Vyhľadávanie
Nové hľadanie

HERRYS - Pozemky, Predaj, Bratislava-Devín

Zelené Terasy Devín - pozemok 717 m2, Bratislava- Devín , 182 835 €

EN

S výstavbou svojho vysnívaného domova môžete začať ihneď. Potrebná infraštruktúra k pozemkom je zabezpečená. K dispozícii je príjazdová komunikácia, splašková a dažďová kanalizácia, vodovodná a plynová prípojka, ako aj elektrická prípojka nízkeho napätia. Samozrejmosťou je optické pripojenie televízneho a internetového signálu.
Popis lokality
Devín, vstupná brána do Bratislavy ajedna z jej najmenších mestských častí je lukratívnou lokalitou ležiacou v lone prírody, na sútoku riek Morava a Dunaj, v blízkosti rakúskych hraníc. Poskytuje príjemné bývanie mimo hluku mesta, ale zároveň na skok od všetkého, čo človek potrebuje na komfortný život. Sen o kráľovskom bývaní sa Vám môže splniť len pár metrov od starodávneho hradu Devín a výhľad z Vášho okna môže byť ako výhľad do rozprávkovej krajiny. Nekonečná zeleň Hainburských vrchov a lužných lúk Marchfeldu, nebesky modrá obloha i hladina riek - nová dimenzia bývania.
Okolie lokality, v ktorej sa pozemky nachádzajú poskytuje maximálny komfort samostatnej mestskej časti skompletnou občianskou vybavenosťou. K dispozícii sú školy, obchody, bežné služby vrátane pošty, banky ale tiež zdravotnícke a kultúrne zariadenia. Devín v budúcnosti čaká ďalší rozvoj a ako bratislavská mestská časť je obsluhovaný mestskou hromadnou dopravou. Okolité prostredie ponúka prekrásne prírodné scenérie, zaujímavécyklistické trate či turistické chodníky, blízkosť chránenej krajinnej oblasti s jedinečnou flórou a faunou. Len pár krokov od pozemkov sa nachádza aj Devínsky prístav, z ktorého sa môžete vybrať do Hainburgu alebosplavovať rieku na kanoe.

Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Devín
ID inzerátu:ZTD 21
Plocha pozemku: 717 m2
Šírka: 0 m
Dohodnite si obhliadku
Chcem byť informovaný o novinkách
 


Moje naposledy
zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť