 20 /m2 voľné
BF_231 0 0? 0.00 21.875 26.250 voľné
DL027 26 2 54.84 195.833 235.000 voľné
IM2762016 18 2 59.00 833 /m. 1.000 /m. voľné
JJ255 20 2 67.50 predané
mama101 8 2 59.48 predané
MMPC22905 29 2 60.41 predané
PC12311 23 2 56.71 predané
PC21202 12 2 59.00 predané
PC21810 18 4 103.08 predané

Štandardy

KONŠTRUKČNÝ SYSTÉM STAVBY:

Nosný systém budov je tvorený železobetónovým skeletom s horizontálnym stužením.

DELIACE PRIEČKY:

Medzibytové: deliace priečky medzi bytmi sú sadrokartónové, referenčný typ knauf w118 - systém suchej výstavby na delenie bytových priestorov s akustickou izoláciou. Priečky obsahujú dvojvrstvové opláštenie doskami s hr. 12,5 mm, celoplošne vložený bezpečnostný plech s hr. 0,6 mm

A protihlukovú izoláciu s hr. 75 mm.

Detailné parametre:

Celková hrúbka priečky: 218 mm

Požiarna odolnosť: ei 60

Bezpečnostná trieda: bt 3

Vzduchová nepriezvučnosť: rw = 65 db

Stavebná vzduchová nepriezvučnosť: rw = 60 db

Interiérové: deliace priečky v byte sú sadrokartónové, referenčný typ knauf w112 - systém na delenie interiérových priestorov s akustickou izoláciou. Priečky obsahujú dvojvrstvové opláštenie, celková hrúbka priečky je 125 mm.

SVETLÁ VÝŠKA V BYTE:

Obytné miestnosti 2 750 mm, kúpeľne a wc 2 600 mm.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA STIEN, STROPOV A PODHĽADOV:

Na murivá, betón a stropy je použitá sadrová hladká omietka. Vnútorná sadrová omietka je ošetrená dvojitým náterom bielej oteruvzdornej umývateľnej farby. Sadrokartónové konštrukcie sú osětrené dvojitým náterom bielej oteruvzdornej umývateľnej farby.

OKNÁ:

Hliníková okenná konštrukcia. Veľkoformátová panoramatická sklenená tabuľa s rozmerom 2 000 mm x 2 000 mm.

Otváravo-sklopné okno s tepelne izolačným dvojsklom a akustickým útlmom. Bezpečnostné sklo odolné proti nárazu. V miestach balkónov bez parapetu, v ostatných miestnostiach so zníženým parapetom s výškou 600 mm. Súčasťou okenného rámu sú ovládateľné akustické vetracie štrbiny s vymeniteľným filtrom zabezpečujúce mikrovetranie.

Detailné parametre: koeficient prestupu tepla: ug - 1,0 w/m2k, vzduchová nepriezvučnosť: rw-43 db, prenos farieb a priezračnosť: ra-96 %.

VYKUROVANIE A TEPLÁ ÚŽITKOVÁ VODA (TUV):

Centrálna celoročná dodávka tepla do objektu je zabezpečená prostredníctvom dvoch výmenníkových staníc pripojených na teplovodný rozvod spoločnosti bratislavská teplárenská, a. S., ktorá zabezpečuje prívod vykurovacej vody s teplotou 70 - 50 °c do jednotlivých bytov. V byte je umiestnená bytová výmenníková stanica zabezpečujúca autonómne meranie spotreby tepla, reguláciu teploty vykurovacej vody podľa zadanej teploty v referenčnej miestnosti a ohrev tuv.

Vykurovanie jednotlivých obytných miestností je riešené kombináciou doskových vertikálnych radiátorov a podlahových konvektorov

V mieste loggie a terasy. V kúpeľni je rebríkový radiátor. Chod a reguláciu výmenníkovej stanice ovláda užívateľ bytu pomocou priestorového termostatu s nastaviteľným cyklom. Reguláciu teploty v jednotlivých miestnostiach umožňujú termostatické hlavice.

VZDUCHOTECHNIKA:

Prívod čerstvého vzduchu do obytných miestností zabezpečujú vertikálne fasádne štrbiny s akustickým, protiprachovým filtrom. Odvetranie priestorov kuchýň, kúpeľní a wc je zabezpečené centrálnym ventilátorom umiestneným mimo priestoru bytu. Minimálna hygienická výmena vzduchu je zabezpečená nepretržite v kúpeľni a vo wc, kde je možné regulovať množstvo odvádzaného vzduchu. V kuchyni je možné osadiť cirkulačný digestor.

CHLADENIE:

V byte je príprava pre osadenie nástenných chladiacich jednotiek s diaľkovým ovládaním v každej obytnej miestnosti, pozostávajúca

Z prívodného potrubia chladiacej látky, odvodu kondenzátu a silnoprúdového el. Pripojenia. Chladivo je pripravované centrálne.

VODA A KANALIZÁCIA:

V mieste prípravy pre kuchynskú linku sú privedené rozvody studenej vody a tuv zaslepené. Na rozvody vody kanalizácie sú pripojené

Inštalované sanitárne zariadenia. Individuálne meranie spotreby meračom UMIESTNENÝM V BYTE.

SILNOPRÚDOVÁ ELEKTROINŠTALÁCIA:

Zásuvky 230 v sú umiestnené vo všetkých obytných miestnostiach bytu, v kuchyni a kúpeľni. Vývody pre osvetlenie sú vyvedené v každej miestnosti a ukončené svorkami. Osadené zásuvky a vypínače v kategórii legrand niloé, farba béžová. V mieste prípravy pre kuchynskú linku sú vyvedené prívody 230 v/16a a 400 v/16a pre pripojenie kuchynských elektrospotrebičov ukončené s rezervou 3 m. Individuálne meranie spotreby prostredníctvom meracieho zaradenia umiestneného mimo priestoru bytu. Inštalované je dizajnové svietidlo na terasu alebo loggiu bytu, ovládané z obytnej miestnosti.

SLABOPRÚDOVÁ ELEKTROINŠTALÁCIA:

Slaboprúdové bytové rozvádzače sú pripojené na spoločné dátové, telefónne a internetové pripojenie objektu optickým vláknom a koaxiálnym káblom. V každej obytnej miestnosti bytu je umiestnená zostava tv zásuvky a internetu (štruktúrovaná kabeláž). Komunikáciu medzi bytom a vstupnou recepciou umožňuje farebný domáci videotelefón umiestnený pri vstupných dverách bytu.

DVERE:

Vstupné: vstupné dvere do bytu protipožiarne, bezpečnostná trieda 3, osadené v oceľovej zárubni. Výška 2 100 mm, 9-bodové, farba ral 7 026 matná, panoramatický priezor.

Interiérové: vnútorné dvere v byte plné s povrchovou úpravou drevená dyha a dózickým zámkom. Osadené v obložkovej zárubni. Výška 2 100 mm, kovanie kľučka - kľučka, farebné vyhotovenie podľa vzorkovníka.

PODLAHY A OBKLADY:

Akustická izolácia a poter.

Obytné miestnosti: v obytných miestnostiach je položená drevená podlaha podľa vzorkovníka s veľkoformátovým vzorom a priznanými obvodovými hranami. Obvodové a prechodové lišty v príslušnom dekore.

Kúpeľne, wc: v kúpeľni a vo wc dlažba a obklad podľa vzorkovníka. V kúpeľni obklad do výšky dverí na stenách, ktoré sú v priamom styku s vodou, v mieste za umývadlom a za wc obklad do výšky inštalačnej predsteny. Rohy obkladov sú ukončené lištami.

Loggie, terasy: podlaha je tvorená kompozitovým roštom s jednoduchou údržbou. Konštrukcia zábradlia je z matného antikora so sklenenou výplňou. Odvodnenie balkónov a terás je riešené vyspádovaním podlahy do zvislého zvodu.

ZARIAĎOVACIE PREDMETY ZDRAVOTECHNIKY:

Akrylátová vaňa, dĺžka 1 700 mm, a sprchový kút podľa typu bytu, konzolové wc systém geberit, nezapustené umývadlo v kúpeľni a podľa typu bytu na wc. pákové zmiešavacie antikorové batérie vo vyhotovení chróm.

PIVNIČNÁ KOBKA:

Je súčasťou príslušenstva každého bytu. Oceľovo-plechové požiarne odolné dvere v oceľovej zárubni pri vstupe do pivničných priestorov. Protiprašný náter. Rozdelenie jednotlivých kobiek oceľovým pletivom – ťahokov po strop s uzamykateľnými dverami.

GARÁŽ, PARKOVACIE MIESTO:

Vyhrievané vjazdové a výjazdové rampy do garáží z úrovne prízemia. Brúsená betónová podlaha so vsypom. Vstupné závory sú ovládané čítačkou bezdotykových vstupných kariet a sledované kamerovým systémom osadeným na vjazde aj výjazde. Sledovanie úrovne co a automatické ovládanie ventilátorov v prípade zvýšenej koncentrácie. Inštalované štandardné aj núdzové osvetlenie garáže. Odvodnenie podláh suchými žľabmi. Fasáda nadzemných garáži je prevetrávaná.

Spoločné priestory na bytových podlažiach:

Na podlahu položená kobercová krytina dimenzovaná na extrémne zaťaženie s jednoduchou údržbou. Na bočných stenách tapety. V stropoch umiestnené dizajnové svietidlá ovládané pohybovými detektormi a núdzové osvetlenie. Odvetranie chodieb zabezpečené núteným spôsobom pomocou samostatného rozvodu vzduchotechniky na každom podlaží.

RECEPCIA:

Separátna recepcia s 24-hodinovou prevádzkou pre každú obytnú budovu. Obklad stien kameňom v kombinácii s maľbou. Inštalovaný kamerový systém na zabezpečenie vstupnej haly a recepcie. Poštové schránky pre byty vo vstupných halách.

Výťahy:

V každej obytnej budove sú tri veľkokapacitné výťahy (nosnosť 1 275 kg/15 os.) A jeden štandardný (nosnosť

1 000 kg/10 os.). Antikorová kabína a dvere, vnútro tvorené kamennou podlahou a zrkadlom. Výťahy k bytom sú riešené

Bez potreby prestupu na recepcii pre vlastníkov bytov.

O lokalite

Projekt Panorama City je zasadený do atraktívneho prostredia novovzniknutého bratislavského nábrežia, ponúka bezprostredný prístup k Dunaju a obľúbenému centru EUROVEA, ktorého súčasťou je nábrežná promenáda. Tá ho spája s historickým centorm mesta a tvorí súvislé prepojenie popod hradný vrch až po River Park na nábreží. Nachádza sa v dosahu komplentej občianskej vybavenosti, vďaka čomu naplní všetky potreby svojich obyvateľov. Od Panorama City je to iba na skok na Dunajskú hrádzu, ktorá poskytuje bohaté možnosti športového vyžitia pre bežcov, korčuliarov i cyklistov a vytvára skvelý prístup k lužným lesom.

PANORAMA CITY , 20 - 285 000 €

EN

Ak chcete predať alebo prenajať svoj byt v projekte, obráťte sa na nás. Naša nová pobočka sa nachádza priamo v Panorama City.

O projekte

V stále obľúbenejšej lokalite na nábreží Dunaja neďaleko Slovenského národného divadla a nákupnej galérie EUROVEA vyrástlo nové epicentrum mestského života - polyfunkčný komplex Panorama City. Dve ikonické obytné veže originálneho trujuholníkového tvaru s impozantnou výškou  nielenže umožňujú unikátny výhľad na Bratislavu, ale zároveň dotovárajú jej panorámu a poskytujú komfortný životný priestor pre moderných kozmopolitných ľudí.

Každá veža Panorama City ponúka 33 poschodí rozmanitých interiérových riešení. Okrem 606 bytov bude súčasťou projektu aj zelený park, obchody, kancelárie, reštaurácie, bary a samozrejme služby, príjemnú atmosféru dotvorí atypické námestie, ktoré urdží pulzujúci život veľkomesta za hranicami súkromia obyvateľov Panorama City. Tento projekt predstaví širokej verejnosti modernú architektúru 21. storočia, vysokú kvalitu bývania pre rodiny a jednotlivcov, všestrannú občiansku vybavenosť a zásadným spôsobom zmení pohľad na život v centre Bratislavy.

Popis lokality

Projekt Panorama City je zasadený do atraktívneho prostredia novovzniknutého bratislavského nábrežia, ponúka bezprostredný prístup k Dunaju a obľúbenému centru EUROVEA, ktorého súčasťou je nábrežná promenáda. Tá ho spája s historickým centorm mesta a tvorí súvislé prepojenie popod hradný vrch až po River Park na nábreží. Nachádza sa v dosahu komplentej občianskej vybavenosti, vďaka čomu naplní všetky potreby svojich obyvateľov. Od Panorama City je to iba na skok na Dunajskú hrádzu, ktorá poskytuje bohaté možnosti športového vyžitia pre bežcov, korčuliarov i cyklistov a vytvára skvelý prístup k lužným lesom.

Koniec výstavby: 12/2015
Aktuálne: Otvorili sme 3. pobočku v projekte
Celkový počet: 13
Výmera: 54,84 - 80,00 m2
Počet poschodí: 33
Druh parkovania: garážové státie
Dohodnite si obhliadku
Chcem byť informovaný o novinkách
 


Moje naposledy
zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť